İstanbul - Osmaniye otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Osmaniye otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 99 TL olduğu İstanbul Osmaniye arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 12:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 1++2 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Ben Turizm, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,036.79 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 59dk.
Firma Sayısı
24
Sefer Sayısı
49

İSTANBUL OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 12:00 1++2, 1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 03.03.2021 12:00 HES+, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Baykan Jet Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Baykan 03.03.2021 12:00 A1+1, TRV7, A1+1 HIJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 12:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 12:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 12:20 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 12:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > SİİRT 03.03.2021 12:30 2+1M, 2+1 115 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Midyat 03.03.2021 12:55 M2, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > OSMANİYE > ŞIRNAK 03.03.2021 13:00 HJ4, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 03.03.2021 13:00 T2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 03.03.2021 13:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 03.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > OSMANİYE 03.03.2021 13:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 13:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > BATMAN 03.03.2021 13:30 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 13:30 G1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > OSMANİYE > BATMAN 03.03.2021 14:01 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Silvan 03.03.2021 15:00 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 15:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 15:01 HJ47, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > Silvan 03.03.2021 15:20 2+1, 2+1 99 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > Silopi 03.03.2021 16:00 KAYA, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 03.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > OSMANİYE 03.03.2021 16:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > OSMANİYE > HATAY 03.03.2021 16:29 stra, 2+1 120 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Kahta 03.03.2021 16:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 130 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İSTANBUL > Alibeyköy > OSMANİYE > HATAY 03.03.2021 16:59 stra, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 17:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > Kadirli 03.03.2021 17:00 2+1ç, 2+1 140 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 17:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 17:00 X+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 17:30 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 03.03.2021 18:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > OSMANİYE 03.03.2021 18:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 19:00 vip , 2+1 119 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > GAZİANTEP 03.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 20:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 20:30 Y1+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 20:30 HJ50, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > OSMANİYE 03.03.2021 21:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > OSMANİYE 03.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > OSMANİYE > DİYARBAKIR 03.03.2021 21:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > OSMANİYE 03.03.2021 21:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > OSMANİYE > ŞANLIURFA 03.03.2021 23:58 Ş1+1, 2+1 120 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye İstanbul Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Osmaniye Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Osmaniye Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Osmaniye Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Osmaniye Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Osmaniye Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Osmaniye Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

İSTANBUL OSMANİYE GÜZERGAHI

İSTANBUL OSMANİYE YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

30,0 km / 17 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz