İstanbul - Karabük otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Karabük otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70.0 TL olduğu İstanbul Karabük arası en yakın sefer 17 Ocak 2021 Saat 13:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Karabük arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Karabük arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Türkay Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
419.39 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 46dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
4

İSTANBUL KARABÜK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KARABÜK 17.01.2021 13:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KARABÜK 17.01.2021 13:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Türkay Turizm İSTANBUL > KARABÜK 17.01.2021 20:00 _TRAVEGO38, 2+1 70.0 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KARABÜK 17.01.2021 23:59 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al

KARABÜK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bartın - Karabük İstanbul Uzaklık: 801.33 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Kastamonu - Karabük İstanbul Uzaklık: 1,053.55 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Zonguldak - Karabük İstanbul Uzaklık: 1,180.54 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Bolu - Karabük İstanbul Uzaklık: 1,562.60 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Çankırı - Karabük İstanbul Uzaklık: 1,779.87 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Düzce - Karabük İstanbul Uzaklık: 2,127.38 km / Süre: 02:44 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Karabük Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Karabük Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Karabük Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Karabük Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Karabük Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Karabük Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Kalkışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Karabük Kayseri Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Karabük Alibeyköy Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Esenler Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Aksaray Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Karabük Ordu Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Karabük Yozgat Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Karabük Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Varışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Bilecik Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Esenler Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Alibeyköy Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al

İstanbul Karabük Otobüs Firmaları

İSTANBUL KARABÜK GÜZERGAHI

İSTANBUL KARABÜK YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

37,7 km / 25 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 çıkışına girin

45,6 km / 30 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 yönünde devam edin D755 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Atatürk Blv. / D030 yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. / D030 yönünde sağa dönün

3,7 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. / D030 yönündeki 2. çıkışa girin D030 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Kastamonu Yolu / D030 yönünde sağa dönün D030 boyunca ilerleyin

2,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Kastamonu Karabük Yolu / D030 yönündeki 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Navsaklar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

4,3 km / 10 dakika: Sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Sola dönün

52 m / 1 dakika: Sola dönün