İstanbul - Nevşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Nevşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 199 TL olduğu İstanbul Nevşehir arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 08:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öncü Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
713.52 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 44dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
10

İSTANBUL NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > NEVŞEHİR 06.06.2020 08:00 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > NEVŞEHİR 06.06.2020 08:20 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > NEVŞEHİR > Avanos 06.06.2020 10:00 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > NEVŞEHİR > Avanos 06.06.2020 10:20 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > NEVŞEHİR > Avanos 06.06.2020 20:30 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > NEVŞEHİR > Avanos 06.06.2020 20:50 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > NEVŞEHİR 06.06.2020 22:00 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > NEVŞEHİR 06.06.2020 22:20 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > NEVŞEHİR > Avanos 06.06.2020 22:30 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > NEVŞEHİR > Avanos 06.06.2020 22:50 1+1, 1+1 199 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir İstanbul Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Nevşehir Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Nevşehir Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Nevşehir Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Nevşehir Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Nevşehir Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Nevşehir Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kırklareli Metro Turizm 109 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Eskişehir Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Bolu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Konya Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Tokat Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Nevşehir Amasya Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Nevşehir Ankara Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Nevşehir Trabzon Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Nevşehir Erzincan Metro Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Ankara İstanbul Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmit İstanbul Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bilecik İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Kırklareli İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya İstanbul Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Kırıkkale Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Nevşehir Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Yozgat Nevşehir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Amasya Nevşehir Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Konya Nevşehir Malatya Zafer Turizm 140 TL Bilet Al
Isparta Nevşehir Elçi Vanyolu Seyahat 150 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Nevşehir Ak Turizm 150 TL Bilet Al

İstanbul Nevşehir Otobüs Firmaları

İSTANBUL NEVŞEHİR GÜZERGAHI

İSTANBUL NEVŞEHİR YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

406 km / 4 saat 0 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

27,5 km / 20 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

55,5 km / 39 dakika: Kırşehir Nevşehir Yolu / D765 yönünde sağa dönün

İstanbul Haberler
  • Son dakika! İSTANBUL DA CUMA TRAFİĞİ YOĞUNLUĞU (2)

    Gelen son dakika haberine göre Haber-Kamera: Şahin BOZKURT-Zeki GÜNAL-Cengiz ÇOBAN-Gülseli KENARLI-Ersan SAN-İsa ALMAÇAYIR/İSTANBUL DHAİstanbul'da normalleşme süreciyle birlikte haftanın son iş gününde akşam trafiğinde yoğunluk yaşanıyor.

  • İstanbul da iki yeni Millet Bahçesi hizmete açıldı

    İstanbul'da yapımı tamamlanan Halkalı ve Başakşehir Ayazma millet bahçeleri hizmete açıldı.

  • Kapalıçarşı da altın

    Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 0,97 azalışla 366,70 liradan tamamladı.

  • TEM Otoyolu nda dikkat çeken trafik yoğunluğu

    TEM Otoyolu'nda dikkat çeken trafik yoğunluğu Haftalar sonra kısıtlama olmayınca vatandaşlar yollara düştü Haftalar sonra hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması olmayınca vatandaşlar mesai saati bitimine yakın yollara düştü.

  • "Bir Tek Sen" adlı solo halk oyunları yarışmasının ...

    İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 'Okulumda Bir Ses İki Hareket Projesi' kapsamında düzenlenen 'Bir Tek Sen' adlı solo halk oyunları yarışmasının kazananları belli oldu.

Nevşehir Haberler
  • Nevşehir Belediye Başkanı Arı, vatandaşlara şerbet ...

    Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Cuma namazı sonrasında vatandaşlara maske dağıtarak şerbet ikramında bulundu.

  • AK Parti Gençlik Kolları, göletlere bin adet sazan ...

    AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 5 Haziran Dünya Çevre günü dolayısıyla Gülşehir ilçesinde bulunan göletlere bin adet pullu sazan balığı yavrusu bıraktı.

  • Kasten yaralama suçundan 1 kişi tutuklandı

    Nevşehir'de tartıştığı kişiyi yaralayarak olay yerinden kaçan şüpheli polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.

  • Belediye Başkanı Arı: "Nevşehir de izmarit atan kişiye ...

    Belediye Başkanı Arı: 'Nevşehir'de izmarit atan kişiye ibretlik ceza yazılacak' Arı: 'Lütfen, rica ediyorum izmaritleri yere atmayın' Nevşehir Belediyesi kentin çeşitli noktalarına izmarit kutusu yerleştirdi Nevşehir Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarına vatandaşların sigara...

  • FETÖ nün firari sözde Konya bölge imamı ile eşi Nevşehir ...

    Nevşehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde 'Konya bölge imamı' olduğu iddia edilen şüpheli tutuklandı, eşi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.