İstanbul - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu İstanbul Gaziantep arası en yakın sefer 18 Nisan 2021 Saat 00:20 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:20 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Ben Turizm, Mardin Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,148.07 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 06dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
15

İSTANBUL GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 18.04.2021 00:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 18.04.2021 12:00 NE55, 2+2 110 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > Dargeçit 18.04.2021 12:56 T38., 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 18.04.2021 12:59 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 18.04.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 170 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞIRNAK 18.04.2021 13:00 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 18.04.2021 13:00 T46, 2+2 150 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 18.04.2021 13:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 18.04.2021 13:30 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 18.04.2021 15:00 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > GAZİANTEP > Silopi 18.04.2021 15:59 2*1, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 18.04.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > GAZİANTEP 18.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > GAZİANTEP 18.04.2021 17:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > GAZİANTEP 18.04.2021 19:00 vip , 2+1 170 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Gaziantep Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Gaziantep Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Gaziantep Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Gaziantep Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Gaziantep Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Gaziantep Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

İSTANBUL GAZİANTEP GÜZERGAHI

İSTANBUL GAZİANTEP YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz