İstanbul - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu İstanbul Amasya arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 09:00 Tokat Seyahat aracıdır. J34 olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Seyahat, Tokat Kale Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
677.51 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 29dk.
Firma Sayısı
22
Sefer Sayısı
52

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

İSTANBUL AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 09.03.2021 09:00 J34, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 09.03.2021 09:15 J34, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > AMASYA > ARDAHAN 09.03.2021 10:00 0101, 2+1 75 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 09.03.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > AMASYA > IĞDIR 09.03.2021 11:00 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > IĞDIR 09.03.2021 11:20 TR46, 2+2 80 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 09.03.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > AMASYA > BAYBURT 09.03.2021 12:00 1+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > Karaçoban 09.03.2021 12:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > AMASYA > Doğubeyazıt 09.03.2021 12:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 09.03.2021 12:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > AMASYA > Erciş 09.03.2021 12:00 A2-1, 2+1 160 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Doğubeyazıt 09.03.2021 12:20 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 09.03.2021 12:20 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL > AMASYA > BAYBURT 09.03.2021 13:00 1+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > AMASYA > VAN 09.03.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > İSTANBUL (Sütlüce) > AMASYA > BAYBURT 09.03.2021 13:30 1+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > İspir 09.03.2021 14:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İSTANBUL > AMASYA > Kosor 09.03.2021 16:00 1+2., 2+1 100 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İSTANBUL > AMASYA > Çayırlı 09.03.2021 16:00 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 09.03.2021 16:00 50+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > AMASYA > ERZİNCAN 09.03.2021 16:00 aile, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > ERZİNCAN 09.03.2021 16:20 aile, 2+1 99 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Esenyurt > AMASYA > Zile 09.03.2021 17:30 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Mavi Canlar Turizm Esenyurt > Gazi Mh. > AMASYA > Zile 09.03.2021 18:15 TR44, TRAVEGO 44 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > AMASYA > ERZURUM 09.03.2021 19:00 İ 46, 2+2 110 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > AMASYA > Reşadiye 09.03.2021 19:00 1++1, 2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 09.03.2021 19:00 HJ2, 2+1 109 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > AMASYA > Akkuş 09.03.2021 19:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL > AMASYA > Niksar 09.03.2021 19:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 129 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Ahmediye > AMASYA > Sulusaray 09.03.2021 19:00 59+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 09.03.2021 19:00 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 09.03.2021 19:15 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Esenyurt > AMASYA > Sulusaray 09.03.2021 19:29 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Hadımköy > AMASYA > Sulusaray 09.03.2021 19:29 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 09.03.2021 19:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 09.03.2021 19:50 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 09.03.2021 20:00 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 98 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > AMASYA > Erbaa 09.03.2021 20:00 A38, 2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > AMASYA > Taşova 09.03.2021 20:00 1+2+, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > AMASYA 09.03.2021 20:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > İSTANBUL > AMASYA > Akkuş 09.03.2021 20:00 44AL, 2+1 100 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İkitelli > AMASYA > Sulusaray 09.03.2021 20:00 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > Erbaa 09.03.2021 20:15 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 98 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Gazi Mahallesi > AMASYA > Taşova 09.03.2021 20:15 1+2+, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > İSTANBUL > AMASYA > Sulusaray 09.03.2021 20:15 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > AMASYA > Erbaa 09.03.2021 20:20 A38, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > AMASYA 09.03.2021 20:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > Sanayi Mah. > AMASYA > Taşova 09.03.2021 20:30 1+2+, 2+1 99 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > Alibeyköy > AMASYA > Sulusaray 09.03.2021 20:30 59+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > AMASYA > TOKAT 09.03.2021 21:00 J35, 2+1 130 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > AMASYA > TOKAT 09.03.2021 21:15 J35, 2+1 130 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya İstanbul Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya İstanbul Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya İstanbul Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Amasya Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Amasya Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Amasya Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Amasya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Amasya Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Amasya Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al

İSTANBUL AMASYA GÜZERGAHI

İSTANBUL AMASYA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

27,5 km / 22 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde hafif sağa dönün

48 m / 1 dakika: Talat Öncel Cd. konumunda sağa dönün

71 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin