İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Isparta otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Isparta otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu İzmir Isparta arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 05:30 Isparta Petrol aracıdır. 1+2 olan bu araç tahmini olarak 05:30 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Isparta arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Isparta arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Isparta Petrol, Pamukkale Turizm, Kontur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
398.12 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 59dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
15

İZMİR ISPARTA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Isparta Petrol KIRKLARELİ > İZMİR > ISPARTA > ANTALYA 06.06.2020 05:30 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > ISPARTA > Gazipaşa 06.06.2020 07:30 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > ISPARTA 06.06.2020 08:00 CLASS, 2+2 130 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > ISPARTA > KARAMAN 06.06.2020 09:00 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > ISPARTA 06.06.2020 09:00 P262, 2+1 135 TL Bilet Al
Isparta Petrol BALIKESİR > İZMİR > ISPARTA > ANTALYA 06.06.2020 11:30 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Isparta Petrol Akhisar > İZMİR > ISPARTA > ŞANLIURFA 06.06.2020 12:30 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > ISPARTA 06.06.2020 13:00 1146, 2+2 160 TL Bilet Al
Isparta Petrol ÇANAKKALE > İZMİR > ISPARTA > ANTALYA 06.06.2020 15:00 1+1, Rahat Hat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > ISPARTA 06.06.2020 16:00 P262, 2+1 135 TL Bilet Al
Isparta Petrol İZMİR > ISPARTA > HATAY 06.06.2020 17:00 1+13, Rahat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > ISPARTA 06.06.2020 18:00 1+1(403), 2+2 120 TL Bilet Al
Isparta Petrol Akhisar > İZMİR > ISPARTA > KONYA 06.06.2020 20:30 1+2, Rahat Hat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > ISPARTA 06.06.2020 22:01 1+1(403), 2+2 120 TL Bilet Al
Isparta Petrol Biga > İZMİR > ISPARTA > ANTALYA 06.06.2020 23:30 1+13, Rahat 1+1 ,1+1 130 TL Bilet Al

ISPARTA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Burdur - Isparta İzmir Uzaklık: 318.20 km / Süre: 00:37 Bilet Al
Antalya - Isparta İzmir Uzaklık: 1,280.91 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Denizli - Isparta İzmir Uzaklık: 1,621.38 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Uşak - Isparta İzmir Uzaklık: 1,696.71 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Kütahya - Isparta İzmir Uzaklık: 2,375.69 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Aydın - Isparta İzmir Uzaklık: 2,412.06 km / Süre: 03:36 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Isparta Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Isparta Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Isparta Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Isparta Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Isparta Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Isparta Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Afyon Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
İzmir Kütahya Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Çanakkale Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İzmir Isparta Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
İzmir Burdur Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
İzmir Antalya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Isparta Kalkışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Isparta Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Kütahya Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Isparta Manisa Alaşehir Sarıkız Turizm 120 TL Bilet Al
Isparta İzmir Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Isparta Karaman Kontur Turizm 130 TL Bilet Al
Isparta Eskişehir Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Isparta Tekirdağ Metro Turizm 140 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Bursa İzmir Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Yalova İzmir Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
Kütahya İzmir Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Isparta İzmir Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Çanakkale İzmir Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Konya İzmir Jet Turizm 120 TL Bilet Al
Uşak İzmir Ben Turizm 130 TL Bilet Al
Burdur İzmir Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Isparta Varışlı En Ucuz Isparta Biletleri
Burdur Isparta Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Konya Isparta Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Aydın Isparta Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Ankara Isparta Metro Turizm 125 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Tokat Yıldızı 130 TL Bilet Al
İzmir Isparta Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
Eskişehir Isparta Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Bilecik Isparta Isparta Petrol 140 TL Bilet Al

İZMİR ISPARTA GÜZERGAHI

İZMİR ISPARTA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

3,2 km / 3 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: E. Ü. Hastanesi / Çevre Yolu / O-30 / Adnan Menderes Havalimanı çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Adnan Menderes Havalimanı yönünde soldaki Çevre Yolu rampaya girin

106 km / 1 saat 4 dakika: Bornova Viyadüğü / İzmir Çevre Yolu / O-30 / E87 girin E87 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

9,7 km / 6 dakika: İzmir-Aydın Otoyolu yönünde devam edin

37,6 km / 35 dakika: Denizli Aydın Yolu / D320 / E87 yönünde sağa dönün

67,8 km / 54 dakika: Döner kavşaktan Denizli Aydın Yolu / Denizli Cd. / D320 / E87 yönündeki 2. çıkışa girin Denizli Aydın Yolu/D320 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 / D585 / E87 yönündeki rampaya girin

11,3 km / 8 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 / D585 / E87 yönünde devam edin D320/D585/E87 boyunca ilerleyin

5,9 km / 4 dakika: Denizli Çevre Yolu / D320 yönünde dümdüz ilerleyin

34,8 km / 25 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. / D320 girmek için hafif sağa dönün D320 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde hafif sağa yönelin

3,1 km / 2 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün

1,8 km / 1 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

57,6 km / 39 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Denizli Afyon Yolu / D320 boyunca ilerleyin D320 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Yeni Denizli Cd. / D320 yönündeki 1. çıkışa girin

21,8 km / 15 dakika: Döner kavşaktan Afyon Burdur Yolu / D625 yönündeki 2. çıkışa girin

11,5 km / 8 dakika: Afyon Burdur Yolu / D650 yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 çıkışına girin

0,2 km / 1 dakika: Burdur Isparta Yolu / D350 / D685 yönünde devam edin

5,9 km / 6 dakika: Koçtepe Yolu yönünde sağa dönün

6,7 km / 7 dakika: Sola dönün

1,4 km / 2 dakika: 246. Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Sağa dönün

21 m / 1 dakika: Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 yönünde sola dönün

1,5 km / 2 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak Süleyman Demirel Cd. / D350 / D685 üzerine çıkın

2,1 km / 5 dakika: Süleyman Demirel Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Mimar Sinan Cd. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Hastane Cd. yönünde sağa dönün

60 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin

İzmir Haberler
  • Otobüs yolcu sayısı 8,5, sefer sayısı 5,5 kat arttı

    İZMİR'de, seyehat kısıtlamasının kaldırılmasının ardından birçok yolcu şehirler arası seyahat etmek için otogarı doldurdu.

  • Muğla ve İzmir de faiz çetesine operasyon

    Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından maddi durumu iyi olmayan vatandaşları istismar ederek yüksek faizli borçlandırıp senet imzalatan suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.

  • Ege de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı

    İzmir, Manisa, Uşak, Denizli ve Aydın'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde güneşli havanın tadını çıkardı.

  • Son dakika! İzmir de, ikinci cuma namazı kılındı

    Son dakika haberlerine göre İzmir'de, ikinci cuma namazı kılındıİZMİR'de kılınan ikinci cuma namazında vatandaşlar Konak Meydanı'na akın etti.

  • Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttı

    Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttıKORONAVİRÜS nedeniyle uygulanan şehirlerarası seyahat kısıtlamasının 1 Haziran'da kalkmasından sonra tarifeli otobüsle yolcu taşımacılığında artış yaşandı.

Isparta Haberler
  • Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur da çocuklar güzel ...

    Antalya, Muğla, Isparta ve Burdur'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 18 yaş ve altı çocuklar, 6 saatlik serbestlikte parklarda güneşli havanın tadını çıkardı.

  • Şuhut ta şehirlerarası yolcu otobüslerinde mesafe ...

    Afyonkarahisar Şuhut İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik ekipleri tarafından Afyonkarahisar Isparta il yolu üzerinde yolcu otobüslerinde mesafe kapsamında denetimler yoğunlaştı.

  • Kamyonet ile otomobil çarpıştı: 7 yaralı

    Kamyonet ile otomobil çarpıştı: 7 yaralı Isparta'da kamyonet ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında iki araçta bulunan toplam 7 kişi yaralandı.

  • Isparta da trafik kazası: 7 yaralı

    Isparta'da kamyonet ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında iki araçta bulunan toplam 7 kişi yaralandı.

  • Isparta da düğünlerde kişiye özel vakumlanmış yemek ...

    Isparta'da yeni tip korona virüs salgını süreciyle birlikte düğünlerdeki yemek alışkanları da değişiyor.