İstanbul - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu İstanbul Kayseri arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:19 Süha Turizm aracıdır. G1-2 olan bu araç tahmini olarak 00:19 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, RH Turizm, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
763.48 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 25dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
56

İSTANBUL KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ 22.09.2020 00:19 G1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ 22.09.2020 09:00 A1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ 22.09.2020 09:20 A1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > VAN 22.09.2020 11:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KAYSERİ > Patnos 22.09.2020 11:00 HJ2, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 22.09.2020 11:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ > GAZİANTEP 22.09.2020 11:00 F1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 22.09.2020 11:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ > GAZİANTEP 22.09.2020 11:20 F1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Kahta 22.09.2020 11:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Hizan 22.09.2020 12:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > Solhan 22.09.2020 12:00 1+1B, 2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Malazgirt 22.09.2020 12:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ 22.09.2020 12:30 H+3, HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Malazgirt 22.09.2020 13:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KAYSERİ > BATMAN 22.09.2020 13:30 X+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(esenler) > Kayseri 22.09.2020 14:00 RAHAT HAT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KAYSERİ > Patnos 22.09.2020 14:00 HJ2, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 22.09.2020 15:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > KAYSERİ > TUNCELİ 22.09.2020 15:01 1+1A, 2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > KAYSERİ > TUNCELİ 22.09.2020 15:01 1+1A, 2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 22.09.2020 15:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > KAYSERİ > TUNCELİ 22.09.2020 15:21 1+1A, 2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Adilcevaz 22.09.2020 16:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > VAN 22.09.2020 16:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 22.09.2020 17:00 A34, 2+1 95 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(esenler) > Kayseri 22.09.2020 17:00 RAHAT HAT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KAYSERİ 22.09.2020 17:00 TR 46 2+1, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 22.09.2020 18:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 22.09.2020 18:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 22.09.2020 18:30 C33, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > ELAZIĞ 22.09.2020 19:00 2+1H, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KAYSERİ 22.09.2020 19:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 22.09.2020 19:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Elbistan İSTANBUL > KAYSERİ > Elbistan 22.09.2020 19:00 34, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 22.09.2020 19:25 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 22.09.2020 19:30 A34, 2+1 95 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(esenler) > Kayseri 22.09.2020 20:00 RAHAT HAT, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > KAYSERİ > Afşin 22.09.2020 20:00 TR34, 34 KİŞİLİK TREVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) > KAYSERİ 22.09.2020 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > MALATYA 22.09.2020 20:00 H1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Lider Elbistan İSTANBUL > KAYSERİ > Elbistan 22.09.2020 20:30 34, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KAYSERİ 22.09.2020 20:30 SUIT, 2+1 135 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 22.09.2020 21:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ 22.09.2020 21:00 A1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 22.09.2020 21:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ 22.09.2020 21:20 A1-2, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 22.09.2020 22:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > Esenyurt > KAYSERİ 22.09.2020 22:15 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 22.09.2020 22:20 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ 22.09.2020 22:30 MEAL, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ 22.09.2020 22:50 MEAL, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > İSTANBUL > KAYSERİ 22.09.2020 23:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 108 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > MALATYA 22.09.2020 23:00 1+1+, 1+1 80 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > İSTANBUL (Alibeyköy) > KAYSERİ 22.09.2020 23:20 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 108 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ 22.09.2020 23:59 K1-2, 2+1 110 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri İstanbul Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Kayseri Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Kayseri Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Kayseri Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Kayseri Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Karaman Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Afyon Kayseri Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kayseri Lider Muş Tur 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Kayseri Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al

İSTANBUL KAYSERİ GÜZERGAHI

İSTANBUL KAYSERİ YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin