İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 74 TL olduğu İzmir Aksaray arası en yakın sefer 23 Ekim 2021 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. TOUR olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Has Polat Ağrılı Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
685.65 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 19dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
11

İZMİR AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > AKSARAY > ERZURUM 23.10.2021 10:00 TOUR, 2+2 120 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > AKSARAY > Doğubeyazıt 23.10.2021 10:01 46K, 2+2 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > AKSARAY > VAN 23.10.2021 11:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > AKSARAY > Patnos 23.10.2021 12:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > AKSARAY > Patnos 23.10.2021 12:28 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 74 TL Bilet Al
Lider Elbistan İZMİR > AKSARAY > Elbistan 23.10.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İZMİR > AKSARAY > ELAZIĞ 23.10.2021 16:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > AKSARAY > Afşin 23.10.2021 16:00 TR41, 41 KİŞİLİK TORİZMA ,2+1 80 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İZMİR > AKSARAY 23.10.2021 18:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm İZMİR > AKSARAY > KAYSERİ 23.10.2021 19:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > AKSARAYOTOGAR 23.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 125 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray İzmir Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray İzmir Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray İzmir Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Aksaray Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Aksaray Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Aksaray Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Aksaray Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Aksaray Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Aksaray Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

İZMİR AKSARAY GÜZERGAHI

İZMİR AKSARAY YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

43 m / 1 dakika: 5730. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

42 m / 1 dakika: Aksaray Otogarı Yolu yönünde sola dönün

2,3 km / 3 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Aksaray Otogarı Yolu üzerine çıkın

1,9 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 2. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,2 km / 1 dakika: 1404. Sk. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 1401. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Bediüzzaman Cd. yönünde sola dönün