İstanbul - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İstanbul Aksaray arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 00:20 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:20 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Villa Seyahat, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
677.93 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 09dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
74

İSTANBUL AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 00:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 00:44 35-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 08:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 08:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 19.09.2021 09:30 35-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > AKSARAY > NİĞDE 19.09.2021 10:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 19.09.2021 10:15 35-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR 19.09.2021 10:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 11:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 19.09.2021 12:00 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 19.09.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR 19.09.2021 12:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > SİİRT 19.09.2021 12:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Cizre İtimat İSTANBUL > AKSARAY > ŞIRNAK 19.09.2021 12:57 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Silopi 19.09.2021 13:00 trs, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 13:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 14:00 2+1U, Tourismo ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 14:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 14:00 35-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 14:45 35-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 15:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 15:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 140 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silvan 19.09.2021 15:20 T2+1, 2+1 125 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 15:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR 19.09.2021 15:29 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 15:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 140 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 15:45 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 16:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 16:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 16:29 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 19.09.2021 16:30 2+1y, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 19.09.2021 16:50 2+1y, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat İSTANBUL > AKSARAY > ŞIRNAK 19.09.2021 17:00 2+1C, 2+1 200 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Kadirli 19.09.2021 17:00 2+1P, 2+1 119 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 17:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR 19.09.2021 17:00 TRAV, 2+1 130 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 17:15 35-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 17:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 18:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 18:00 41-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 18:30 T38, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 18:45 41-1, 2+1 140 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 19:00 R2+1, 31 ADH 411 ,2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 19:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 140 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 19:15 R2+1, 31 ADH 411 ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 20:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > AKSARAY > NİĞDE 19.09.2021 20:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 20:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 20:28 41-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 19.09.2021 20:30 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 140 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Çiftlik 19.09.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 19.09.2021 20:50 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 21:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR 19.09.2021 21:01 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 21:15 41-1, 2+1 120 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 21:30 T2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 21:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 19.09.2021 21:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 140 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 21:45 T2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > KAYSERİ 19.09.2021 22:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 22:29 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 22:30 st2, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 23:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 23:00 st2, 2+1 110 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 23:15 35-1, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 23:25 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 23:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 19.09.2021 23:59 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 19.09.2021 23:59 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silifke 19.09.2021 23:59 35-1, 2+1 140 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray İstanbul Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray İstanbul Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Aksaray Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Aksaray Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Aksaray Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Aksaray Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Aksaray Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

İSTANBUL AKSARAY GÜZERGAHI

İSTANBUL AKSARAY YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün