İstanbul - Ordu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Ordu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu İstanbul Ordu arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 11:00 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. KR11 olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
862.11 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 36dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
18

İSTANBUL ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat İSTANBUL (Esenler) > ORDU 03.03.2021 11:00 KR11, KR11 ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ORDU 03.03.2021 11:00 C.I.P SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ALİBEYKÖY > ORDU 03.03.2021 11:20 KR11, KR11 ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ORDU 03.03.2021 11:20 C.I.P SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ORDU 03.03.2021 12:30 TRV2+1 ART, 2+2 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > ORDU 03.03.2021 12:50 TRV2+1 ART, 2+2 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ORDU 03.03.2021 16:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > ORDU 03.03.2021 16:45 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > ORDU > Gölköy 03.03.2021 17:00 2+2, 2+1 195 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ORDU 03.03.2021 17:00 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ORDU 03.03.2021 17:20 SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > ORDU > TRABZON 03.03.2021 18:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ORDU > TRABZON 03.03.2021 18:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ORDU 03.03.2021 19:00 C.I.P SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ORDU 03.03.2021 19:20 C.I.P SUIT, 2+1 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > ORDU > Görele 03.03.2021 19:30 2+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > ORDU > TRABZON 03.03.2021 19:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > Alibeyköy > ORDU > TRABZON 03.03.2021 19:45 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 130 TL Bilet Al

ORDU İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > ORDU > Alibeyköy > İSTANBUL 03.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > ORDU > İSTANBUL 03.03.2021 14:30 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > ORDU > İSTANBUL 03.03.2021 15:30 h20, 2+1 120 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > ORDU > İSTANBUL 03.03.2021 16:00 2+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > ORDU > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 03.03.2021 16:00 2+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > ORDU > İSTANBUL > Kapaklı 03.03.2021 16:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 03.03.2021 17:00 C.I.P SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > ALİBEYKÖY 03.03.2021 17:00 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > İSTANBUL (Esenler) 03.03.2021 17:00 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > ALİBEYKÖY 03.03.2021 18:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > İSTANBUL (Esenler) 03.03.2021 18:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > İSTANBUL (Esenler) 03.03.2021 18:45 KR12(1+1)(, 2+2 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > ORDU > İSTANBUL 03.03.2021 19:00 2+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > ORDU > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 03.03.2021 19:00 2+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 03.03.2021 19:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > İSTANBUL 03.03.2021 21:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 140 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > ALİBEYKÖY 03.03.2021 21:15 TRV2+1 ART, 2+2 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > İSTANBUL (Esenler) 03.03.2021 21:15 TRV2+1 ART, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 03.03.2021 22:15 C.I.P SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al

ORDU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Giresun - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,214.64 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Tokat - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,283.02 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Samsun - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Amasya - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,866.55 km / Süre: 03:11 Bilet Al
Sivas - Ordu İstanbul Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Trabzon - Ordu İstanbul Uzaklık: 2,512.49 km / Süre: 03:51 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Ordu Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Ordu Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Ordu Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Ordu Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Ordu Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Ordu Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al

İSTANBUL ORDU GÜZERGAHI

İSTANBUL ORDU YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

125 km / 1 saat 30 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

9,6 km / 8 dakika: Sola dönün

20,6 km / 24 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde sola dönün D850 boyunca ilerleyin

23,5 km / 27 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

2,2 km / 3 dakika: Niksar Kumru Yolu yönünde devam edin

5,8 km / 7 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

7,1 km / 14 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 10 dakika: Niksar Korgan Yolu yönünde sağa dönün

16 m / 1 dakika: Tam sağa dönün

0,7 km / 3 dakika: Sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Yeni Pınar Mh. Yolu konumunda sağa dönün

1,5 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

2,3 km / 5 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Yeniköy Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,7 km / 6 dakika: Yeniköy Köyü Yolu üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Tam sola dönün

0,5 km / 2 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz