İzmir – Ankara arasındaki mesafe 585 kilometredir. İzmir – Ankara arasındaki seyahat süresi ise 7 saat 4 dakikadır. İzmir Şehirler Arası Otobüs Terminali (İZOTAŞ)telefon numarası (0232) 472 10 10 ve Ankara Şehirler Arası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (0312) 207 10 00’dır. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)’ ne en yakın taksi durağı Terminal Taksi telefon numarası 0 (312) 624 46 90 ve en yakın otel olan Wyndham Ankara telefon numarası 0 (312) 219 03 03’dür. Uygun fiyatlı otobüs biletlerine biletler.com avantajları ile sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu İzmir Ankara arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. S2+2 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Ağrı Ses Turizm, Lider Doğu Anadolu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
585.12 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 07dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
8

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

İZMİR ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > ANKARA > ARDAHAN 19.04.2021 10:00 S2+2, 2+2 70 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > Doğubeyazıt 19.04.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm İZMİR > ANKARA > Doğubeyazıt 19.04.2021 12:00 FORT, Fortuna Man ,2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > ERZURUM 19.04.2021 15:00 İZRR, 2+1 70 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İZMİR > ANKARA > Niksar 19.04.2021 16:00 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 69 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İZMİR > ANKARA > TOKAT 19.04.2021 18:00 2+1Z, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > ANKARA > SİVAS 19.04.2021 18:30 45H, 2+1 65 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm İZMİR > ANKARA 19.04.2021 20:30 RhT, 2+1 41 kişilik PAMUK ,2+1 65 TL Bilet Al

ANKARA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ARDAHAN > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 07:01 TOUR, 2+2 60 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm Niksar > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 21:30 1+2A, 38 LİK TRAVEGO 1+2 ,2+1 69 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > ANKARA > İZMİR > MANİSA 19.04.2021 22:25 TR32, 2+1 54 TL Bilet Al
Alaşehir Sarıkız Turizm ANKARA > İZMİR 19.04.2021 22:30 326, 45 ABJ 326 ,2+1 70 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 22:30 T40, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm Tercan > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 22:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > İZMİR 19.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 23:00 1+2, 2+1 55 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > ANKARA > İZMİR 19.04.2021 23:30 TOUR, 2+2 50 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara İzmir Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara İzmir Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara İzmir Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara İzmir Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara İzmir Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara İzmir Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Ankara Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Ankara Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Ankara Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Ankara Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Ankara Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Ankara Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

İZMİR ANKARA GÜZERGAHI

İZMİR ANKARA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

13,5 km / 12 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönündeki rampaya girin

116 km / 1 saat 15 dakika: Mareşal Fevzi Çakmak Blv. / D260 / E96 yönünde devam edin D260/E96 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Polatlı / Ankara yönünde soldaki rampaya girin

127 km / 1 saat 27 dakika: Ankara Eskişehir Yolu / Dumlupınar Blv. / D200 / D260 / E90 girin Dumlupınar Blv./D200 boyunca ilerleyin

4,1 km / 4 dakika: Dumlupınar Blv. / D200 boyunca ilerlemek için düz devam edin Dumlupınar Blv. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Havalimanı / Samsun yönündeki rampaya girin

3,9 km / 4 dakika: Mevlana Blv. girin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz