İstanbul - Erzurum otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Erzurum otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu İstanbul Erzurum arası en yakın sefer 08 Şubat 2020 Saat 09:30 Iğdırlı Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Erzurum arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Erzurum arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Metro Turizm, Iğdırlı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,234.36 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 59dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
26

İSTANBUL ERZURUM OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Iğdırlı Turizm İstanbul > Erzurum > Nahcıvan 08.02.2020 09:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum > Ardahan 08.02.2020 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İstanbul > Erzurum > Van 08.02.2020 10:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Kars Kalesi İstanbul > Erzurum > Çıldır 08.02.2020 11:00 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İstanbul > Erzurum > Doğubeyazıt 08.02.2020 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İstanbul > Erzurum > Kosor 08.02.2020 12:00 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum > Karaçoban 08.02.2020 12:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İstanbul > Erzurum > Doğubeyazıt 08.02.2020 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Bayrampaşa) > Erzurum 08.02.2020 12:00 CLASS, 2+2 163 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İstanbul > Erzurum > Ardahan 08.02.2020 12:00 TRVG, TRAVEGO 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Patnos İtimat İstanbul > Erzurum > Erciş 08.02.2020 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Alibeyköy) > Erzurum 08.02.2020 12:20 CLASS, 2+2 163 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İstanbul > Erzurum > Nahcıvan 08.02.2020 12:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm İstanbul > Erzurum > Doğubeyazıt 08.02.2020 13:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İstanbul > Erzurum > Iğdır 08.02.2020 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Bayrampaşa) > Erzurum 08.02.2020 13:00 CLASS, 2+2 163 TL Bilet Al
Turgut Reis İstanbul > Erzurum > Kars 08.02.2020 13:00 TR46, 2+2 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İstanbul > Erzurum > Van 08.02.2020 13:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İstanbul (Alibeyköy) > Erzurum 08.02.2020 13:20 CLASS, 2+2 163 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İstanbul > Erzurum > Doğubeyazıt 08.02.2020 13:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İstanbul > Zeytinburnu > Erzurum > Iğdır 08.02.2020 14:15 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Dadaş Turizm İstanbul > Erzurum 08.02.2020 16:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum 08.02.2020 16:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 160 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İstanbul > Erzurum > Nahcıvan 08.02.2020 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum 08.02.2020 19:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al
Esadaş İstanbul > Erzurum 08.02.2020 21:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 160 TL Bilet Al

ERZURUM VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bingöl - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,489.99 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Artvin - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,764.97 km / Süre: 02:56 Bilet Al
Erzincan - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,881.91 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Ağrı - Erzurum İstanbul Uzaklık: 1,938.02 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Kars - Erzurum İstanbul Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Muş - Erzurum İstanbul Uzaklık: 2,074.06 km / Süre: 02:49 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Erzurum Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Erzurum Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Erzurum Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Erzurum Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Erzurum Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Erzurum Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Erzurum Iğdırlı Turizm 140 TL Bilet Al
İstanbul Ordu Lüks Artvin Seyahat 140 TL Bilet Al
İstanbul Mersin Villa Seyahat 150 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Pamukkale Turizm 53 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 58 TL Bilet Al
Erzurum Kalkışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Erzurum Çorum Esadaş 110 TL Bilet Al
Erzurum Osmaniye Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzurum Ankara Dadaş Turizm 120 TL Bilet Al
Erzurum İstanbul Esadaş 160 TL Bilet Al
Erzurum İzmir Esadaş 165 TL Bilet Al
Erzurum Rize Esadaş 60 TL Bilet Al
Erzurum Muş Muş Yolu Turizm 60 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 95 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Kahramanmaraş İstanbul Lüks Kahramanmaraş Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Metro Turizm 121 TL Bilet Al
Kayseri İstanbul Metro Turizm 137 TL Bilet Al
Kars İstanbul Kars Kalesi 150 TL Bilet Al
Erzurum İstanbul Esadaş 160 TL Bilet Al
Batman İstanbul Star Diyarbakır 200 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Pamukkale Turizm 53 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 95 TL Bilet Al
Erzurum Varışlı En Ucuz Erzurum Biletleri
Osmaniye Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Erzurum Iğdırlı Turizm 140 TL Bilet Al
Ardahan Erzurum Özlem Ardahan 50 TL Bilet Al

İSTANBUL ERZURUM GÜZERGAHI

İSTANBUL ERZURUM YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

385 km / 4 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

180 km / 2 saat 3 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 çıkışına girin

20,0 km / 20 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Erzincan-Erzurum Yolu / E80 yönünde devam edin

0,9 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Cemal Gürsel Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

İstanbul Haberler
  • Avustralya başkonsolosluğu önünde "deve" eylemi

    Avustralya'da kuraklık sebebiyle verilen 10 bin yaban devesini öldürülmesi kararını protesto etmek isteyen hayvan hakları savunucuları, Avustralya İstanbul Başkonsolosluğu'nun önünde toplanarak eylem yaptı.

  • Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi

    Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele eden Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü, İstanbul Basketbol Feneri takımını 68-67 mağlup etti.

  • Avustralya Başkonsolosluğu önünde "Deve" eylemi

    Avustralya'da kuraklık sebebiyle verilen 10 bin yaban devesini öldürülmesi kararını protesto etmek isteyen hayvan hakları savunucuları, Avustralya İstanbul Başkonsolosluğu'nun önünde toplanarak eylem yaptı.

  • Avustralya Başkonsolosluğu önünde "Deve" eylemi

    Avustralya'da kuraklık sebebiyle verilen 10 bin yaban devesini öldürülmesi kararını protesto etmek isteyen hayvan hakları savunucuları, Avustralya İstanbul Başkonsolosluğu'nun önünde toplanarak eylem yaptı.

  • Polis, maskeli silahlı soyguncuyu gözlerinden tespit ...

    Polis, maskeli silahlı soyguncuyu gözlerinden tespit ettiBURSA'da, yüzünü kırmızı bandanayla kapatıp, girdiği markette, kasiyere tabanca ve bıçak doğrultarak kasadaki 1470 TL'yi çalan soyguncu, kaçtı.

Erzurum Haberler
  • Bursaspor'da hedef Erzurum maçına kadar kayıpsız gitmek

    TFF 1'inci Lig'de son üç maçını kazanarak şampiyonluk yarışında yeniden iddialı hale gelen Bursaspor, önündeki üç maçı da kazanarak Erzurum deplasmanına kayıpsız gitmek istiyor.

  • ETSO Başkanı Yücelik: "Acılarını kalbimizde hissediyoruz"

    Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan 6.8 şiddetindeki depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımız için taziye mesajı yayımladı.

  • Erzurum ve Ardahan'dan Elazığ'a yardım seferberliği

    Erzurum ve Ardahan'da, Elazığ'ın Sivrice ilçesinde meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından yardım seferberliği başlatıldı.

  • Erzurumlu öğrencilerden depremzedelere yardım eli

    Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin yaralarını sarmak için Erzurum'daki ortaokul ve lise öğrencileri, depremzedelerin üşümemesi için battaniye ve gıda malzemesi gönderdi.

  • Doğu'da dondurucu soğuklar etkisini sürdürüyor

    Erzurum, Ağrı ve Tunceli'de dondurucu soğuklar hayatı olumsuz etkiliyor.