İstanbul - Isparta otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Isparta otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu İstanbul Isparta arası en yakın sefer 18 Haziran 2021 Saat 08:00 Sakarya VIB aracıdır. TR40 YENI olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
567.40 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 37dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
5

İSTANBUL ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ISPARTA 18.06.2021 08:00 TR40 YENI, 140 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > ISPARTA 18.06.2021 08:30 TR40 YENI, 170 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > ISPARTA 18.06.2021 20:15 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ISPARTA 18.06.2021 22:00 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ISPARTA 18.06.2021 22:20 SUIT, 2+1 180 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta İstanbul Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Denizli - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta İstanbul Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta İstanbul Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta İstanbul Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Isparta Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Isparta Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Isparta Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Isparta Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Isparta Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Isparta Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Alibeyköy Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Esenler Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Isparta Şanlıurfa Yeni Diyarbakır Seyahat 110 TL Bilet Al
Isparta Bilecik Sakarya VIB 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Esenler Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Isparta Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Yalova Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Adana Isparta Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

İstanbul Isparta Otobüs Firmaları

İSTANBUL ISPARTA GÜZERGAHI

İSTANBUL ISPARTA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

46,6 km / 32 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

1,6 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

32,7 km / 19 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

84,3 km / 59 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 çıkışına girin

0,7 km / 1 dakika: İnönü / Kütahya / Antalya yönündeki rampaya girin

69,6 km / 47 dakika: Bursa Kütahya Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

87,2 km / 58 dakika: D650 girmek için tam sola dönün

1,3 km / 1 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde sağa dönün

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

2,4 km / 2 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin

0,7 km / 1 dakika: Sandikli / Denizli / Burdur / Isparta / Antalya çıkışına girin

42,5 km / 27 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 yönünde devam edin

81,5 km / 54 dakika: Afyon Denizli Yolu / D650 boyunca ilerlemek için düz devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 çıkışına girin

0,2 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 yönünde devam edin

5,9 km / 6 dakika: Koçtepe Yolu yönünde sağa dönün

6,7 km / 7 dakika: Sola dönün

1,4 km / 2 dakika: 246. Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

21 m / 1 dakika: Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 yönünde sola dönün

1,5 km / 2 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 üzerine çıkın

2,1 km / 5 dakika: Süleyman Demirel Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Mimar Sinan Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin