İstanbul - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu İstanbul Kayseri arası en yakın sefer 28 Şubat 2021 Saat 00:20 Süha Turizm aracıdır. Z34 olan bu araç tahmini olarak 00:20 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Metro Turizm, RH Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
763.48 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 25dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
28

İSTANBUL KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ > ŞANLIURFA 28.02.2021 00:20 Z34, 2+1 130 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KAYSERİ > Patnos 28.02.2021 11:00 HJ2, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ > GAZİANTEP 28.02.2021 11:00 SFR3, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ > GAZİANTEP 28.02.2021 11:20 SFR3, 2+1 130 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Patnos 28.02.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > KAYSERİ > TUNCELİ 28.02.2021 12:00 2+1,, 2+1 99 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > KAYSERİ > TUNCELİ 28.02.2021 12:00 2+1,, 2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > KAYSERİ > TUNCELİ 28.02.2021 12:20 2+1,, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > Doğanyol 28.02.2021 12:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KAYSERİ > BATMAN 28.02.2021 13:30 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KAYSERİ 28.02.2021 14:00 MERCEDES 2, 2+2 90 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 28.02.2021 17:00 A34, 2+1 95 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KAYSERİ 28.02.2021 17:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 90 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KAYSERİ 28.02.2021 18:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 28.02.2021 18:30 C32, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ 28.02.2021 19:00 PLS1, 2+1 130 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ 28.02.2021 19:20 PLS1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > MALATYA 28.02.2021 20:00 H1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KAYSERİ 28.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 28.02.2021 21:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ 28.02.2021 21:00 PLS1, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 28.02.2021 21:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ 28.02.2021 21:20 PLS1, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KAYSERİ 28.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KAYSERİ 28.02.2021 22:30 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ > ŞANLIURFA 28.02.2021 22:30 MLT, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Alibeyköy) > KAYSERİ > ŞANLIURFA 28.02.2021 22:50 MLT, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ > ŞANLIURFA 28.02.2021 23:59 TR33, 2+1 130 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri İstanbul Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri İstanbul Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Kayseri Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Kayseri Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kayseri Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kayseri Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Kayseri Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Kayseri Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

İSTANBUL KAYSERİ GÜZERGAHI

İSTANBUL KAYSERİ YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin