İstanbul - Denizli  otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Denizli otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu İstanbul Denizli arası en yakın sefer 18 Nisan 2021 Saat 21:30 Alaşehir Sarıkız Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 21:30 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Denizli arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Denizli arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Alaşehir Sarıkız Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
579.84 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 41dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
5

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

İSTANBUL DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Alaşehir Sarıkız Turizm İSTANBUL(Esenler) > DENİZLİ 18.04.2021 21:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm İSTANBUL(Esenler) > İst(Alibeyköy) > DENİZLİ 18.04.2021 21:50 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > DENİZLİ 18.04.2021 21:50 SUIT, 2+1 145 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DENİZLİ 18.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DENİZLİ 18.04.2021 23:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

DENİZLİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli İstanbul Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Denizli İstanbul Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Denizli İstanbul Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Uşak - Denizli İstanbul Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Isparta - Denizli İstanbul Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Manisa - Denizli İstanbul Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Denizli Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Denizli Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Denizli Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Denizli Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Denizli Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Denizli Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al

İSTANBUL DENİZLİ GÜZERGAHI

İSTANBUL DENİZLİ YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

46,6 km / 32 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

1,6 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

102 km / 59 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

213 km / 2 saat 18 dakika: Balıkesir / İzmir yönünde Balıkesir Bursa Yolu / İzmir Yolu Cd / D200 / E881 / E90 girin E881 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

7,5 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 yönündeki 2. çıkışa girin D565/E881 boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Akhisar Salihli Yolu / D555 yönünde devam edin

14,0 km / 9 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Akhisar Salihli Yolu / D555 boyunca ilerleyin

45,4 km / 29 dakika: Salihli - Akhisar Yolu / D555 yönünde dümdüz ilerleyin D555 boyunca ilerleyin

101 km / 1 saat 12 dakika: Denizli Salihli Yolu / D585 yönünde devam edin D585 boyunca ilerleyin

21,3 km / 18 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Denizli Aydın Yolu / D320 / D585 / E87 üzerine çıkın Denizli Aydın Yolu boyunca ilerleyin

2,9 km / 3 dakika: Menderes Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Menderes Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

65 m / 1 dakika: Menderes Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: İzmir Blv. yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: İzmir Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Soldaki rampaya girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz