İstanbul - Malatya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Malatya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İstanbul Malatya arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 10:30 Muş Yolu Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Malatya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Malatya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tuncelililer, Muş Yolu Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,066.14 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 52dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
14

İSTANBUL MALATYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > MALATYA > Patnos 02.03.2021 10:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > MALATYA > Patnos 02.03.2021 11:00 HJ2, 2+1 150 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > MALATYA > Patnos 02.03.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > MALATYA > TUNCELİ 02.03.2021 12:00 1+1A, 2+1 130 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Alibeyköy > MALATYA > TUNCELİ 02.03.2021 12:00 1+1A, 2+1 140 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > Gazi Mahallesi > MALATYA > TUNCELİ 02.03.2021 12:20 1+1A, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > MALATYA > ELAZIĞ 02.03.2021 12:30 H+3, HİJYEN ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > MALATYA > BATMAN 02.03.2021 13:30 X+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > MALATYA > ELAZIĞ 02.03.2021 15:00 c2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > MALATYA 02.03.2021 16:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > MALATYA > VAN 02.03.2021 16:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 150 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > MALATYA > ELAZIĞ 02.03.2021 19:00 1+2Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İSTANBUL (Esenler) > MALATYA 02.03.2021 20:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 160 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > MALATYA 02.03.2021 20:00 1+2, 2+1 140 TL Bilet Al

MALATYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 13:30 1+2Y, 2+1 160 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > İSTANBUL (Esenler) 02.03.2021 14:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 160 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 16:30 2+1p, 2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 18:30 X+2, 2+1 160 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Beydağı Turizm MALATYA > İSTANBUL (Esenler) 02.03.2021 19:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 160 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 20:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm MALATYA > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 02.03.2021 20:00 CLASS, 2+2 160 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 20:30 1+1A, 2+1 160 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 20:30 H1+1, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 21:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 21:00 H+3, HİJYEN ,2+1 160 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > MALATYA > İSTANBUL 02.03.2021 21:30 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al

MALATYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Malatya İstanbul Uzaklık: 1,325.66 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Elazığ - Malatya İstanbul Uzaklık: 1,418.60 km / Süre: 01:55 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Gaziantep - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,401.16 km / Süre: 03:07 Bilet Al
Sivas - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya İstanbul Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Malatya Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Malatya Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Malatya Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Malatya Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Malatya Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Malatya Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Kalkışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Malatya Kırşehir Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Mardin Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Malatya Hatay Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Malatya Varışlı En Ucuz Malatya Biletleri
Aksaray Malatya Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Malatya Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Malatya Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Malatya Tuncelililer 100 TL Bilet Al

İSTANBUL MALATYA GÜZERGAHI

İSTANBUL MALATYA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: D260 / D300 yönündeki rampaya girin

21,1 km / 14 dakika: D260 / D300 yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: D300 yönündeki rampaya girin

4,8 km / 4 dakika: D300 yönünde devam edin

286 km / 3 saat 20 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

1,0 km / 2 dakika: Akçadağ Levent Yolu yönünde sola dönün

4,9 km / 6 dakika: Sağa dönün

3,1 km / 4 dakika: Sağa dönün