İzmir – Ankara arasındaki mesafe 585 kilometredir. İzmir – Ankara arasındaki seyahat süresi ise 7 saat 4 dakikadır. İzmir Şehirler Arası Otobüs Terminali (İZOTAŞ)telefon numarası (0232) 472 10 10 ve Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (0312) 207 10 00’dır. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)’ ne en yakın taksi durağı Terminal Taksi telefon numarası 0 (312) 624 46 90 ve en yakın otel olan Wyndham Ankara telefon numarası 0 (312) 219 03 03’dür. Uygun fiyatlı otobüs biletlerine biletler.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
585.12 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 07dk.
Firma Sayısı
0
Sefer Sayısı
1

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ANKARA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Trabzon > Ankara > İzmir 23.01.2019 00:30 TRV1, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 23.01.2019 00:30 SUIT, MOLALI ,2+1 90 TL Bilet Al
Ali Osman Ulusoy Rize > Ankara > İzmir 23.01.2019 01:00 TR46, TRAVEGO 46 KİŞİLİK ,2+2 60 TL Bilet Al
Lüks Karadeniz Batum > Ankara > İzmir 23.01.2019 01:00 2+1+, TOURIZM 16+2 ,2+1 60 TL Bilet Al
Ağrı Kösedağı Turizm Doğubeyazıt > Ankara > İzmir 23.01.2019 02:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 23.01.2019 02:30 CLASS, MOLALI ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Ankara > İzmir 23.01.2019 03:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 70 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm Nahcıvan > Ankara > İzmir 23.01.2019 03:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > Ankara > İzmir 23.01.2019 06:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 55 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 23.01.2019 07:00 CLASS, MOLALI ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş Ardahan > Ankara > İzmir 23.01.2019 07:01 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 23.01.2019 12:00 SUIT, MOLALI ,2+1 90 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Ankara (Aşti) > İzmir 23.01.2019 13:30 TR46, 2+2 70 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ Ankara > İzmir 23.01.2019 14:00 1737, 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm Ankara > İzmir 23.01.2019 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Ses Turizm Boğazlıyan > Ankara > İzmir 23.01.2019 22:30 E2+1, TRAVEGO 2+1 RAHAT KOLTUK ,2+1 60 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Tokat > Ankara > İzmir 23.01.2019 22:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 59 TL Bilet Al
Lüks Erova Turizm Niksar > Ankara > İzmir 23.01.2019 23:00 2+1P, SETRA 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 23.01.2019 23:00 SUIT, MOLALI ,2+1 90 TL Bilet Al
Mis Amasya Amasya > Ankara > İzmir 23.01.2019 23:00 TRVG, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Ulusoy Seyahat Ankara (Aşti) > İzmir 23.01.2019 23:00 3775, 37 KİŞİLİK 2+1 ROYAL CLASS ,2+1 80 TL Bilet Al
Ali Osman Ulusoy Trabzon > Ankara > İzmir 23.01.2019 23:30 TU41, TOURISMO 41 KİŞİLİK 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Erzurum > Ankara > İzmir 23.01.2019 23:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Esadaş Erzurum > Ankara > İzmir 23.01.2019 23:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Özgül Bafra Turizm Bafra > Ankara > İzmir 23.01.2019 23:55 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Metro Turizm Ankara > İzmir 23.01.2019 23:59 SUIT, MOLALI ,2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara İzmir Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara İzmir Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara İzmir Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara İzmir Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara İzmir Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara İzmir Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Ankara Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Ankara Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Ankara Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Ankara Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Ankara Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Osmaniye Özkaymak 110 TL Bilet Al
İzmir Adana Güney Akdeniz Seyahat 160 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Öz Elbistan 80 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 85 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Can Diyarbakır Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Edirne Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Çankırı Çankırı Güven Turizm 30 TL Bilet Al
Ankara Eskişehir Kütahyalılar 30 TL Bilet Al
Ankara Zonguldak Süha Turizm 45 TL Bilet Al
Ankara Çorum Metro Turizm 45 TL Bilet Al
Ankara Kayseri Medine Turizm 50 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Samsun İzmir Ali Osman Ulusoy 125 TL Bilet Al
Aydın İzmir Isparta Petrol 15 TL Bilet Al
Trabzon İzmir Ali Osman Ulusoy 150 TL Bilet Al
Kayseri İzmir Lider Elbistan 80 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 85 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Malatya Ankara Elazığ Hazar Turizm 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Van Ankara Öz Erciş Seyahat 150 TL Bilet Al
Kastamonu Ankara Kastamonu Güven Turizm 40 TL Bilet Al
Kırşehir Ankara Şanal Turizm 42 TL Bilet Al
Kayseri Ankara Lüks Afşınlılar Seyahat 50 TL Bilet Al
Adana Ankara Seç Turizm 60 TL Bilet Al
Osmaniye Ankara Lider Siirt Turizm 60 TL Bilet Al

İZMİR ANKARA GÜZERGAHI

İZMİR ANKARA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

13,5 km / 12 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönündeki rampaya girin

116 km / 1 saat 15 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönünde devam edin D260/E96 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Polatlı / Ankara yönünde soldaki rampaya girin

127 km / 1 saat 27 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / D260 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

4,1 km / 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin Dumlupınar Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Havalimanı / Samsun yönündeki rampaya girin

3,9 km / 4 dakika: Mevlana Blv. girin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

İzmir Haberler
  • İzmir Kemeraltı'nda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu

    İzmir Kemeraltı'nda çıkan yangın paniğe neden olduİZMİR - İzmir'de Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan otelde yangın çıktı.

  • İzmir Kemeraltı'nda Çıkan Yangın Paniğe Neden Oldu

    İzmir'de Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nda bulunan otelde yangın çıktı.

  • İzmir'de Otelde Çıkan Yangın Korkuttu

    İzmir'in Konak ilçesinde bir otelde yangın çıktı.

  • İzmir'de Otelde Korkutan Yangın

    İZMİR'in Konak ilçesinde, bir otelin çatı katındaki çamaşırhanede henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

  • İzmir'de Otel Yangını

    İzmir'in Konak ilçesinde bir otelde yangın çıktı.

Ankara Haberler
  • Ankara'da Suriyelilerin İşlettiği Fırında Yangın

    - Ankara.

  • Başkent'te Ekmek Fırınında Yangın

    Ankara'da bir ekmek fırınında çıkan yangın, iki iş yerine daha zarar verdi.

  • Başkent'te Ekmek Fırınında Yangın

    Başkent'te ekmek fırınında yangınANKARA - Ankara'da bir ekmek fırınında çıkan yangın, iki iş yerine daha zarar verdi.

  • Ankara'da Suriyelilerin İşlettiği Fırında Yangın

    ANKARA'da Suriyeli sığınmacıların işlettiği fırında yangın çıktı.

  • Ankara'da Suriyelilerin İşlettiği Fırında Yangın

    Ankara'da Suriyeli sığınmacıların işlettiği fırında yangın çıktı.