İstanbul - Isparta otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Isparta otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İstanbul Isparta arası en yakın sefer 20 Eylül 2020 Saat 00:20 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:20 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Pamukkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
567.40 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 37dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
9

İSTANBUL ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ISPARTA 20.09.2020 00:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ISPARTA 20.09.2020 11:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ISPARTA 20.09.2020 11:25 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > ISPARTA 20.09.2020 20:15 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ISPARTA 20.09.2020 22:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > ISPARTA 20.09.2020 22:00 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ISPARTA 20.09.2020 22:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > ISPARTA 20.09.2020 22:24 PAMUKYOL, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ISPARTA 20.09.2020 23:59 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta İstanbul Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Denizli - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta İstanbul Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta İstanbul Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Isparta Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Isparta Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Isparta Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Isparta Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Isparta Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Isparta Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Bilecik Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Karaman Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Bursa Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Isparta Adana Öz Elbistan 105 TL Bilet Al
Isparta Yalova Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta İzmit Isparta Petrol 115 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Bursa Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Manisa Isparta Alaşehir Sarıkız Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Sakarya Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Bolu Isparta Isparta Petrol 106 TL Bilet Al
İzmit Isparta Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al

İstanbul Isparta Otobüs Firmaları

İSTANBUL ISPARTA GÜZERGAHI

İSTANBUL ISPARTA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

46,6 km / 32 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

1,6 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

84,3 km / 59 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

0,7 km / 1 dakika: İnönü / Kütahya / Antalya yönündeki rampaya girin

69,6 km / 47 dakika: Bursa Kütahya Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

87,2 km / 58 dakika: D650 girmek için tam sola dönün

1,3 km / 1 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde sağa dönün

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

2,4 km / 2 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin

0,7 km / 1 dakika: Sandikli / Denizli / Burdur / Isparta / Antalya çıkışına girin

42,5 km / 27 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 yönünde devam edin

81,5 km / 54 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 boyunca ilerlemek için düz devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 çıkışına girin

0,2 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 yönünde devam edin

5,9 km / 6 dakika: Koçtepe Yolu yönünde sağa dönün

6,7 km / 7 dakika: Sola dönün

1,4 km / 2 dakika: 246. Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

21 m / 1 dakika: Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 yönünde sola dönün

1,5 km / 2 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 üzerine çıkın

2,1 km / 5 dakika: Süleyman Demirel Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Mimar Sinan Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin