İstanbul - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu İstanbul Amasya arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 09:00 Tokat Seyahat aracıdır. F33 olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Tokat Kale Seyahat, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
677.51 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 29dk.
Firma Sayısı
26
Sefer Sayısı
75

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

İSTANBUL AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 22.09.2020 09:00 F33, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > Alibeyköy > AMASYA > TOKAT 22.09.2020 09:15 F33, 2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 22.09.2020 10:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 22.09.2020 12:00 Y1+1, YENİ HİJYEN TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 22.09.2020 12:00 HJ46, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 22.09.2020 12:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > AMASYA > Erciş 22.09.2020 12:00 T2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Doğubeyazıt 22.09.2020 12:20 HJ46, 2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 22.09.2020 12:20 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Lüks Bayburt Seyahat İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 22.09.2020 13:00 TRH1, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 22.09.2020 13:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Turgut Reis İSTANBUL > AMASYA > KARS 22.09.2020 13:00 HJ46, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 22.09.2020 13:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 22.09.2020 13:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Ağrı Tur İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 22.09.2020 13:30 A2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İSTANBUL > AMASYA > IĞDIR 22.09.2020 14:00 H35, 2+1 250 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > İspir 22.09.2020 14:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İSTANBUL > AMASYA > VAN 22.09.2020 14:00 HK46, 2+1 75 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > AMASYA > Kosor 22.09.2020 16:00 1+2., 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 22.09.2020 16:00 İ34, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 22.09.2020 16:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 22.09.2020 16:00 aile, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 22.09.2020 16:20 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > ERZİNCAN 22.09.2020 16:20 aile, 2+1 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İSTANBUL > AMASYA > Çayırlı 22.09.2020 16:30 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > Esenyurt- > AMASYA > Akkuş 22.09.2020 17:00 B1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > AMASYA > Akkuş 22.09.2020 17:00 B1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Esenyurt > AMASYA > Almus 22.09.2020 18:30 38TR, 2+1 98 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 22.09.2020 19:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > AMASYA > Reşadiye 22.09.2020 19:00 1++1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 22.09.2020 19:00 HJ2, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 22.09.2020 19:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > AMASYA > Niksar 22.09.2020 19:00 44AL, 2+1 99 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 22.09.2020 19:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 99 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Ahmediye > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 19:00 TOUR, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Ahmediye > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 19:00 TR46, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Esenyurt > İkitelli > AMASYA > Almus 22.09.2020 19:00 38TR, 2+1 98 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > Esenyurt > AMASYA > Niksar 22.09.2020 19:01 44AL, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Çatalca > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 19:15 TOUR, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Esenyurt > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 19:15 TOUR, 2+1 90 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Hadımköy > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 19:15 TOUR, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 22.09.2020 19:20 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Esenyurt > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 19:29 TR46, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Hadımköy > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 19:29 TR46, 2+1 150 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 22.09.2020 19:30 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > İkitelli > AMASYA > Niksar 22.09.2020 19:30 44AL, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Esenyurt > İSTANBUL > AMASYA > Almus 22.09.2020 19:30 38TR, 2+1 98 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı TEKİRDAĞ > İSTANBUL > AMASYA > Almus 22.09.2020 19:30 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 22.09.2020 19:45 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Esenyurt > Alibeyköy > AMASYA > Almus 22.09.2020 19:45 38TR, 2+1 98 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 22.09.2020 20:00 A38, 2+1 109 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 22.09.2020 20:00 1+2+, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 22.09.2020 20:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > İSTANBUL > AMASYA > Niksar 22.09.2020 20:00 44AL, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İkitelli > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 20:00 TR46, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 22.09.2020 20:05 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 22.09.2020 20:15 1+2+, 2+1 109 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > Alibeyköy > AMASYA > Niksar 22.09.2020 20:15 44AL, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 20:15 TR46, 2+1 110 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > Okmeydanı > AMASYA > Niksar 22.09.2020 20:16 44AL, 2+1 99 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Erbaa 22.09.2020 20:20 A38, 2+1 109 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 22.09.2020 20:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 20:30 TOUR, 2+1 90 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Alibeyköy > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 20:30 TR46, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 22.09.2020 20:30 JB29, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı TEKİRDAĞ > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 22.09.2020 20:30 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > Alibeyköy > AMASYA > TOKAT 22.09.2020 20:45 JB29, 2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 22.09.2020 21:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 22.09.2020 21:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 22.09.2020 21:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 22.09.2020 22:00 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 22.09.2020 22:30 1+2+, 2+1 109 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 22.09.2020 22:30 JB29, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 22.09.2020 22:45 1+2+, 2+1 109 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > Alibeyköy > AMASYA > TOKAT 22.09.2020 22:45 JB29, 2+1 110 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya İstanbul Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya İstanbul Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya İstanbul Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Amasya Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Amasya Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Amasya Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Amasya Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Amasya Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Erzincan Öz Erzincanlılar 100 TL Bilet Al
Amasya Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Nevşehir Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Amasya Kastamonu Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Aksaray Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Niğde Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Amasya Afyon Niksarkale Turizm 119 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Amasya Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Düzce Amasya Lüks Amasya İtimat Turizm 109 TL Bilet Al
Malatya Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Sakarya Amasya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Amasya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Eskişehir Amasya Lüks Bayburt Seyahat 110 TL Bilet Al

İSTANBUL AMASYA GÜZERGAHI

İSTANBUL AMASYA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

27,5 km / 22 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde hafif sağa dönün

48 m / 1 dakika: Talat Öncel Cd. konumunda sağa dönün

71 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin