İstanbul - Malatya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Malatya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İstanbul Malatya arası en yakın sefer 27 Ocak 2020 Saat 11:00 Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm aracıdır. TR46 olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Medine Turizm, Malatya Zafer Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,066.14 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 52dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
26

İSTANBUL MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Çağdaş Kiğı Karakoçan Turizm İstanbul > Malatya > Kığı 27.01.2020 11:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İstanbul > Malatya > Van 27.01.2020 11:00 1+2., 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İstanbul > Malatya > Patnos 27.01.2020 11:00 T2+1, Tourismo 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İstanbul > Malatya > Siirt 27.01.2020 11:50 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat İstanbul > Malatya > Bingöl 27.01.2020 12:00 TR46, 2+2 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İstanbul > Malatya > Malazgirt 27.01.2020 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İstanbul > Alibeyköy > Malatya > Tunceli 27.01.2020 12:00 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Tuncelililer İstanbul > Gazi Mahallesi > Malatya > Tunceli 27.01.2020 12:20 TVGO, Travego 15 SHD ,2+2 160 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İstanbul > Malatya > Elazığ 27.01.2020 12:30 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Best Van Turizm İstanbul > Malatya > Van 27.01.2020 13:00 ET43, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İstanbul > Malatya > Batman 27.01.2020 13:29 TR16, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 14:00 RAHAT HAT, 2+1 150 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 14:00 ELİT HAT K, 2+1 150 TL Bilet Al
Medine Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 14:00 TEKNO MED, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İstanbul > Malatya > Elazığ 27.01.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 16:00 ROYAL, 2+1 150 TL Bilet Al
Medine Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 16:00 , 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İstanbul > Malatya > Van 27.01.2020 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 18:00 ROYAL, 2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İstanbul > Malatya > Elazığ 27.01.2020 19:00 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al
Medine Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 19:00 TEKNO MED, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 20:00 RAHAT HAT, 2+1 150 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 20:00 ROYAL, 2+1 150 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İstanbul > Malatya 27.01.2020 20:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 20:30 ELİT HAT K, 2+1 150 TL Bilet Al
Medine Turizm İst(Esenler) > Malatya 27.01.2020 21:00 00 NEW TRA, 150 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya İstanbul Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya İstanbul Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Malatya Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Malatya Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Malatya Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Malatya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Malatya Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Malatya Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Erzurum Iğdırlı Turizm 140 TL Bilet Al
İstanbul Ordu Lüks Artvin Seyahat 140 TL Bilet Al
İstanbul Mersin Villa Seyahat 150 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Pamukkale Turizm 53 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 58 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Muğla Beydağı Turizm 170 TL Bilet Al
Malatya Diyarbakır Star Batman 50 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Kahramanmaraş İstanbul Lüks Kahramanmaraş Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Metro Turizm 121 TL Bilet Al
Kayseri İstanbul Metro Turizm 137 TL Bilet Al
Kars İstanbul Kars Kalesi 150 TL Bilet Al
Erzurum İstanbul Esadaş 160 TL Bilet Al
Batman İstanbul Star Diyarbakır 200 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Pamukkale Turizm 53 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 95 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri

İSTANBUL MALATYA GÜZERGAHI

İSTANBUL MALATYA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

286 km / 3 saat 20 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

1,0 km / 2 dakika: Akçadağ Levent Yolu yönünde sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

3,1 km / 4 dakika: Sağa dönün

İstanbul Haberler
  • DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2

    15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NÜN ORTASINDA DEHŞET -Yanındaki kadını öldürüp, köprüden atladı Murat DELİKLİTAŞ-Oğuzcan YAZAR-Ramazan EĞRİ/İSTANBUL,Otomobildeki kadını öldürdükten sonra cesedi taşıdığı araçla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne gelen Mehmet Keleş, köprüden atlayarak intihar etti.

  • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul Toplantıları'na ...

    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Farklılıklarımız olabilir, farklı görüşlerimiz olabilir ama bir yerde felaket yaşanıyorsa hep beraber, hani tasada ve kıvançta beraber olmanın getirdiği güzellik içinde bölgeye yardımlar yapmaya çalışıyoruz.

  • Kılıçdaroğlu: Depreme karşı önlem almak hepimizin ...

    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Suriçi Grubunun düzenlediği 'İstanbul Toplantıları'nda yaptığı konuşmada, 'Depreme karşı önlem almak da hepimizin ortak görevi. Böylesine acı bir günü yaşadığımız bir ortamda böyle katı siyasi polemiklerden uzak durmamız lazım' dedi.

  • CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul Toplantıları'na ...

    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Farklılıklarımız olabilir, farklı görüşlerimiz olabilir ama bir yerde felaket yaşanıyorsa hep beraber, hani tasada ve kıvançta beraber olmanın getirdiği güzellik içinde bölgeye yardımlar yapmaya çalışıyoruz.

  • İstanbul-cumhurbaşkanı erdoğan atatürk havalimanı'nda ...

    (Tür: İstanbul)

Malatya Haberler
  • Yeşilyurt Belediyesi sosyal ve spor tesisleri depremden ...

    Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından Elazığ ve Malatya illerinde vergi kanunlarının uygulanması bakımından 3 ay süreyle mücbir sebep hali ilan edildiğini, uygulamanın Yeşilyurt İlçesinde de yerine getirileceğini söyledi.

  • Veteriner hekimler deprem bölgesindeki hayvanları ...

    Veteriner hekimler, Elazığ ve Malatya'da deprem nedeniyle yaralanan hayvanları ücretsiz tedavi edecek.

  • Malatya Valiliği: Depremde 56 konut yıkıldı

    Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremden etkilenen Malatya'da, Doğanyol ilçesinde 29'u metruk olmak üzere 54, Battalgazi ilçesinde 1, Pütürge ilçesinde ise 1 konutun yıkıldığı açıklandı.

  • Samsunspor'dan depremzedelere anlamlı davranış

    SAMSUN (İHA) – Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Başkent Akademi maçının stat gelirlerinin ve futbolcuların galibiyet primlerinin Elazığ ve Malatya'da depremden zarar gören vatandaşlara gönderildiğini söyledi.

  • Depreme trafikte yakalandılar

    Elazığ'da meydana gelen depreme Malatya'da yüzlerce kişi sokakta yakalandı.