İstanbul - Kars otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Kars otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu İstanbul Kars arası en yakın sefer 19 Ekim 2021 Saat 09:30 Iğdırlı Turizm aracıdır. TR15 2+2 4 olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Kars arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Kars arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Iğdırlı Turizm, Bizim Iğdır, Kars Kalesi firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,436.37 KM
Yolculuk Süresi
16sa. 23dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
18

İSTANBUL KARS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Iğdırlı Turizm Esenler Otogarı > Kars Otogarı 19.10.2021 09:30 TR15 2+2 4, 2+2 160 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Esenler Otogarı > Kars Otogarı 19.10.2021 10:30 TR15 2+2 4, 2+2 160 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Alibeyköy Otogarı > Kars Otogarı 19.10.2021 10:50 TR15 2+2 4, 2+2 160 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > KARS > Arpaçay 19.10.2021 11:00 TR15, 2+2 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > KARS > NAHCİVAN 19.10.2021 11:01 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > KARS > NAHCİVAN 19.10.2021 11:21 TR46, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KARS 19.10.2021 12:00 CLASS, 2+2 180 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > KARS > ARDAHAN 19.10.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KARS 19.10.2021 12:20 CLASS, 2+2 180 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Esenler Otogarı > Kars Otogarı 19.10.2021 12:30 TR15 2+2 4, 2+2 160 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Alibeyköy Otogarı > Kars Otogarı 19.10.2021 12:50 TR15 2+2 4, 2+2 160 TL Bilet Al
Kars Kalesi İSTANBUL > KARS 19.10.2021 13:00 2++1, 2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > KARS > NAHCİVAN 19.10.2021 13:30 TT21, 2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > KARS > NAHCİVAN 19.10.2021 13:50 TT21, 2+1 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > KARS > NAHCİVAN 19.10.2021 16:29 TR46, 2+2 140 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > Alibeyköy > KARS > NAHCİVAN 19.10.2021 16:49 TR46, 2+2 140 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Esenler Otogarı > Kars Otogarı 19.10.2021 17:00 TR15 2+2 4, 2+2 160 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Alibeyköy Otogarı > Kars Otogarı 19.10.2021 17:20 TR15 2+2 4, 2+2 160 TL Bilet Al

KARS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ardahan - Kars İstanbul Uzaklık: 794.83 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Iğdır - Kars İstanbul Uzaklık: 1,362.23 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Ağrı - Kars İstanbul Uzaklık: 1,821.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Erzurum - Kars İstanbul Uzaklık: 2,050.18 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Artvin - Kars İstanbul Uzaklık: 2,419.53 km / Süre: 03:48 Bilet Al
Muş - Kars İstanbul Uzaklık: 3,331.03 km / Süre: 04:23 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Kars Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Kars Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kars Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kars Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Kars Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Kars Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kars Kalkışlı En Ucuz Kars Biletleri
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Ardahan Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kars Sivas Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Kars Amasya Öz Doğu Kars 120 TL Bilet Al
Kars Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Kars Varışlı En Ucuz Kars Biletleri
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Samsun Kars Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Kars Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Giresun Kars Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Kars Kars Kalesi 120 TL Bilet Al

İstanbul Kars Otobüs Firmaları

İSTANBUL KARS GÜZERGAHI

İSTANBUL KARS YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

385 km / 4 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

283 km / 3 saat 17 dakika: Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönündeki rampaya girin D100 boyunca ilerleyin

116 km / 1 saat 25 dakika: Erzurum Ağrı Yolu / D080 / E691 yönünde sola dönün E691 boyunca ilerleyin

1,8 km / 3 dakika: Sola dönün

10 m / 1 dakika: Kanal Yolu yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İnönü Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Turan Çelik Cd. yönünde hafif sağa dönün

90 m / 1 dakika: Hat Sk. yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde hafif sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Gazi Ahmet Muhtar Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: İsmet İnönü Cd. yönünde sola dönün

35 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin