İstanbul - Niğde otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Niğde otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu İstanbul Niğde arası en yakın sefer 18 Nisan 2021 Saat 21:00 Niğde Aydoğanlar aracıdır. 2+1S olan bu araç tahmini olarak 21:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Niğde Aydoğanlar firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
782.61 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 27dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
3

İSTANBUL NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > NİĞDE 18.04.2021 21:00 2+1S, Setra 2+1 VİP ,2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > NİĞDE 18.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > NİĞDE 18.04.2021 23:25 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde İstanbul Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde İstanbul Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Niğde Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Niğde Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Niğde Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Niğde Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Niğde Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Niğde Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

İSTANBUL NİĞDE GÜZERGAHI

İSTANBUL NİĞDE YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

247 km / 2 saat 39 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Altunhisar Yolu çıkışına girin

33,8 km / 23 dakika: Altunhisar Yolu yönünde sola dönün

18,1 km / 14 dakika: Altunhisar Bor Yolu yönünde devam edin

40 m / 1 dakika: Tevfik Çalın Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Çevre Yolu Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,1 km / 1 dakika: Orhan Batı Cd. yönünde devam edin

3,2 km / 3 dakika: Orhan Batı Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,3 km / 2 dakika: Tevfik Çalın Cd. yönünde devam edin

4,7 km / 7 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

1,1 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Dr. Sami Yağız Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

8 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin