İstanbul - Kırşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Kırşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İstanbul Kırşehir arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 02:30 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Kırşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Kırşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, RH Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
630.86 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 48dk.
Firma Sayısı
20
Sefer Sayısı
61

İSTANBUL KIRŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 19.09.2021 02:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 19.09.2021 03:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 09:00 tou1, tourizmo ,2+1 120 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 09:20 tou1, tourizmo ,2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KIRŞEHİR 19.09.2021 10:00 MERCEDES 2, 100 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Kemaliye 19.09.2021 10:00 e2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Patnos 19.09.2021 10:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > VAN 19.09.2021 11:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 19.09.2021 11:00 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > KIRŞEHİR > VAN 19.09.2021 11:20 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 19.09.2021 11:20 1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Kahta 19.09.2021 11:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Hizan 19.09.2021 12:00 tr3, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Doğanyol 19.09.2021 12:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > KIRŞEHİR > BATMAN 19.09.2021 13:30 TO19, 2+1 120 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Patnos 19.09.2021 13:59 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > Adilcevaz 19.09.2021 14:30 tr3, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 19.09.2021 14:58 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > KIRŞEHİR > TUNCELİ 19.09.2021 15:00 2+1., 2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > KIRŞEHİR > TUNCELİ 19.09.2021 15:20 2+1., 2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > KIRŞEHİR > TUNCELİ 19.09.2021 15:20 2+1., 2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 19.09.2021 16:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KIRŞEHİR 19.09.2021 16:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 19.09.2021 16:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 19.09.2021 16:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 19.09.2021 17:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KIRŞEHİR 19.09.2021 17:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 17:00 M1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 17:20 M1+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KIRŞEHİR 19.09.2021 18:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Elbistan İSTANBUL > KIRŞEHİR > Elbistan 19.09.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 19.09.2021 18:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 19.09.2021 18:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 19.09.2021 18:30 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > Afşin 19.09.2021 18:30 TR48, Travego 48 Kişilik ,2+2 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 19.09.2021 18:54 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > ELAZIĞ 19.09.2021 19:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > KAHRAMANMARAŞ 19.09.2021 19:00 TR46, 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 19.09.2021 19:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 19:00 tou1, tourizmo ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 19.09.2021 19:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 19:20 tou1, tourizmo ,2+1 120 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > KIRŞEHİR 19.09.2021 20:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 19.09.2021 20:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > MALATYA 19.09.2021 20:00 1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 19.09.2021 20:20 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > KIRŞEHİR 19.09.2021 20:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > KIRŞEHİR > SİVAS 19.09.2021 21:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 21:00 tou1, tourizmo ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanal Kırşehir Seyahat Esenler Otogarı > Kırşehir Otogarı 19.09.2021 21:00 S1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > KIRŞEHİR > MALATYA 19.09.2021 21:00 HJN2, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > KIRŞEHİR > SİVAS 19.09.2021 21:20 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > KAYSERİ 19.09.2021 21:20 tou1, tourizmo ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanal Kırşehir Seyahat Alibeyköy Otogarı > Kırşehir Otogarı 19.09.2021 21:20 S1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > KIRŞEHİR 19.09.2021 22:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > KIRŞEHİR 19.09.2021 22:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 19.09.2021 22:30 .2+1, TRAVEGO 1+2 ,2+1 120 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > İSTANBUL(Alibeyköy) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 19.09.2021 22:50 .2+1, TRAVEGO 1+2 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanal Kırşehir Seyahat Esenler Otogarı > Kırşehir Otogarı 19.09.2021 23:00 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanal Kırşehir Seyahat Alibeyköy Otogarı > Kırşehir Otogarı 19.09.2021 23:20 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KIRŞEHİR > ŞANLIURFA 19.09.2021 23:59 M2+1, PER 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al

KIRŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 848.20 km / Süre: 01:04 Bilet Al
Aksaray - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 946.30 km / Süre: 01:22 Bilet Al
Kırıkkale - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,098.77 km / Süre: 01:20 Bilet Al
Yozgat - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,136.49 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Niğde - Kırşehir İstanbul Uzaklık: 1,822.10 km / Süre: 02:20 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Kırşehir Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Kırşehir Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Kırşehir Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kırşehir Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Kırşehir Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Kırşehir Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Kalkışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kırşehir Yalova Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Antalya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Mersin Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al
Kırşehir Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 120 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Kırşehir Varışlı En Ucuz Kırşehir Biletleri
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzurum Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Kırşehir Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Kırşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Kırşehir Öncü Seyahat 110 TL Bilet Al

İSTANBUL KIRŞEHİR GÜZERGAHI

İSTANBUL KIRŞEHİR YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

39,1 km / 27 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

23 m / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan Zübeyde Hanım Cd. devam edin

0,5 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sağa dönün

1,0 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Mehmet Ali Yapıcı Blv. üzerinden düz devam edin

78 m / 1 dakika: Döner kavşaktan Prof. Dr. Mehmet Ali Altın Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

26 m / 1 dakika: Yeni 1. Çarşı Sk. yönünde sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz