İstanbul - Burdur otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Burdur otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu İstanbul Burdur arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 08:00 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Burdur arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Burdur arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Antalya Toros Turizm, Güney Akdeniz Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
572.77 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 31dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
12

Burdur Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali

Aydınlıkevler Mahallesi, Armağan İlci Blv. No:103, 15040 Burdur/Burdur

İSTANBUL BURDUR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > BURDUR 26.02.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > BURDUR 26.02.2021 08:25 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > BURDUR 26.02.2021 18:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > BURDUR 26.02.2021 18:25 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm İSTANBUL > BURDUR > Alanya 26.02.2021 19:30 y34, 1+1 90 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > BURDUR > ADANA 26.02.2021 19:30 1+1_, 2+1 100 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL (Alibeyköy) > BURDUR > ADANA 26.02.2021 19:50 1+1_, 2+1 100 TL Bilet Al
Antalya Toros Turizm Alibeyköy > BURDUR > Alanya 26.02.2021 20:00 y34, 1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > BURDUR 26.02.2021 20:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > BURDUR 26.02.2021 20:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > BURDUR 26.02.2021 20:20 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > BURDUR 26.02.2021 20:25 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al

BURDUR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Burdur İstanbul Uzaklık: 315.38 km / Süre: 00:36 Bilet Al
Antalya - Burdur İstanbul Uzaklık: 1,274.39 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Denizli - Burdur İstanbul Uzaklık: 1,396.32 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Uşak - Burdur İstanbul Uzaklık: 1,750.34 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Aydın - Burdur İstanbul Uzaklık: 2,226.38 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Muğla - Burdur İstanbul Uzaklık: 2,318.83 km / Süre: 03:04 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Burdur Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Burdur Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Burdur Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Burdur Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Burdur Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Burdur Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Burdur Kalkışlı En Ucuz Burdur Biletleri
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Burdur Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Burdur Varışlı En Ucuz Burdur Biletleri
Çorum Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmit Burdur Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Burdur Metro Turizm 100 TL Bilet Al

İstanbul Burdur Otobüs Firmaları

İSTANBUL BURDUR GÜZERGAHI

İSTANBUL BURDUR YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

46,6 km / 32 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

1,6 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

84,3 km / 59 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

0,7 km / 1 dakika: İnönü / Kütahya / Antalya yönündeki rampaya girin

69,6 km / 47 dakika: Bursa Kütahya Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

87,2 km / 58 dakika: D650 girmek için tam sola dönün

1,3 km / 1 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde sağa dönün

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

2,4 km / 2 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin

0,7 km / 1 dakika: Sandikli / Denizli / Burdur / Isparta / Antalya çıkışına girin

42,5 km / 27 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 yönünde devam edin

106 km / 1 saat 12 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 boyunca ilerlemek için düz devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: D330 yönünde sağa dönün

77 m / 1 dakika: Nasip Hoca Cd yönünde hafif sağa yönelin

0,5 km / 1 dakika: Nasip Hoca Cd yönünde dümdüz ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde devam edin