İstanbul - Samsun otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Samsun otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu İstanbul Samsun arası en yakın sefer 29 Mayıs 2020 Saat 12:00 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. KR11 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Samsun arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Samsun arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Sahil Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
737.37 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 10dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
28

İSTANBUL SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat Sefaköy(Esenler) > SAMSUN 29.05.2020 12:00 KR11, KR11 ,2+1 260 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İSTANBUL > SAMSUN > RİZE 29.05.2020 13:00 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 29.05.2020 14:00 CLASS, 2+2 225 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat İSTANBUL > SAMSUN > Yağlıdere 29.05.2020 15:00 1+1H, 1+1 275 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat İSTANBUL > Yeşilpınar > SAMSUN > Yağlıdere 29.05.2020 15:20 1+1H, 1+1 300 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > TRABZON 29.05.2020 15:30 O23 , 2+1 250 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAMSUN > Yağlıdere 29.05.2020 15:30 1+1H, 1+1 275 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > Alibeyköy > SAMSUN > TRABZON 29.05.2020 15:45 O23 , 2+1 250 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İSTANBUL > SAMSUN > RİZE 29.05.2020 16:00 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > SAMSUN 29.05.2020 16:00 KR46, KR46 ,2+2 300 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRAÇ > SAMSUN 29.05.2020 17:00 CLASS, 2+2 225 TL Bilet Al
Nokta Turizm Hadımköy > Kıraç > SAMSUN > Kumru 29.05.2020 17:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İSTANBUL > SAMSUN > RİZE 29.05.2020 17:00 TEK, 1+1 250 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > TRABZON 29.05.2020 18:00 O2O, 2+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 29.05.2020 18:00 CLASS, 2+2 225 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > Alibeyköy > SAMSUN > TRABZON 29.05.2020 18:15 O2O, 2+1 250 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > SAMSUN > Medreseönü 29.05.2020 18:30 1+1T, 1+1 250 TL Bilet Al
Sahil Seyahat İSTANBUL > SAMSUN > RİZE 29.05.2020 18:30 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Sema Turizm Kapaklı > Esenyurt > SAMSUN > GİRESUN 29.05.2020 18:45 T1+1, 1+1 275 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 29.05.2020 19:00 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Nokta Turizm Hadımköy > İSTANBUL > SAMSUN > Kumru 29.05.2020 19:00 1+1, 1+1 300 TL Bilet Al
Nokta Turizm Hadımköy > Alibeyköy > SAMSUN > Kumru 29.05.2020 19:15 1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 29.05.2020 20:00 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 29.05.2020 20:30 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 29.05.2020 21:00 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > TRABZON 29.05.2020 21:30 O23 , 2+1 250 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > Alibeyköy > SAMSUN > TRABZON 29.05.2020 21:45 O23 , 2+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 29.05.2020 23:59 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al

SAMSUN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Maçka > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 29.05.2020 00:00 O2O, 2+1 250 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 01:00 1+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Sahil Seyahat Çayeli > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 02:00 TEK, 1+1 250 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 17:30 1+1H, 1+1 210 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 29.05.2020 18:00 CLASS, 2+2 225 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 19:30 1+1T, 1+1 249 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Fatsa > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 19:30 1+1T, 1+1 250 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 29.05.2020 19:30 O23 , 2+1 250 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 29.05.2020 20:00 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm ORDU > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 20:30 1+1T, 1+1 246 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 29.05.2020 21:15 KR11, KR11 ,2+1 200 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 21:30 1+1T, 1+1 246 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 29.05.2020 22:00 O23 , 2+1 250 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat GİRESUN > SAMSUN > İSTANBUL 29.05.2020 22:30 IR42, IRIZAR 2+1 67 ,1+1 250 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 29.05.2020 22:45 KR11, KR11 ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 29.05.2020 23:00 SUIT, 2+1 225 TL Bilet Al

SAMSUN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Amasya - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,243.79 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Ordu - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,536.26 km / Süre: 02:37 Bilet Al
Sinop - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,577.85 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çorum - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,677.39 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Giresun - Samsun İstanbul Uzaklık: 1,980.34 km / Süre: 02:52 Bilet Al
Tokat - Samsun İstanbul Uzaklık: 2,258.42 km / Süre: 03:04 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Samsun Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Samsun Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Samsun Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Samsun Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Samsun Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sakarya Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Kütahya Isparta Petrol 118 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Malatya Kayısıkent Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Yalova Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Edirne Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Bursa Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Aksakal Seyahat 150 TL Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Lüks Artvin Seyahat 120 TL Bilet Al
Samsun Ordu Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Samsun Kırıkkale Fındıkkale Turizm 140 TL Bilet Al
Samsun Yozgat Metro Turizm 140 TL Bilet Al
Samsun Kırşehir Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Samsun Giresun Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Samsun Trabzon Metro Turizm 150 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Yalova İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Edirne İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Balıkesir İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sakarya İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bursa İstanbul Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Ankara İstanbul Villa Seyahat 120 TL Bilet Al
Düzce İstanbul Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Kastamonu İstanbul Türkay Turizm 140.0 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Trabzon Samsun Kanberoğlu Turizm 140 TL Bilet Al
Ankara Samsun Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Kayseri Samsun Metro Turizm 160 TL Bilet Al
Malatya Samsun Elazığ Hazar Turizm 170 TL Bilet Al
Erzurum Samsun Sema Turizm 200 TL Bilet Al
Adana Samsun Süha Turizm 200 TL Bilet Al
Eskişehir Samsun Fındıkkale Turizm 220 TL Bilet Al
İstanbul Samsun Metro Turizm 225 TL Bilet Al

İSTANBUL SAMSUN GÜZERGAHI

İSTANBUL SAMSUN YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

300 km / 2 saat 59 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D100 / E95 yönünde devam edin

82,4 km / 55 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

4,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Samsun Çorum Yolu / D795 / E95 yönündeki 1. çıkışa girin E95 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: ⛉ Şht. Korhan Ekiz Blv çıkışına girin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. girin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,6 km / 1 dakika: Barış Blv. yönünde sola dönün

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 4. çıkışa girin ve Barış Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: 100. Yıl Blv. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: 100. Yıl Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

İstanbul Haberler
  • İstanbul'un fethinin 567. yılı etkinlikleri

    İstanbul'un Fethi'nin 567.yılı etkinlikleri kapsamında Milli Savunma Bakanlığı Mehteran Birliği ile Arslanbek Sultanbekov, ortak konser verecek.

  • Sağlık Bakanı Koca 29 Mayıs'ta açılacak Prof. Dr. ...

    Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'nın Twitter hesabından paylaştığı videoda yer alan bilgilere göre Sancaktepe'ye yapılan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi İstanbul'da olması beklenen olası büyük depremden etkilenmemesi için tek katlı olarak inşa edildi.

  • GÜNDEM ÖZETİ / 29 Mayıs 2020

    TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hacı Bayram Veli Camisi'nde Cuma namazına katılacak.

  • Fetih coşkusunun kutlama programı belli oldu

    Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'İstanbul'un Fethi'nin 567'nci yıl dönümünde, milletimizle birlikte çok güzel programlara şahitlik edeceğiz.

  • Vali Yerlikaya'dan İstanbul'un Fethi'nin 567. yılına ...

    İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul'un Fethi'nin 567. yılı nedeniyle sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Samsun Haberler
  • Samsun'da cuma namazı kılınacak yerler belirlendi

    Samsun İl Müftülüğü tarafından camilerin toplu ibadete açılması sonrasında cuma namazı için tespit edilen cami, mescit ve diğer açık alanlar duyuruldu.

  • Samsun'un arazi tartışması: 1 kişi silahla yaralandı

    Samsun'un 19 Mayıs İlçesinde arazi tartışmasında kan aktı.

  • Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan genç hastanelik ...

    Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan bir genç hastanelik oldu.

  • Samsun'da 24 yaşındaki genç bıçaklı saldırıya uğradı

    Samsun'da 24 yaşındaki genç bıçaklı saldırıya uğradı Samsun'da bıçaklı saldırıya uğrayan 24 yaşındaki genç hastanelik oldu.

  • Bıçakla ağır yaralamaya tutuklama

    Samsun'da tartıştığı kişiyi bıçakla sırtından ağır yaralayan şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.