İstanbul - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu İstanbul Hatay arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 14:00 Hatay Nur Seyahat aracıdır. erco olan bu araç tahmini olarak 14:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Metro Turizm, Gökbey Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,106.84 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 50dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
23

İSTANBUL HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 14:00 erco, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > HATAY 09.03.2021 15:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > HATAY 09.03.2021 15:20 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 15:30 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > HATAY 09.03.2021 15:45 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 17:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 09.03.2021 18:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 18:29 stra, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 18:31 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > HATAY 09.03.2021 18:59 stra, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 19:00 T2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Güney Turizm İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 19:00 HJ46, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 19:00 K040, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > HATAY 09.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > HATAY 09.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > HATAY 09.03.2021 19:20 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 19:30 h950, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 21:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 21:00 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 09.03.2021 21:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > HATAY 09.03.2021 21:30 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL > HATAY 09.03.2021 23:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 09.03.2021 23:59 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al

HATAY İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > İSTANBUL > TEKİRDAĞ 09.03.2021 13:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > TEKİRDAĞ 09.03.2021 13:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 13:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 14:00 T2.1, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 14:00 T2.1, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 14:30 erco, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > İSTANBUL > EDİRNE 09.03.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > İSTANBUL (Alibeyköy) > EDİRNE 09.03.2021 15:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 16:30 stra, 2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 16:30 stra, 2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 AEV, AEV ,2+1 170 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 AEV, AEV ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm HATAY > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 19:02 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat Reyhanlı > HATAY > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 19:15 T2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm Reyhanlı > HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 19:15 T/15, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat HATAY > İSTANBUL 09.03.2021 19:30 bilo, 2+1 170 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay İstanbul Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Hatay Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Hatay Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Hatay Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Hatay Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Hatay Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Antalya Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al
Hatay Afyon Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Çorum Hatay Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Uşak Hatay Vip Lüks Adana 120 TL Bilet Al
Antalya Hatay Gökbey Seyahat 120 TL Bilet Al

İSTANBUL HATAY GÜZERGAHI

İSTANBUL HATAY YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün