İstanbul - Hatay otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Hatay otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 125 TL olduğu İstanbul Hatay arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 12:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Hatay arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Hatay arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Has Turizm A.Ş., Metro Turizm, Jet Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,106.84 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 50dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
27

İSTANBUL HATAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > HATAY 22.09.2020 12:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > HATAY 22.09.2020 12:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 13:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 22.09.2020 14:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 140 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 14:00 a171, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > HATAY 22.09.2020 15:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > HATAY 22.09.2020 15:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 17:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 22.09.2020 18:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 140 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 18:00 1+2C, 2+1 130 TL Bilet Al
Jet Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > HATAY 22.09.2020 18:30 1+2C, 2+1 130 TL Bilet Al
Hatay Sas Turizm İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 18:31 Y1+1, YENİ 1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 19:00 T2*1, 2+1 125 TL Bilet Al
Hatay Güney Turizm İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 19:00 HJ46, 2+1 130 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 19:00 HJ50, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > HATAY 22.09.2020 19:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > HATAY 22.09.2020 19:15 T2*1, 2+1 125 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > HATAY 22.09.2020 19:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 19:30 TO, TOURISMO 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Nur Seyahat İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 19:30 h950, 1+1 130 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 22.09.2020 20:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 21:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. TEKİRDAĞ > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 22.09.2020 21:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 22:30 02ba, 2+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > HATAY 22.09.2020 23:00 02ba, 2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL > HATAY 22.09.2020 23:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. EDİRNE > İSTANBUL (Alibeyköy) > HATAY 22.09.2020 23:59 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 140 TL Bilet Al

HATAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,184.63 km / Süre: 01:43 Bilet Al
Osmaniye - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,470.27 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Gaziantep - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,787.20 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Adana - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,829.65 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay İstanbul Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Mersin - Hatay İstanbul Uzaklık: 2,569.48 km / Süre: 02:58 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Hatay Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Hatay Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Hatay Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Hatay Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Hatay Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Hatay Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Hatay Kalkışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Hatay Malatya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Hatay Karaman Isparta Petrol 108 TL Bilet Al
Hatay Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Hatay Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Hatay Konya Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Hatay Mardin Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Sivas Süha Turizm 120 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Hatay Varışlı En Ucuz Hatay Biletleri
Konya Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Hatay Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Sivas Hatay Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Hatay Cesur Bingöl Seyahat 110 TL Bilet Al
Mardin Hatay Yeni Midyat Turizm 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al

İSTANBUL HATAY GÜZERGAHI

İSTANBUL HATAY YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 çıkışına girin Paralı yol

74,6 km / 45 dakika: Adana-İskenderun Otoyolu / Ceyhan-İskenderun Otoyolu / O-53 / E91 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: E91 çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: E91 yönünde devam edin

45 m / 1 dakika: E91 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

81 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde soldaki rampaya girin

0,9 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sola dönün

20,1 km / 19 dakika: Girne Cd / Hatay İskenderun Yolu / D817 / E91 yönünde sağa dönün E91 boyunca ilerleyin

8,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Antakya Kırıkhan Yolu / D825 / E98 yönündeki 1. çıkışa girin

51 m / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Karadurmuşlu Cd. yönünde hafif sağa dönün

6,4 km / 6 dakika: Kırıkhan Yolu yönünde devam edin

3,6 km / 7 dakika: Sağa dönün

0,7 km / 2 dakika: Sola dönün