İstanbul - Samsun otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Samsun otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu İstanbul Samsun arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 11:00 Metro Turizm aracıdır. SUIT-TEKLI olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB, Lüks Gümüşhane firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
737.37 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 10dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
43

İSTANBUL SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 11:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > SAMSUN 19.05.2021 11:00 TR40 2+1, 2+2 190 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 11:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > SAMSUN 19.05.2021 11:20 TR40 2+1, 2+2 190 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 12:01 PY40, 1+1 170 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > Alibeyköy > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 12:31 PY40, 1+1 170 TL Bilet Al
Özay Turizm Kapaklı > Kıraç > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 13:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > SAMSUN 19.05.2021 13:30 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Kapaklı > Kıraç > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 14:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 14:00 38 p, 1+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRAÇ > SAMSUN 19.05.2021 14:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Özay Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 14:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 19.05.2021 14:29 A2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > Alibeyköy > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 14:30 38 p, 1+1 170 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > Yeşilpınar > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 19.05.2021 14:59 A2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 15:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Kapaklı > Göztepe > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 15:00 2+1, 2+1 220 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > Alibeyköy > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 19.05.2021 15:19 A2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 16:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 16:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > SAMSUN 19.05.2021 17:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > SAMSUN > Gölköy 19.05.2021 17:01 1+1T, 1+1 230 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > SAMSUN 19.05.2021 17:15 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > Hadımköy > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 18:00 2+1T, 2+1 170 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 18:00 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRAÇ > SAMSUN 19.05.2021 18:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > SAMSUN 19.05.2021 18:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BEYLİKDÜZÜ) > SAMSUN 19.05.2021 18:15 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > SAMSUN 19.05.2021 18:20 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > Esenyurt > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 18:30 2+1T, 2+1 170 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 18:30 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Metro Turizm ESENYURT BALIKYOLU > SAMSUN 19.05.2021 18:45 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > SAMSUN > Perşembe 19.05.2021 19:00 1+1T, 1+1 200 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 19:30 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > Alibeyköy > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 19:45 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > Alibeyköy > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 20:00 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 20:00 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Çorlu > İSTANBUL > SAMSUN > Terme 19.05.2021 20:00 1+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 20:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Çorlu > Alibeyköy > SAMSUN > Terme 19.05.2021 20:15 1+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 20:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 22:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 22:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al

SAMSUN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 00:45 38 p, 1+1 150 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Aybastı > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 220 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Aybastı > SAMSUN > Kıraç > Kapaklı 19.05.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > Kıraç > Kapaklı 19.05.2021 16:30 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 16:30 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > Alibeyköy > İSTANBUL 19.05.2021 17:31 A2+1, 2+1 175 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 17:31 A2+1, 2+1 175 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 18:30 38 p, 1+1 150 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > Esenyurt > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 170 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > Hadımköy > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 170 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 150 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > Alibeyköy > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 150 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > Alibeyköy > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > İSTANBUL > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > Esenyurt > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > Hadımköy > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 19:15 1+1-, 1+1 250 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 19.05.2021 19:15 1+1-, 1+1 250 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 19:30 0607, 2+1 230 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ALİBEYKÖY 19.05.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 190 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Perşembe > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 20:01 1+1T, 1+1 200 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 20:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 19.05.2021 20:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 20:45 KR12(1+1)(, KR12(1+1)(41) ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > SİLİVRİ 19.05.2021 21:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 21:15 KR12(1+1)(, KR12(1+1)(41) ,2+1 180 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ALİBEYKÖY 19.05.2021 21:30 TR40 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 21:30 TR40 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 19.05.2021 22:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ALİBEYKÖY 19.05.2021 22:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 22:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 22:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > SAMSUN > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 19.05.2021 22:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 23:30 TO41, 2+1 230 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun İstanbul Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Samsun Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Samsun Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Samsun Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Samsun Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Samsun Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al

İSTANBUL SAMSUN GÜZERGAHI

İSTANBUL SAMSUN YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E95 yönünde devam edin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: ⛉ Şht. Korhan Ekiz Blv çıkışına girin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Barış Blv. yönünde sola dönün

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Barış Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: 100. Yıl Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin