İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu İzmir Adana arası en yakın sefer 25 Ocak 2019 Saat 08:01 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 08:01 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Özkaymak, Kontur Turizm, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
898.57 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 45dk.
Firma Sayısı
19
Sefer Sayısı
33

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

İZMİR ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm İzmir > Adana 25.01.2019 08:01 403, 2+2 ,2+2 120 TL Bilet Al
Özkaymak İzmir > Adana 25.01.2019 08:30 NY46, 2+2 ,2+2 105 TL Bilet Al
Özkaymak İzmir > Adana 25.01.2019 09:30 TU38, 2+1 ,2+1 105 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İzmir > Adana 25.01.2019 12:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İzmir > Adana > Diyarbakır 25.01.2019 12:00 TR16, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Isparta Petrol Bursa > İzmir > Adana > Şanlıurfa 25.01.2019 12:30 trav, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Kontur Turizm İzmir > Adana 25.01.2019 12:30 403, 2+2 ,2+2 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İzmir > Adana > Gaziantep 25.01.2019 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 91 TL Bilet Al
Seç Turizm İzmir > Adana > Gaziantep 25.01.2019 14:00 CITY, Neoplan Cityliner ,2+2 95 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor İzmir > Adana > Şanlıurfa 25.01.2019 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Adıyaman Gülaras İzmir > Adana > Kahta 25.01.2019 14:30 vip_, 2+1 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm İzmir > Adana 25.01.2019 15:00 403, 2+2 ,2+2 120 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat Akçay > İzmir > Adana 25.01.2019 16:00 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 160 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İzmir > Adana > Hatay 25.01.2019 16:30 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm İzmir > Adana > Kahramanmaraş 25.01.2019 17:00 2+1T, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Diyarbakır Torbalı > İzmir > Adana > Diyarbakır 25.01.2019 17:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İzmir > Adana > Diyarbakır 25.01.2019 17:31 2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Astor Manisa > İzmir > Adana > Şanlıurfa 25.01.2019 18:00 SFR, TEMSA SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İzmir > Adana > Diyarbakır 25.01.2019 18:30 TR16, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat İzmir > Adana > Mersin 25.01.2019 18:59 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İzmir > Adana > Hatay 25.01.2019 19:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 100 TL Bilet Al
Can Diyarbakır Turizm İzmir > Adana > Diyarbakır 25.01.2019 19:01 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Ben Turizm İzmir > Adana > Gaziantep 25.01.2019 19:30 vip , 2+1 100 TL Bilet Al
Çayırağası Turizm İzmir > Adana > Kilis 25.01.2019 19:30 S2+1, SETRA 2+1 38 KİŞİLİK ,2+1 95 TL Bilet Al
Seç Turizm İzmir > Adana > Gaziantep 25.01.2019 19:30 2+1, Neoplan 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Hatay Günsas Turizm İzmir > Adana > Hatay 25.01.2019 20:00 T2*1, 2+1 130 TL Bilet Al
Özlem Adana Turizm İzmir > Adana > Kadirli 25.01.2019 20:30 2+1, MERCEDES TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Güney Lüks Adana Seyahat İzmir > Adana > Hatay 25.01.2019 21:30 2+1c, 2+1 120 TL Bilet Al
Özkaymak İzmir > Adana 25.01.2019 22:00 TR46, 2+2 ,2+2 105 TL Bilet Al
Ben Turizm İzmir > Adana > Gaziantep 25.01.2019 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 91 TL Bilet Al
Özkaymak İzmir > Adana 25.01.2019 23:00 TR37, 2+1 ,2+1 105 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İzmir > Adana 25.01.2019 23:30 2+1,, TEMSA YENİ SAFİR 37 ,2+1 160 TL Bilet Al
Özkaymak İzmir > Adana 25.01.2019 23:59 TR46, 2+2 ,2+2 105 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana İzmir Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana İzmir Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana İzmir Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana İzmir Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana İzmir Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana İzmir Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Adana Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Adana Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Adana Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Adana Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Adana Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Adana Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Osmaniye Özkaymak 110 TL Bilet Al
İzmir Adana Güney Akdeniz Seyahat 160 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Öz Elbistan 80 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 85 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Yalova Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kastamonu Has Turizm A.Ş. 120 TL Bilet Al
Adana Hatay Has Turizm A.Ş. 30 TL Bilet Al
Adana Kayseri Süha Turizm 50 TL Bilet Al
Adana Ankara Seç Turizm 60 TL Bilet Al
Adana Antalya Şanlıurfa Astor 70 TL Bilet Al
Adana Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 80 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Samsun İzmir Ali Osman Ulusoy 125 TL Bilet Al
Aydın İzmir Isparta Petrol 15 TL Bilet Al
Trabzon İzmir Ali Osman Ulusoy 150 TL Bilet Al
Kayseri İzmir Lider Elbistan 80 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 85 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Uşak Adana Güney Lüks Adana Seyahat 120 TL Bilet Al
Erzurum Adana Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
İzmir Adana Güney Akdeniz Seyahat 160 TL Bilet Al
Kayseri Adana Süha Turizm 50 TL Bilet Al
Ankara Adana Metro Turizm 85 TL Bilet Al

İZMİR ADANA GÜZERGAHI

İZMİR ADANA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

İzmir Haberler
  • İzmir Kemeraltı'nda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu

    İzmir Kemeraltı'nda çıkan yangın paniğe neden olduİZMİR - İzmir'de Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan otelde yangın çıktı.

  • İzmir Kemeraltı'nda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu

    İzmir'de Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan otelde yangın çıktı.

  • İzmir'de Otelde Çıkan Yangın Korkuttu

    İzmir'in Konak ilçesinde bir otelde yangın çıktı.

  • İzmir'de Otelde Korkutan Yangın

    İZMİR'in Konak ilçesinde, bir otelin çatı katındaki çamaşırhanede henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

  • İzmir'de Otel Yangını

    İzmir'in Konak ilçesinde bir otelde yangın çıktı.

Adana Haberler
  • Kendisini Canlı Bomba Olarak İhbar Eden Kişi Gözaltına ...

    Adana'da kendisini canlı bomba olarak ihbar ettiği ileri sürülen kişi gözaltına alındı.

  • Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına Yönelik Dava

    Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında, haklarında 5 ayrı suçtan 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan, aralarında vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da bulunduğu 3'ü tutuklu 45 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.

  • Alparslan Kuytul, Yeniden Hakim Karşısında

    Adana Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'na yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan Alparslan Kuytul'la birlikte 43 sanığın yargılanmasına Adana 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi.

  • Kendisini Canlı Bomba Olarak İhbar Eden Kişi Gözaltına ...

    Adana'da kendisini canlı bomba olarak ihbar ettiği ileri sürülen kişi gözaltına alındı.

  • Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına Yönelik Dava

    Adana'da Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfına yönelik soruşturma kapsamında, haklarında 5 ayrı suçtan 21 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açılan, aralarında vakfın kurucu genel başkanı Alparslan Kuytul'un da bulunduğu 3'ü tutuklu 45 sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü.