İstanbul - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!

Yol Uzunluğu
942.64 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 57dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
1

MERSİN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özkaymak Mersin > İstanbul (Alibeyköy) 14.12.2019 02:30 NE46, CITYLINER ,2+2 180 TL Bilet Al
Villa Seyahat Erdemli > Mersin > İstanbul 14.12.2019 09:29 2+1P, 2+1 100 TL Bilet Al
Kontur Turizm Mersin > İstanbul (Esenler) 14.12.2019 14:00 403, 403 ,2+2 180 TL Bilet Al
Villa Seyahat Erdemli > Mersin > İstanbul > Kırklareli 14.12.2019 16:29 46TR, 2+2 80 TL Bilet Al
Özkaymak Mersin > İstanbul (Alibeyköy) 14.12.2019 17:30 NY46, DELUXECITY ,2+2 180 TL Bilet Al
Villa Seyahat Mersin > İstanbul 14.12.2019 17:59 46TR, 2+2 80 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Erdemli > Mersin > İstanbul (Avrupa) 14.12.2019 18:00 2019, 2+1 99 TL Bilet Al
Villa Seyahat Mersin > İstanbul 14.12.2019 20:25 2+1P, 2+1 80 TL Bilet Al
Köksallar Turizm Erdemli > Mersin > İstanbul (Avrupa) 14.12.2019 20:30 2+1A, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Mersin Mersin > İstanbul 14.12.2019 20:30 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 99 TL Bilet Al
Mersin Travel Turizm Mersin > İstanbul 14.12.2019 20:30 2+1Ç, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm Mersin > İstanbul (Alibeyköy) 14.12.2019 20:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Villa Seyahat Mersin > İstanbul 14.12.2019 22:00 46TR, 2+2 80 TL Bilet Al
Mersin Vif Turizm Erdemli > Mersin > İstanbul (Avrupa) 14.12.2019 22:30 2+1X, 2+1 120 TL Bilet Al
Efetur Mersin > İstanbul (Alibeyköy) 14.12.2019 23:00 PT46, PT46 ,2+2 99 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin İstanbul Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin İstanbul Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin İstanbul Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin İstanbul Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin İstanbul Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin İstanbul Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Mersin Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Mersin Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Mersin Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Mersin Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Mersin Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Mersin Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Erzurum Can Ardahan Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Konya Metro Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 75 TL Bilet Al
İstanbul Antalya İstanbul Kalesi 79 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Kırklareli Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Mersin Ankara Köksallar Turizm 55 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Mersin İstanbul Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak İstanbul Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun İstanbul Metro Turizm 135 TL Bilet Al
Sivas İstanbul Metro Turizm 135 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
İstanbul Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Özkaymak 115 TL Bilet Al

İSTANBUL MERSİN GÜZERGAHI

İSTANBUL MERSİN YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 çıkışına girin Paralı yol

36,3 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

İstanbul Haberler
  • Ermeni cemaatinin yeni patriği maşalyan dha'nın sorularını ...

    (Tür: İstanbul)

  • DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 3

    GAZİOSMANPAŞA'DA HAREKETLİ DAKİKALAR (2)Yılmaz OKUR - Serdal ALTINTEPE - İstanbul DHA - GAZİOSMANPAŞA'da polise ateş edip kaçan şüpheliyi yakalamak için operasyon düzenliyor.

  • Gaziosmanpaşa'da hareketli dakikalar

    (Tür: İstanbul)

  • İBB'den Roman çalıştayı

    İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB), tarafından 'Roman Çalıştayı' düzenlendi.

  • (havadan görüntülerle) İSTANBUL'DA SICAK HAVA KEYFİ

    İSTANBUL DHA - YAZDAN kalma hava İstanbulluları sokağa döktü.

Mersin Haberler
  • Çocuklara sıfır atık eğitimi

    Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Hakları Komitesi üyesi çocuklara, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü uzmanlarınca 'sıfır atık ve çevre' konulu eğitim verildi.

  • Evinde uyuşturucuyla yakalanan zanlı tutuklandı

    Mersin'in Erdemli ilçesinde uyuşturucu ticareti yapmakla suçlanan bir kişi tutuklandı.

  • Atatürk Anıtı'na çirkin saldırıya tepki (2)

    'SALDIRI YOK: YENİLENMEK İÇİN SÖKÜLMÜŞ'Mersin'in Silifke ilçesine bağlı Taşucu Mahallesi'ndeki Atatürk Anıtı'ndaki yazıların sökülmesi üzerine, Silifke Belediyesi açıklama yaptı.

  • Çocuklar Nusrat Mayın Gemisi'ni gezdi

    Mersin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Çocuk Hakları Çocuk Komitesi üyesi çocuklar, Tarsus'ta bulunan Nusrat Mayın Gemisini ve Müzesini gezdi.

  • Narko rehber uyardı: "Benim çocuğum yapmaz demeyin"

    Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, madde bağımlılığı ile mücadele, çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu konularında farkındalık eğitimi gerçekleştirdi.