İstanbul - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu İstanbul Aksaray arası en yakın sefer 08 Haziran 2020 Saat 00:20 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:20 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Villa Seyahat, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
677.93 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 09dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
73

İSTANBUL AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 00:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 00:44 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 01:00 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 08:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 08:20 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Avanos 08.06.2020 10:00 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Avanos 08.06.2020 10:20 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 10:30 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > AKSARAY > NİĞDE 08.06.2020 10:30 m1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 10:50 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 08.06.2020 12:00 1+1H, 1+1 220 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > SİİRT 08.06.2020 12:30 1+1H, 1+1 220 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 08.06.2020 13:00 1+1t, 1+1 175 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ŞANLIURFA 08.06.2020 13:00 F1+1, TRV1,F1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 08.06.2020 14:00 1+1H, 1+1 220 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > AKSARAY > SİİRT 08.06.2020 14:00 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 350 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Çorlu > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 14:30 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 190 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 14:30 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 14:30 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 180 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 08.06.2020 15:00 1+1t, 1+1 175 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. Çorlu > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 15:00 T1-1, TOURİSMO 37 ,1+1 190 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Silopi 08.06.2020 16:00 HIJ1, 1+1 190 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ŞANLIURFA 08.06.2020 16:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 16:30 H1+1, 1+1 hıjyen ,1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 16:30 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 08.06.2020 17:00 1+1t, 1+1 175 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Kadirli 08.06.2020 17:00 1+1a, 1+1 180 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Kadirli 08.06.2020 17:00 B1+1, B1+1, 2+2 KOLTUK ,1+1 200 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 17:15 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 17:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 18:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 18:00 1+1Y, VİP HİJYEN ,1+1 180 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 18:30 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 18:30 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 19:15 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 19:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 19:30 H+23, 1+1 250 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 20:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > AKSARAY > ŞANLIURFA 08.06.2020 20:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 20:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > AKSARAY > NİĞDE 08.06.2020 20:01 m1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 20:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 20:30 H1+1, 1+1 hıjyen ,1+1 150 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Avanos 08.06.2020 20:30 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 20:30 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > AKSARAY 08.06.2020 20:30 H1+2, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY 08.06.2020 20:45 H1+2, 1+1 200 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Avanos 08.06.2020 20:50 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > AKSARAY > GAZİANTEP 08.06.2020 21:00 1+1t, 1+1 175 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 21:00 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Jet Turizm Çorlu > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 21:00 12SL, VİP HİJYEN ,1+1 180 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > AKSARAY > DİYARBAKIR 08.06.2020 21:00 24-, 1+1 200 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > AKSARAY > Düziçi 08.06.2020 21:00 1+1a, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 21:15 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 21:15 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 21:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 21:35 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 22:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > AKSARAY > NİĞDE 08.06.2020 22:00 m1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 22:20 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Mersin İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 22:30 H1+1, 1+1 hıjyen ,1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 22:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > Avanos 08.06.2020 22:30 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 22:30 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > AKSARAY 08.06.2020 22:30 H1+2, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY 08.06.2020 22:45 H1+2, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 22:50 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > Avanos 08.06.2020 22:50 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 23:15 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 23:30 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL (Alibeyköy) > AKSARAY > HATAY 08.06.2020 23:59 TVR1, TRAVEGO 23 ,1+1 190 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AKSARAYOTOGAR 08.06.2020 23:59 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > AKSARAY > MERSİN 08.06.2020 23:59 TR24, 1+1 150 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray İstanbul Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray İstanbul Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray İstanbul Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Aksaray Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Aksaray Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Aksaray Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Aksaray Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Aksaray Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Aksaray Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırklareli Metro Turizm 109 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Bolu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Konya Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Sivas Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Aksaray Malatya Muş Yolu Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Yozgat Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Kayseri Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Aksaray Tokat Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmit İstanbul Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bilecik İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Kırklareli İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya İstanbul Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Sivas Aksaray Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kırşehir Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Aksaray Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kayseri Aksaray Beydağı Turizm 115 TL Bilet Al
Tokat Aksaray Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Jet Turizm 135 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Elçi Vanyolu Seyahat 150 TL Bilet Al

İSTANBUL AKSARAY GÜZERGAHI

İSTANBUL AKSARAY YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

202 km / 2 saat 7 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Hasas Mah. Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Hasas Mah. Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

0,8 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 41. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

1,8 km / 4 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün

İstanbul Haberler
  • Son dakika! İSTANBUL DA CUMA TRAFİĞİ YOĞUNLUĞU (2)

    Gelen son dakika haberine göre Haber-Kamera: Şahin BOZKURT-Zeki GÜNAL-Cengiz ÇOBAN-Gülseli KENARLI-Ersan SAN-İsa ALMAÇAYIR/İSTANBUL DHAİstanbul'da normalleşme süreciyle birlikte haftanın son iş gününde akşam trafiğinde yoğunluk yaşanıyor.

  • İstanbul da iki yeni Millet Bahçesi hizmete açıldı

    İstanbul'da yapımı tamamlanan Halkalı ve Başakşehir Ayazma millet bahçeleri hizmete açıldı.

  • Kapalıçarşı da altın

    Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,97 azalışla 366,70 liradan tamamladı.

  • TEM Otoyolu nda dikkat çeken trafik yoğunluğu

    TEM Otoyolu'nda dikkat çeken trafik yoğunluğu Haftalar sonra kısıtlama olmayınca vatandaşlar yollara düştü Haftalar sonra hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olmayınca vatandaşlar mesai saati bitimine yakın yollara düştü.

  • "Bir Tek Sen" adlı solo halk oyunları yarışmasının ...

    İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Okulumda Bir Ses İki Hareket Projesi' kapsamında düzenlenen 'Bir Tek Sen' adlı solo halk oyunları yarışmasının kazananları belli oldu.

Aksaray Haberler
  • Yarış atlarının yoncası Aksaray dan

    Yarış atlarının yoncası Aksaray'dan Aksaray'da üretilen ve protein değeri yüksek olan yoncalar Türkiye'deki yarış atlarını besliyor.

  • İstanbul da dikkat çeken yoğunluk

    İstanbul'da İstiklal Caddesi ve Aksaray bugün kalabalığıyla dikkat çekti.

  • 18 yaş altı çocuklar güzel havanın tadını çıkardı

    Konya, Aksaray, Karaman ve Afyonkarahisar'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkması kısıtlanan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde dışarı çıkarak güzel havanın tadını çıkardı.

  • Aksaray da yeni yollar açılıyor

    Aksaray Belediyesi ruhsatlanarak konut yapılaşması tamamlanan mahallelerde yol açıyor.

  • İstanbul da dikkat çeken yoğunluk

    İstanbul'da İstiklal Caddesi ve Aksaray bugün kalabalığıyla dikkat çekti.