İstanbul - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu İstanbul Düzce arası en yakın sefer 15 Ağustos 2020 Saat 00:30 Çorum Kargı Turizm aracıdır. SAF2 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Villa Seyahat, Pamukkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
246.44 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 51dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
85

İSTANBUL DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 00:30 SAF2, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 00:44 40-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 00:59 SAF2, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 01:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 01:00 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 01:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > DÜZCE 15.08.2020 01:20 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 01:45 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) > DÜZCE 15.08.2020 07:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 07:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 07:20 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 08:01 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 08:21 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > DÜZCE 15.08.2020 08:25 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > DÜZCE > Kargı 15.08.2020 09:00 T34, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > 42 Evler > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 09:00 HJ1, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 09:00 HJ1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 09:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > MERSİN 15.08.2020 09:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 09:20 HJ1, 2+1 90 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Kargı 15.08.2020 09:30 T34, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 09:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > MERSİN 15.08.2020 09:45 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 09:50 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 10:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 10:00 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 10:20 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > DÜZCE 15.08.2020 10:25 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > VAN 15.08.2020 11:00 44KA, 44 PH KENAN ASLAN TORİSMO ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 11:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > DÜZCE > ARDAHAN 15.08.2020 11:01 0101, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 11:20 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > DÜZCE 15.08.2020 12:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > DÜZCE > Erciş 15.08.2020 12:00 A2-1, 2+1 200 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > VAN 15.08.2020 13:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ŞANLIURFA 15.08.2020 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 13:00 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Midyat 15.08.2020 13:00 477, 2+1 55 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > DÜZCE > ARDAHAN 15.08.2020 13:01 0101, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 13:15 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > DÜZCE 15.08.2020 13:25 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) > DÜZCE 15.08.2020 13:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Midyat 15.08.2020 13:45 477, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 14:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 14:20 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > VAN 15.08.2020 15:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 15:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 15:20 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 15:30 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > DÜZCE 15.08.2020 15:55 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 15:59 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > DÜZCE > BATMAN 15.08.2020 16:00 34 g, 2+1 50 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ŞANLIURFA 15.08.2020 16:30 F1+1, TRV1,F1+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 16:44 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 17:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 17:00 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 17:20 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > DÜZCE 15.08.2020 17:25 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Tirebolu 15.08.2020 18:00 A1-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 18:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 18:20 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Çerkezköy > İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 18:30 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Ahmediye > DÜZCE > Sulusaray 15.08.2020 19:00 HES1, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 19:15 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Çatalca > DÜZCE > Sulusaray 15.08.2020 19:15 HES1, 2+1 100 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Esenyurt > DÜZCE > Sulusaray 15.08.2020 19:15 HES1, 2+1 100 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > Hadımköy > DÜZCE > Sulusaray 15.08.2020 19:15 HES1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat Çerkezköy > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 19:15 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > DÜZCE 15.08.2020 19:30 C.I.P SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > DÜZCE 15.08.2020 19:40 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > DÜZCE 15.08.2020 19:50 C.I.P SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Tokat İmparator Turizm Çorlu > İSTANBUL > DÜZCE > Sulusaray 15.08.2020 20:30 HES1, 2+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 20:30 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 21:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > 42 Evler > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 21:01 TO31, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 21:01 TO31, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 21:15 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 21:21 TO31, 2+1 90 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > ÇORUM 15.08.2020 21:30 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > KAYSERİ 15.08.2020 21:30 AİLE, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 22:30 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 23:15 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > DÜZCE 15.08.2020 23:30 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > DÜZCE > Silifke 15.08.2020 23:59 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al

DÜZCE İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 15.08.2020 02:10 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 15.08.2020 02:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 03:00 41-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 15.08.2020 03:10 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 15.08.2020 03:15 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > Alibeyköy > KIRKLARELİ 15.08.2020 06:00 41-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > İSTANBUL > KIRKLARELİ 15.08.2020 06:00 41-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > Alibeyköy > İSTANBUL 15.08.2020 06:45 44-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 06:45 44-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 15.08.2020 07:00 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 08:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 08:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 09:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 10:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > Alibeyköy > İSTANBUL 15.08.2020 10:00 41-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 10:00 41-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 15.08.2020 11:40 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 12:15 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 15.08.2020 12:45 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 13:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 13:30 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 15.08.2020 13:40 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 14:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 15:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 16:15 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 15.08.2020 16:40 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 18:15 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 15.08.2020 18:40 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 15.08.2020 19:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 19:45 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 20:00 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm DÜZCE > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 15.08.2020 20:10 PAMUKYOL, 2+1 69 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 21:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > Alibeyköy > İSTANBUL 15.08.2020 22:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 22:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm DÜZCE > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 15.08.2020 22:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > Alibeyköy > İSTANBUL 15.08.2020 23:45 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat Silifke > DÜZCE > İSTANBUL 15.08.2020 23:45 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce İstanbul Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce İstanbul Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce İstanbul Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce İstanbul Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce İstanbul Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce İstanbul Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Düzce Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Düzce Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Düzce Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Düzce Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Düzce Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Düzce Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Kütahya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Yozgat Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Düzce Kırklareli Villa Seyahat 150 TL Bilet Al
Düzce Artvin Sakarya VIB 230 TL Bilet Al
Düzce Sakarya Pamukkale Turizm 35 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Manisa İstanbul Alaşehir Sarıkız Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak İstanbul Pamukkale Turizm 117 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Düzce Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Düzce Isparta Petrol 115 TL Bilet Al
Afyon Düzce Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Manisa Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Antalya Düzce Isparta Petrol 120 TL Bilet Al

İSTANBUL DÜZCE GÜZERGAHI

İSTANBUL DÜZCE YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

212 km / 2 saat 7 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Bolu çıkışına girin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı girin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin