İstanbul - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 160 TL olduğu İstanbul Batman arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 12:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lider Siirt Turizm, Metro Turizm, Siirt Has firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,569.61 KM
Yolculuk Süresi
16sa. 34dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
14

İSTANBUL BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > BATMAN > SİİRT 19.09.2021 12:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BATMAN 19.09.2021 12:00 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > BATMAN > Baykan 19.09.2021 12:00 TRV7, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > BATMAN > SİİRT 19.09.2021 12:00 2+1M, 2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > BATMAN > SİİRT 19.09.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BATMAN 19.09.2021 12:20 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > BATMAN > SİİRT 19.09.2021 12:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > BATMAN > SİİRT 19.09.2021 12:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > BATMAN > SİİRT 19.09.2021 12:30 2+1M, 2+1 160 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > BATMAN 19.09.2021 13:30 T1+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > BATMAN 19.09.2021 13:30 TO19, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > BATMAN 19.09.2021 14:00 TR40, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > BATMAN 19.09.2021 16:00 T1+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > BATMAN 19.09.2021 16:00 TR40, 2+1 180 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman İstanbul Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman İstanbul Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman İstanbul Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman İstanbul Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman İstanbul Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman İstanbul Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Batman Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Batman Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Batman Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Batman Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Batman Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Batman Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

İSTANBUL BATMAN GÜZERGAHI

İSTANBUL BATMAN YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kaptan Çk. yönünden Tan Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

72 m / 1 dakika: Tan Sk. yönünde devam edin

68 m / 1 dakika: Hayırlı Cd. yönünde sola dönün

92 m / 1 dakika: Ağrı Sk. yönünde devam edin

79 m / 1 dakika: Cevizli Sk. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Dr. Ali Demir Cd yönünde sola dönün

90 m / 1 dakika: Malazgirt Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Değirmenbahçe Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Ankara yönündeki rampaya doğru sağa dönün

5,2 km / 5 dakika: O-7 girin

35,9 km / 25 dakika: Aksaray / Kadıköy / Ankara / Medipol Ünv. Hst. doğru Avrupa Otoyolu / O-3 / E80 yönündeki çıkışa girin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

295 km / 2 saat 54 dakika: E80 üzerinde kalmak için çatalın sağından ilerleyin, Sabiha Gökçen Havalimanı / Kocaeli / Ankara / O-4 tabelalarını takip edin Kısmen paralı yol

128 km / 1 saat 15 dakika: E89 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

21,8 km / 13 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün