İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İzmir Gaziantep arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 12:00 Midyat Güneydoğu Seyahat aracıdır. 2+1: olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,110.71 KM
Yolculuk Süresi
12sa. 58dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
14

İZMİR GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Dargeçit 26.02.2021 12:00 2+1:, 1+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 12:00 X+13, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > GAZİANTEP > Midyat 26.02.2021 12:00 f4, 2+1 125 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > Silopi 26.02.2021 13:00 BRŞ, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 13:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 26.02.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > GAZİANTEP > SİİRT 26.02.2021 14:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > BATMAN 26.02.2021 14:30 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > GAZİANTEP > BATMAN 26.02.2021 14:31 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 16:30 HK38, 2+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 17:00 X+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > GAZİANTEP > DİYARBAKIR 26.02.2021 19:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > GAZİANTEP 26.02.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 160 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > GAZİANTEP 26.02.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al

GAZİANTEP İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ben Turizm Nizip > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR > Kuşadası 26.02.2021 16:29 X+13, 2+1 120 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat Dargeçit > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 16:30 2+2U, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR > Kuşadası 26.02.2021 17:30 2+11, 1+1 120 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 18:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 160 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 20:29 TR41, 2+1 99 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 20:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 20:30 2/1, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 21:00 X+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 21:45 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > GAZİANTEP > İZMİR 26.02.2021 22:15 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep İzmir Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep İzmir Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep İzmir Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep İzmir Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep İzmir Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep İzmir Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Gaziantep Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Gaziantep Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Gaziantep Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Gaziantep Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Gaziantep Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Gaziantep Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

İZMİR GAZİANTEP GÜZERGAHI

İZMİR GAZİANTEP YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

140 km / 1 saat 25 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,7 km / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

42 m / 1 dakika: Gaziantep Batı Otoyol Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin Kısmen paralı yol

5,3 km / 6 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönünde sola dönün D835 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D400 yönünde devam edin

11,0 km / 9 dakika: Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / Gaziantep - Osmaniye Yolu / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,9 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz