İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 65 TL olduğu İzmir Aksaray arası en yakın sefer 21 Ocak 2019 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Esadaş, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.65 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 19dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
11

İZMİR AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İzmir > Aksaray > Erzurum 21.01.2019 10:00 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İzmir > Aksaray > Patnos 21.01.2019 13:00 T2+1, Tourismo 2+1 ,2+1 65 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İzmir > Aksaray > Van 21.01.2019 13:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Medine Turizm İzmir > Aksaray 21.01.2019 14:00 ELİT HAT, ELİT HAT ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Elbistan İzmir > Aksaray > Diyarbakır 21.01.2019 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İzmir > Aksaray > Afşin 21.01.2019 16:00 TR48, Travego 48 Kişilik ,2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İzmir > Aksarayotogar 21.01.2019 18:00 SUIT, MOLALI ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İzmir > Aksaray 21.01.2019 20:00 2**I, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm İzmir > Aksarayotogar 21.01.2019 21:00 SUIT, MOLALI ,2+1 80 TL Bilet Al
RH Turizm İzmir > Aksaray > Kayseri 21.01.2019 21:00 2+1N, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm İzmir > Aksarayotogar 21.01.2019 23:00 SUIT, MOLALI ,2+1 80 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray İzmir Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray İzmir Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Aksaray Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Aksaray Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Aksaray Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Aksaray Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Aksaray Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Aksaray Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Osmaniye Özkaymak 110 TL Bilet Al
İzmir Adana Güney Akdeniz Seyahat 160 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Öz Elbistan 80 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 85 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Gaziantep Ben Turizm 76 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Samsun İzmir Ali Osman Ulusoy 125 TL Bilet Al
Aydın İzmir Isparta Petrol 15 TL Bilet Al
Trabzon İzmir Ali Osman Ulusoy 150 TL Bilet Al
Kayseri İzmir Lider Elbistan 80 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 85 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
İzmir Aksaray Öz Elbistan 80 TL Bilet Al

İZMİR AKSARAY GÜZERGAHI

İZMİR AKSARAY YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

43 m / 1 dakika: 5730. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

42 m / 1 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde sola dönün

2,3 km / 3 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Aksaray Otogarı Yolu üzerine çıkın

1,9 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: 1404. Sk. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 1401. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Bediüzzaman Cd. yönünde sola dönün

İzmir Haberler
  • İzmir Kemeraltı'nda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu

    İzmir Kemeraltı'nda çıkan yangın paniğe neden olduİZMİR - İzmir'de Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan otelde yangın çıktı.

  • İzmir Kemeraltı'nda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu

    İzmir'de Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan otelde yangın çıktı.

  • İzmir'de Otelde Çıkan Yangın Korkuttu

    İzmir'in Konak ilçesinde bir otelde yangın çıktı.

  • İzmir'de Otelde Korkutan Yangın

    İZMİR'in Konak ilçesinde, bir otelin çatı katındaki çamaşırhanede henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

  • İzmir'de Otel Yangını

    İzmir'in Konak ilçesinde bir otelde yangın çıktı.

Aksaray Haberler
  • Aksaray Merkezli 4 İlde Fetö Operasyonu: 8 Gözaltı

    AKSARAY merkezli 4 ilde FETÖ/PDY'nin Türk Silahlı Kuvvetleri ve emniyetteki yapılanmasına yönelik düzenlenen operasyonda, 8 kişi gözaltına alındı.

  • Aksaray Merkezli 4 İlde Fetö/pdy Operasyonu: 8 Gözaltı

    Aksaray merkezli 7 ilde gerçekleştirilen FETÖ/PDY operasyonunda 8 şahıs gözaltına alındı.

  • Bbc'nin Yalanı Gün Yüzüne Çıktı

    İngiliz yayın kuruluşu BBC'nin Türkiye'deki göçmenleri konu alan belgeselinin kurgu olduğu ortaya çıktı.

  • Bbc'nin Yalanı, Gün Yüzüne Çıktı

    İngiliz yayın kuruluşu BBC'nin Türkiye'deki göçmenleri konu alan belgeselinin kurgu olduğunun ortaya çıktı.

  • Aksaray Merkezli 4 İlde Fetö/pdy Operasyonu

    Aksaray merkezli 4 ilde, FETÖ/PDY'nin Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve emniyetteki mahrem yapılanmasına yönelik operasyonda, 8 şüpheli gözaltına alındı.