İstanbul - Erzincan  otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Erzincan otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu İstanbul Erzincan arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Bizim Iğdır, Yeni Barış Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,043.14 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 45dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
30

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

İSTANBUL ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ARDAHAN 18.05.2021 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ERZİNCAN > VAN 18.05.2021 10:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 200 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur İkitelli > ERZİNCAN > Ovacık (Tnc) 18.05.2021 10:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > ERZİNCAN > Çıldır 18.05.2021 11:00 TR15, 2+2 180 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > ERZİNCAN > ARDAHAN 18.05.2021 11:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat İSTANBUL > ERZİNCAN > VAN 18.05.2021 11:00 T38, 2+1 180 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZİNCAN > IĞDIR 18.05.2021 11:01 TR46, 2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > ERZİNCAN > IĞDIR 18.05.2021 11:21 TR46, 2+1 140 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > ERZİNCAN > Doğubeyazıt 18.05.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > Karaçoban 18.05.2021 12:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ERZİNCAN 18.05.2021 12:00 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > ERZİNCAN > Erciş 18.05.2021 12:00 2+1T, 2+1 350 TL Bilet Al
Tunceli Mavi Tur İkitelli > Sultangazi (GaziMah) > ERZİNCAN > Ovacık (Tnc) 18.05.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ERZİNCAN 18.05.2021 12:20 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > ERZİNCAN > KARS 18.05.2021 13:00 1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ERZİNCAN > VAN 18.05.2021 13:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 200 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > İspir 18.05.2021 14:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZİNCAN > IĞDIR 18.05.2021 15:00 TR46, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar İSTANBUL > ERZİNCAN > Çayırlı 18.05.2021 15:00 TR17, Travego 17 SHD ,1+1 250 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > ERZİNCAN > IĞDIR 18.05.2021 15:20 TR46, 2+1 140 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İSTANBUL > ERZİNCAN > Çayırlı 18.05.2021 16:00 T2+1, 2+1 220 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM 18.05.2021 16:00 50-1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ERZİNCAN > Tercan 18.05.2021 16:00 2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > ERZİNCAN > Tercan 18.05.2021 16:00 2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > ERZİNCAN > TUNCELİ 18.05.2021 17:00 2+1., 2+1 180 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ERZİNCAN > TUNCELİ 18.05.2021 17:00 2+1., 2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ERZİNCAN 18.05.2021 17:00 MRCD, 2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > ERZİNCAN 18.05.2021 17:00 MRCD, 2+1 180 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > ERZİNCAN > TUNCELİ 18.05.2021 17:20 2+1., 2+1 180 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > ERZİNCAN > ERZURUM 18.05.2021 19:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan İstanbul Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan İstanbul Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan İstanbul Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan İstanbul Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan İstanbul Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan İstanbul Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Erzincan Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Erzincan Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Erzincan Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Erzincan Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Erzincan Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Erzincan Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al

İSTANBUL ERZİNCAN GÜZERGAHI

İSTANBUL ERZİNCAN YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

385 km / 4 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin