İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu İzmir Antalya arası en yakın sefer 29 Mayıs 2020 Saat 06:30 Isparta Petrol aracıdır. 1+21 olan bu araç tahmini olarak 06:30 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Isparta Petrol, Güney Akdeniz Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
460.45 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 45dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
8

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

İZMİR ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Isparta Petrol KIRKLARELİ > İZMİR > ANTALYA 29.05.2020 06:30 1+21, Rahat Hat 1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Isparta Petrol BALIKESİR > İZMİR > ANTALYA 29.05.2020 10:30 RHT, 1+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ANTALYA > ADANA 29.05.2020 12:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Isparta Petrol MANİSA > İZMİR > ANTALYA 29.05.2020 12:30 RHT, 1+1 140 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > ANTALYA > Alanya 29.05.2020 15:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ANTALYA > ADANA 29.05.2020 16:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat İZMİR > ANTALYA > ADANA 29.05.2020 23:30 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Isparta Petrol ÇANAKKALE > İZMİR > ANTALYA 29.05.2020 23:30 RHT, 1+1 140 TL Bilet Al

ANTALYA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Isparta Petrol ANTALYA > İZMİR > BALIKESİR 29.05.2020 09:00 RHT, 1+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > ANTALYA > İZMİR 29.05.2020 11:30 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > İZMİR > KIRKLARELİ 29.05.2020 12:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Isparta Petrol Alanya > ANTALYA > İZMİR 29.05.2020 16:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > İZMİR > ÇANAKKALE 29.05.2020 16:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 140 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > İZMİR > MANİSA 29.05.2020 21:30 RHT, 1+1 140 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > ANTALYA > İZMİR 29.05.2020 23:00 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Güney Akdeniz Seyahat ADANA > ANTALYA > İZMİR 29.05.2020 23:59 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya İzmir Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya İzmir Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya İzmir Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya İzmir Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya İzmir Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya İzmir Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Antalya Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Antalya Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Antalya Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Antalya Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Antalya Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Antalya Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
İzmir Muğla Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Çanakkale Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İzmir Isparta Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
İzmir Antalya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 145 TL Bilet Al
İzmir Ankara Öz Nuhoğlu Karadeniz 150 TL Bilet Al
İzmir Afyon Villa Seyahat 150 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Kütahya Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Antalya Muğla Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
Antalya Aydın Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Antalya Eskişehir Güney Akdeniz Seyahat 135 TL Bilet Al
Antalya İzmir Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Antalya Bilecik Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
Antalya Bursa Isparta Petrol 150 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Bursa İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İzmir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kütahya İzmir Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Çanakkale İzmir Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Antalya İzmir Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Konya İzmir Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Nevşehir İzmir Muş Yolu Turizm 150 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Kütahya Antalya Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Muğla Antalya Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
Aydın Antalya Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Eskişehir Antalya Güney Akdeniz Seyahat 135 TL Bilet Al
İzmir Antalya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Konya Antalya Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Aksaray Antalya Metro Turizm 150 TL Bilet Al
Bursa Antalya Isparta Petrol 150 TL Bilet Al

İzmir Antalya Otobüs Firmaları

İZMİR ANTALYA GÜZERGAHI

İZMİR ANTALYA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

3,2 km / 3 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E. Ü. Hastanesi / Çevre Yolu / O-30 / Adnan Menderes Havalimanı çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Adnan Menderes Havalimanı yönünde soldaki Çevre Yolu rampaya girin

106 km / 1 saat 4 dakika: Bornova Viyadüğü / İzmir Çevre Yolu / O-30 / E87 girin E87 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

9,7 km / 6 dakika: İzmir-Aydın Otoyolu yönünde devam edin

37,6 km / 35 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 yönünde sağa dönün

15,2 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Denizli Aydın Yolu / Denizli Cd. / D320 / E87 yönündeki 2. çıkışa girin Denizli Aydın Yolu/D320/E87 boyunca ilerleyin

22,5 km / 21 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sağa dönün

2,7 km / 2 dakika: Sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde sağa dönün

42,1 km / 32 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 yönünde tam sola dönün

3,7 km / 3 dakika: Kuyucak Tavas Yolu / D585 boyunca ilerlemek için düz devam edin

15,9 km / 11 dakika: Denizli Muğla Yolu / D330 yönünde sola dönün

115 km / 1 saat 18 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Denizli Muğla Yolu / D585 / E87 üzerine çıkın E87 boyunca ilerleyin

13,5 km / 9 dakika: Antalya Denizli Yolu / D350 / E87 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

9,9 km / 7 dakika: Antalya Denizli Yolu / D350 / E87 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

46,3 km / 33 dakika: Antalya Denizli Yolu / D350 / E87 boyunca ilerlemek için sağa dönün

5,4 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Antalya Blv. / D650 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Antalya Blv. / D650 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dumlupınar Blv. / D650 yönünde hafif sağa yönelin

67 m / 1 dakika: Dumlupınar Blv. / D650 yönünde hafif sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Dumlupınar Blv. / D650 boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Alanya / Isparta yönündeki rampaya girin

2,3 km / 2 dakika: Gazi Blv. / D400 yönünde devam edin

1,0 km / 2 dakika: Akın Cd. yönünde sağa dönün

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 625. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Tonguç Cd. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Evliya Çelebi Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Altgeçidi üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz

İzmir Haberler
  • Vekil Bekle, cuma namazını imam hatip lisesinde kıldı

    Korona virüs salgını tedbirleri ile ara verilen cuma namazları yine tedbirler gereği camiler ile birlikte imam hatip okullarında kılınmaya başlandı.

  • İzmir'de normalleşme sürecinde ilk cuma namazı kılındı

    İzmir'de normalleşme sürecinde ilk cuma namazı kılındıKORONAVİRÜSLE mücadelede normalleşme sürecine girilmesinin ardından, Türkiye genelinde cuma namazı toplu olarak kılındı.

  • İzmir'de normalleşme sürecinde ilk cuma namazı kılındı

    İZMİR'de, koronavirüs salgınıyla mücadelede normalleşme sürecine girilmesinin ardından, ilk cuma namazı kılındı.

  • Cuma namazı salgın sonrası ilk kez kılındı (2)

    Meydanda toplanan cemaatin drone ile görüntülenmesi Sela ve hutbenin okunması Cuma namazının kılınması İZMİR - Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 16 Mart'ta camilerde cemaatle ibadete ara verilmesinin ardından İzmir'de ilk kez cuma namazı kılındı.

  • Egeli iş dünyasından büyüme değerlendirmesi

    Türkiye ekonomisinin ilk çeyrekte yüzde 4,5 büyümesini Egeli iş dünyası değerlendirdi.

Antalya Haberler
  • Çöp atmaya gitti 6 bin lirasından oldu

    Antalya'nın Serik ilçesinde iş yerini kapatmak üzereyken çöp atmak için dışarı çıkan market sahibi, 6 bin lirasından oldu.

  • Antalya'da cemaatle ilk namaz

    ANTALYA'da koronavirüs tedbirleri kapsamında, sosyal mesafe kuralına uyularak, cuma namazı kılındı.

  • Alanya turizmi normalleşmeye hazır

    ANTALYA'nın Alanya ilçesinde, pandemide normalleşme sürecinde turizm hazırlıkları hızlandı.

  • Antalya'nın ilçelerinde salgın sonrası ilk cuma namazı ...

    Antalya'nın ilçelerinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu ibadete ara verilmesinin ardından ilk cuma namazı, belirlenen yerlerde kılındı.

  • Antalya'da cemaatle ilk namaz

    Antalya'da cemaatle ilk namazAntalya'da koronavirüs tedbirleri kapsamında, sosyal mesafe kuralına uyularak, cuma namazı kılındı.