İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu İzmir Adana arası en yakın sefer 19 Ekim 2021 Saat 07:00 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 07:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Ben Turizm, Güney Akdeniz Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
898.57 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 45dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
35

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

İZMİR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm İZMİR > ADANA 19.10.2021 07:00 403, 403 ,2+2 180 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır İzmir Otogarı > Adana Otogarı 19.10.2021 11:30 2+1 P 41 K, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > ADANA > Midyat 19.10.2021 11:55 2+2, TRAVEGO SHD15 ,2+2 120 TL Bilet Al
Cizre İtimat İZMİR > ADANA > ŞIRNAK 19.10.2021 12:00 2+1S, 2+1 170 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 12:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 170 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > ADANA > Dargeçit 19.10.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 140 TL Bilet Al
Midyat Martur İZMİR > ADANA > Midyat 19.10.2021 12:00 TR 4, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 12:00 TRAV, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > ADANA > Silopi 19.10.2021 13:00 2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 13:00 2+11, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > ADANA 19.10.2021 13:30 403, 403 ,2+2 180 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 132 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 14:00 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > ADANA > SİİRT 19.10.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > ADANA > BATMAN 19.10.2021 14:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > ADANA > BATMAN 19.10.2021 14:30 TR40, 2+1 180 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > ADANA > Kahta 19.10.2021 15:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır İzmir Otogarı > Adana Otogarı 19.10.2021 15:30 ÖZLEM DİYA, 2+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 19.10.2021 16:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > İZMİR > ADANA 19.10.2021 16:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 190 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > ADANA 19.10.2021 16:00 403, 403 ,2+2 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > ADANA > Silopi 19.10.2021 16:00 2+1,, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 16:30 HK38, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm İZMİR > ADANA > KAHRAMANMARAŞ 19.10.2021 17:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm İzmir Otogarı > Adana Otogarı 19.10.2021 17:30 TMS 41 Kiş, 2+1 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > ADANA > HATAY 19.10.2021 19:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > ADANA > DİYARBAKIR 19.10.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 19:30 vip , 2+1 132 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 19:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İZMİR > ADANA > Kadirli 19.10.2021 20:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > ADANA 19.10.2021 21:00 1+2, 1+2 ,2+1 180 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > ADANA > HATAY 19.10.2021 21:00 434, 2+1 150 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > ADANA > GAZİANTEP 19.10.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+2 132 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ADANA 19.10.2021 23:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 190 TL Bilet Al

ADANA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 19.10.2021 00:03 HK38, 2+1 220 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Adana Otogarı > İzmir Otogarı 19.10.2021 01:15 ÖZLEM DİYA, 2+1 170 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > İZMİR 19.10.2021 02:30 403, 403 ,2+2 180 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > İZMİR 19.10.2021 10:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 180 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > İZMİR > Akçay 19.10.2021 12:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 170 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > İZMİR 19.10.2021 15:00 1+2, 1+2 ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > İZMİR 19.10.2021 17:15 SUIT, 2+1 160 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İZMİR 19.10.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 132 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.10.2021 17:30 2+1, Neoplan-STARLINER (2+1) ,2+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > İZMİR 19.10.2021 19:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > İZMİR 19.10.2021 19:00 403, 403 ,2+2 160 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Adana Otogarı > İzmir Otogarı 19.10.2021 19:00 2+1 P 41 K, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR > Kuşadası 19.10.2021 19:13 TRAV, 2+1 145 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > ADANA > İZMİR 19.10.2021 19:25 TR17, Travego 17 UZUN ŞASİ ,2+2 145 TL Bilet Al
Midyat Martur Midyat > ADANA > İZMİR 19.10.2021 19:30 2+1N, 2+1 180 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADANA > İZMİR 19.10.2021 20:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > ADANA > İZMİR 19.10.2021 20:15 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana HATAY > ADANA > İZMİR 19.10.2021 20:29 MURO, 2+1 150 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm Kadirli > ADANA > İZMİR 19.10.2021 20:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > İZMİR 19.10.2021 21:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ŞIRNAK > ADANA > İZMİR 19.10.2021 21:00 2+1,, 2+1 130 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İZMİR 19.10.2021 21:30 vip , 2+1 132 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ADANA > İZMİR 19.10.2021 21:30 TEMS, TEMSA-MARATON (2+1) ,2+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm ADANA > İZMİR 19.10.2021 22:30 1+2, 1+2 ,2+1 180 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > İZMİR 19.10.2021 22:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > İZMİR 19.10.2021 23:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 180 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > İZMİR 19.10.2021 23:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ADANA > İZMİR 19.10.2021 23:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ADANA > İZMİR 19.10.2021 23:00 TR41, 2+1 140 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ADANA > İZMİR 19.10.2021 23:30 mers, mercedes torismo ,2+2 132 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm Adana Otogarı > İzmir Otogarı 19.10.2021 23:30 AİLE 41 (B, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ADANA > İZMİR 19.10.2021 23:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 145 TL Bilet Al
Özlem Diyarbakır Adana Otogarı > İzmir Otogarı 20.10.2021 01:15 ÖZLEM DİYA, 2+1 170 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana İzmir Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana İzmir Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana İzmir Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana İzmir Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana İzmir Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana İzmir Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Adana Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Adana Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Adana Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Adana Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Adana Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Adana Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

İZMİR ADANA GÜZERGAHI

İZMİR ADANA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin