İstanbul - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İstanbul Amasya arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 08:00 Erbaa Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Kale Seyahat, Metro Turizm, Net Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
677.51 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 29dk.
Firma Sayısı
30
Sefer Sayısı
101

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

İSTANBUL AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 08:00 2+1, 2+1 138 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 08:15 2+1, 2+1 138 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 19.09.2021 09:00 2+1Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 19.09.2021 09:15 2+1Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ARDAHAN 19.09.2021 10:00 TOUR, 2+2 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 19.09.2021 10:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > Oltu 19.09.2021 11:00 BN, 2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 11:01 TR46, 2+2 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 11:21 TR46, 2+2 130 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 19.09.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > AMASYA > BAYBURT 19.09.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > Karaçoban 19.09.2021 12:00 TOUR, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 19.09.2021 12:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > AMASYA > Çıldır 19.09.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > AMASYA > Erciş 19.09.2021 12:00 2+1T, 2+1 250 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > AMASYA > Ovacık (Tnc) 19.09.2021 12:00 2+1Y, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 19.09.2021 12:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 19.09.2021 12:20 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Ovacık (Tnc) 19.09.2021 12:20 2+1Y, 2+1 130 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Ovacık (Tnc) 19.09.2021 12:20 2+1Y, 2+1 130 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat Çerkezköy > İSTANBUL > AMASYA > VAN 19.09.2021 13:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 19.09.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 149 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 19.09.2021 13:00 46K, 2+2 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 19.09.2021 13:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat Çerkezköy > Alibeyköy > AMASYA > VAN 19.09.2021 13:20 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Ağrı Tur İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 19.09.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL (Sütlüce) > AMASYA > BAYBURT 19.09.2021 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 149 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 13:30 TT21, 2+1 130 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İSTANBUL > AMASYA > IĞDIR 19.09.2021 13:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 19.09.2021 13:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 13:50 TT21, 2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > İspir 19.09.2021 14:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar İSTANBUL > AMASYA > Çayırlı 19.09.2021 15:00 T18, 2+1 120 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İSTANBUL > AMASYA > Çayırlı 19.09.2021 16:00 T2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 19.09.2021 16:00 BN, 2+1 150 TL Bilet Al
Suşehri Mavi Tur Bağcılar > AMASYA > Suşehri 19.09.2021 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 19.09.2021 16:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > AMASYA > Kosor 19.09.2021 16:01 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Suşehri Mavi Tur Bağcılar > İSTANBUL > AMASYA > Suşehri 19.09.2021 16:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > ERZİNCAN 19.09.2021 16:20 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 16:29 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenyurt > AMASYA 19.09.2021 16:30 44LU, 2+1 120 TL Bilet Al
Suşehri Mavi Tur Bağcılar > Alibeyköy > AMASYA > Suşehri 19.09.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Zile Can Turizm Firuzköy > AMASYA > Zile 19.09.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 16:49 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > AMASYA > Akkuş 19.09.2021 17:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > Esenyurt- > AMASYA > Akkuş 19.09.2021 17:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Esenyurt > AMASYA > Zile 19.09.2021 17:30 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Zile Can Turizm Firuzköy > Esenyurt > AMASYA > Zile 19.09.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 19.09.2021 18:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Kapaklı > Ahmediye > AMASYA > Almus 19.09.2021 18:00 TTRR, 2+1 150 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Esenyurt > Gazi Mh. > AMASYA > Zile 19.09.2021 18:15 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Balık Yolu > AMASYA 19.09.2021 18:15 44LU, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Kapaklı > Hadımköy > AMASYA > Almus 19.09.2021 18:15 TTRR, 2+1 130 TL Bilet Al
Zile Can Turizm Firuzköy > Gazi Mh. > AMASYA > Zile 19.09.2021 18:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Balık Yolu > AMASYA > Niksar 19.09.2021 18:30 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Kapaklı > Esenyurt > AMASYA > Almus 19.09.2021 18:30 TTRR, 2+1 130 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenyurt > AMASYA > Niksar 19.09.2021 18:46 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > AMASYA > Reşadiye 19.09.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 19.09.2021 19:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 135 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL(Esenler) > AMASYA > Niksar 19.09.2021 19:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 119 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Ahmediye > AMASYA > Sulusaray 19.09.2021 19:00 38k., 2+1 220 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 19.09.2021 19:00 2+1Z, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 19.09.2021 19:15 2+1Z, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Hadımköy > AMASYA > Sulusaray 19.09.2021 19:29 38k., 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Esenyurt > AMASYA > Sulusaray 19.09.2021 19:29 38k., 2+1 150 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 19:30 2+1, 2+1 138 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 19.09.2021 19:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenler2 > AMASYA 19.09.2021 19:30 44LU, 2+1 130 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > İSTANBUL > AMASYA 19.09.2021 19:30 44LU, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Kapaklı > İSTANBUL > AMASYA > Almus 19.09.2021 19:30 TTRR, 2+1 130 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 19:45 2+1, 2+1 138 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Alibeyköy > AMASYA 19.09.2021 19:45 44LU, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Kapaklı > Alibeyköy > AMASYA > Almus 19.09.2021 19:45 TTRR, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 19.09.2021 19:50 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat TEKİRDAĞ > İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 20:00 TR38, 2+1 128 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 19.09.2021 20:00 TOUR, 2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 19.09.2021 20:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 149 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 19.09.2021 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Esenler2 > AMASYA > Niksar 19.09.2021 20:00 T2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > İSTANBUL > AMASYA > Niksar 19.09.2021 20:00 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL(Esenler) > AMASYA > Niksar 19.09.2021 20:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 119 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İkitelli > AMASYA > Sulusaray 19.09.2021 20:00 38k., 2+1 150 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL(Esenler) > İstanbul(Alibeyköy) > AMASYA > Niksar 19.09.2021 20:10 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 119 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 19.09.2021 20:15 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 149 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > Alibeyköy > AMASYA > Niksar 19.09.2021 20:15 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 19.09.2021 20:15 38k., 2+1 150 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat TEKİRDAĞ > Alibeyköy > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 20:20 TR38, 2+1 128 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 19.09.2021 20:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Alibeyköy > AMASYA > Sulusaray 19.09.2021 20:30 38k., 2+1 150 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 22:00 2+1, 2+1 138 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 22:00 TR38, 2+1 128 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 19.09.2021 22:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 22:15 2+1, 2+1 138 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 22:20 TR38, 2+1 128 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 19.09.2021 22:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 19.09.2021 22:30 tu41, tourismo 41 ,2+1 149 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 19.09.2021 22:30 2+1Z, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 19.09.2021 22:45 tu41, tourismo 41 ,2+1 149 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 19.09.2021 22:45 2+1Z, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > AMASYA > Taşova 19.09.2021 23:00 tu41, tourismo 41 ,2+1 149 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya İstanbul Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya İstanbul Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya İstanbul Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Amasya Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Amasya Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Amasya Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Amasya Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Amasya Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al

İSTANBUL AMASYA GÜZERGAHI

İSTANBUL AMASYA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

27,5 km / 22 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde hafif sağa dönün

48 m / 1 dakika: Talat Öncel Cd. konumunda sağa dönün

71 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin