İstanbul - Elazığ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Elazığ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu İstanbul Elazığ arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 11:00 Elçi Vanyolu Seyahat aracıdır. CCKE olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer, Metro Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,199.13 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 37dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
12

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

İSTANBUL ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ELAZIĞ > VAN 19.04.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ELAZIĞ > Patnos 19.04.2021 11:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ELAZIĞOTOGAR 19.04.2021 11:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ELAZIĞOTOGAR 19.04.2021 11:20 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ > Hizan 19.04.2021 12:00 2+1Y, 2+1 140 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ > Patnos 19.04.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ELAZIĞ > TUNCELİ 19.04.2021 12:00 2+1., 2+1 170 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > ELAZIĞ > TUNCELİ 19.04.2021 12:00 2+1., 2+1 170 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > ELAZIĞ > TUNCELİ 19.04.2021 12:20 2+1., 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ELAZIĞ > BATMAN 19.04.2021 13:30 TRAV, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ 19.04.2021 15:00 e2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > ELAZIĞ 19.04.2021 17:00 2++1, 2+1 170 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ İstanbul Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ İstanbul Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ İstanbul Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ İstanbul Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ İstanbul Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ İstanbul Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Elazığ Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Elazığ Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Elazığ Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Elazığ Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Elazığ Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Elazığ Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Elazığ Hazar Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Van Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Elazığ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al

İSTANBUL ELAZIĞ GÜZERGAHI

İSTANBUL ELAZIĞ YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

306 km / 3 saat 34 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

5,6 km / 5 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün

5,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Malatya Yolu / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,0 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,2 km / 2 dakika: Ankara Cd. / D300 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

90,3 km / 1 saat 7 dakika: Çevre Yolu Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

9,4 km / 7 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 yönünde devam edin

43 m / 1 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Elazığ Çevre Yolu / D300 konumunda sağa dönün

1,2 km / 2 dakika: Tadım Yolu Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Öküzgözü Sk. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Harkaltı Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

49 m / 1 dakika: Çetinkaya Sk. yönünde sola dönün

0,8 km / 2 dakika: İstasyon Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve İstasyon Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın