İstanbul - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İstanbul - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu İstanbul Şanlıurfa arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 12:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İstanbul şehrinden kalkacaktır. İstanbul ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İstanbul Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Lider Siirt Turizm, Siirt Has firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,290.44 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 24dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
25

İSTANBUL ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 12:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 12:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 12:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 12:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 12:30 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 12:59 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 19.04.2021 13:00 R2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 13:00 T46, 2+2 170 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ŞANLIURFA 19.04.2021 13:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ŞANLIURFA 19.04.2021 13:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 13:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 19.04.2021 13:30 2+1c, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 14:01 Nİ, 2+1 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silvan 19.04.2021 15:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 15:00 2+11, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 15:01 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > Silvan 19.04.2021 15:20 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 15:59 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 17:00 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 19.04.2021 17:30 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 19.04.2021 20:30 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 21:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 21:00 51K, 2+2 130 TL Bilet Al

ŞANLIURFA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 13:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 16:00 2+1C, 2+1 149 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 16:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 16:20 T46, 2+2 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 16:29 Nİ, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > Alibeyköy > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > Alibeyköy > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 19.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > Alibeyköy > İSTANBUL 19.04.2021 18:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 18:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 19:00 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 20:30 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 19.04.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa İstanbul Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

İSTANBUL KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İstanbul - Yalova Şanlıurfa Uzaklık: 937.91 km / Süre: 01:19 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ Şanlıurfa Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bursa Şanlıurfa Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Şanlıurfa Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
İstanbul - Bilecik Şanlıurfa Uzaklık: 2,012.28 km / Süre: 02:54 Bilet Al
İstanbul - Kırklareli Şanlıurfa Uzaklık: 2,133.08 km / Süre: 02:29 Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

İSTANBUL ŞANLIURFA GÜZERGAHI

İSTANBUL ŞANLIURFA YOL TARİFİ

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünden Yerebatan Cd. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

0,4 km / 2 dakika: Divan Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 2 dakika: Klodfarer Cd. yönünde sola dönün

78 m / 1 dakika: Peykhane Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Üçler Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Nakilbent Sk. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Aksakal Sokağı yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Kennedy Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kennedy Cd çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin ve Kennedy Cd. üzerine çıkın

1,8 km / 2 dakika: Hafif sola yönelin Kısmen paralı yol

5,8 km / 5 dakika: Avrasya Tüneli yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,9 km / 2 dakika: Çatalın solundan devam edin, D100 tabelalarını takip edin ve D100 üzerine çıkın

1,2 km / 1 dakika: İstanbul Çevre Yolu / O-1 girmek için hafif sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Ataşehir / F.S.M. Köprüsü / Edirne / Ankara / O-4 / S. Gökçen Havalimanı çıkışına girin

410 km / 4 saat 3 dakika: O-4 girin Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz