İstanbul - Kırıkkale otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Kırıkkale otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu İstanbul Kırıkkale arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:19 Süha Turizm aracıdır. G1-2 olan bu araç tahmini olarak 00:19 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Kırıkkale arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Kırıkkale arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, RH Turizm, Öz Sivas Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
527.00 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 37dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
61

İSTANBUL KIRIKKALE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 00:19 G1-2, 2+1 100 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Kargı 22.09.2020 09:00 T34, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 09:00 A1-2, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 09:20 A1-2, 2+1 100 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > KIRIKKALE > Kargı 22.09.2020 09:30 T34, 2+1 90 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > VAN 22.09.2020 11:00 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KIRIKKALE > Patnos 22.09.2020 11:00 HJ2, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 22.09.2020 11:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > GAZİANTEP 22.09.2020 11:00 F1-2, 2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > GAZİANTEP 22.09.2020 11:20 F1-2, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Kahta 22.09.2020 11:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 22.09.2020 11:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Hizan 22.09.2020 12:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 130 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > Solhan 22.09.2020 12:00 1+1B, 2+1 75 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Malazgirt 22.09.2020 12:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > ELAZIĞ 22.09.2020 12:30 H+3, HİJYEN ,2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Malazgirt 22.09.2020 13:00 F1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KIRIKKALE > BATMAN 22.09.2020 13:30 X+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(esenler) > Kırıkkale 22.09.2020 14:00 RAHAT HAT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > KIRIKKALE > Patnos 22.09.2020 14:00 HJ2, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > İmranlı 22.09.2020 14:00 MT46, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > KIRIKKALE > İmranlı 22.09.2020 14:20 MT46, 2+1 80 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Divriği 22.09.2020 16:00 H1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(esenler) > Kırıkkale 22.09.2020 17:00 RAHAT HAT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KIRIKKALE 22.09.2020 17:00 TR 46 2+1, 2+2 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > İmranlı 22.09.2020 17:00 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > KIRIKKALE > İmranlı 22.09.2020 17:20 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > KAHRAMANMARAŞ 22.09.2020 18:30 C33, 2+1 110 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > ELAZIĞ 22.09.2020 19:00 2+1H, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İSTANBUL (Esenler) > KIRIKKALE 22.09.2020 19:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Elbistan İSTANBUL > KIRIKKALE > Elbistan 22.09.2020 19:00 34, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > Zara 22.09.2020 19:30 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > KIRIKKALE > Zara 22.09.2020 19:50 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(esenler) > Kırıkkale 22.09.2020 20:00 RAHAT HAT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > KIRIKKALE > Afşin 22.09.2020 20:00 TR34, 34 KİŞİLİK TREVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) > KIRIKKALE 22.09.2020 20:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 22.09.2020 20:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > MALATYA 22.09.2020 20:00 H1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 22.09.2020 20:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KIRIKKALE 22.09.2020 20:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 21:00 A1-2, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE 22.09.2020 21:00 2+1T, 2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 21:20 A1-2, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > KIRIKKALE 22.09.2020 21:20 2+1T, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 22.09.2020 21:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 22.09.2020 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 22.09.2020 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 22.09.2020 22:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > Esenyurt > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 22:15 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 99 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 22.09.2020 22:20 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 22:30 MEAL, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 22.09.2020 22:35 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 22:50 MEAL, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > İSTANBUL > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 23:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 90 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > MALATYA 22.09.2020 23:00 1+1+, 1+1 70 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > İSTANBUL (Alibeyköy) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 23:20 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 90 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > Esenyurt- > KIRIKKALE > Kadışehri 22.09.2020 23:30 B1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > KIRIKKALE > Kadışehri 22.09.2020 23:30 B1+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRIKKALE 22.09.2020 23:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRIKKALE 22.09.2020 23:59 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRIKKALE > KAYSERİ 22.09.2020 23:59 K1-2, 2+1 100 TL Bilet Al

KIRIKKALE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Ankara - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 816.28 km / Süre: 01:08 Bilet Al
Çankırı - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,102.10 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,112.43 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,403.69 km / Süre: 01:39 Bilet Al
Çorum - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,648.31 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Nevşehir - Kırıkkale İstanbul Uzaklık: 1,931.20 km / Süre: 02:15 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Kırıkkale Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Kırıkkale Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kırıkkale Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kırıkkale Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Kırıkkale Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Kırıkkale Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Kırıkkale Kalkışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kırıkkale Denizli Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Aydın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Alibeyköy RH Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Burdur Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Kırıkkale Varışlı En Ucuz Kırıkkale Biletleri
Kütahya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Kırıkkale Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kırıkkale Çorum Kargı Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Kırıkkale Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kırıkkale Fındıkkale Turizm 115 TL Bilet Al
Manisa Kırıkkale Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Denizli Kırıkkale Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Kırıkkale RH Turizm 120 TL Bilet Al

İSTANBUL KIRIKKALE GÜZERGAHI

İSTANBUL KIRIKKALE YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

3,0 km / 3 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Millet Blv. yönünde sola dönün

2,7 km / 4 dakika: Millet Blv. yönünde devam edin