İstanbul - Erzurum otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Erzurum otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 180 TL olduğu İstanbul Erzurum arası en yakın sefer 06 Mayıs 2021 Saat 12:00 Ağrı Ses Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Bizim Iğdır, Metro Turizm, Ağrı Ses Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,234.36 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 59dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
7

İSTANBUL ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > ERZURUM > Doğubeyazıt 06.05.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 300 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ERZURUM 06.05.2021 12:00 SUIT, 2+1 300 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ERZURUM 06.05.2021 12:20 SUIT, 2+1 300 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ERZURUM > IĞDIR 06.05.2021 13:00 AA21, 2+1 190 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İSTANBUL > ERZURUM > Doğubeyazıt 06.05.2021 13:00 H1+1, 1+1+1 400 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > ERZURUM > VAN 06.05.2021 13:01 1+1B, 1+1 220 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > ERZURUM > IĞDIR 06.05.2021 13:20 AA21, 2+1 180 TL Bilet Al

ERZURUM İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > İSTANBUL 06.05.2021 14:00 TR46, 2+1 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > Alibeyköy > İSTANBUL 06.05.2021 14:00 TR46, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > İSTANBUL 06.05.2021 14:59 yeni, 2+1 130 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > İSTANBUL 06.05.2021 16:00 5-1, 1+1 300 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.05.2021 17:00 CLASS, 2+2 250 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > ERZURUM > İSTANBUL 06.05.2021 17:00 1+1., 1+1 250 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ERZURUM > İSTANBUL 06.05.2021 18:00 1+1, 1+1 170 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > İSTANBUL 06.05.2021 19:30 TR46, 2+1 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > ERZURUM > Alibeyköy > İSTANBUL 06.05.2021 19:30 TR46, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > ERZURUM > İSTANBUL > BURSA 06.05.2021 19:30 yeni, 2+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ERZURUM > İSTANBUL 06.05.2021 20:30 1+1B, 1+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ERZURUM > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 06.05.2021 22:00 SUIT, 2+1 250 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum İstanbul Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum İstanbul Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Erzurum Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Erzurum Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Erzurum Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Erzurum Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Erzurum Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Erzurum Sakarya Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum İzmit Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Bolu Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Erzurum Yozgat Esadaş 120 TL Bilet Al
Erzurum Nevşehir Esadaş 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzurum Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al

İSTANBUL ERZURUM GÜZERGAHI

İSTANBUL ERZURUM YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

385 km / 4 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin