İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu İzmir Konya arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 07:00 Kontur Turizm aracıdır. 1+1(403) olan bu araç tahmini olarak 07:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Ben Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
556.24 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 59dk.
Firma Sayısı
29
Sefer Sayısı
41

İZMİR KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 07:00 1+1(403), 2+2 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 09:30 1+1(orjin), 2+2 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 11:00 1+1(38), 2+2 90 TL Bilet Al
Turgut Reis İZMİR > KONYA > KARS 22.09.2020 11:00 1+1H, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > KONYA > VAN 22.09.2020 11:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > KONYA > Dargeçit 22.09.2020 12:00 2+2U, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 22.09.2020 12:00 X+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > KONYA > Midyat 22.09.2020 12:00 M1, 2+1 59 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > KONYA > Patnos 22.09.2020 12:30 HJ2, 2+1 60 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İZMİR > KONYA > Adilcevaz 22.09.2020 13:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > KONYA > Silopi 22.09.2020 13:00 2+1R, 2+1 60 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > KONYA > Patnos 22.09.2020 13:00 F1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 22.09.2020 13:00 2+11, 1+1 75 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 22.09.2020 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 79 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > KONYA > SİİRT 22.09.2020 14:00 2/1, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > BATMAN 22.09.2020 14:30 HM40, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > BATMAN 22.09.2020 14:30 34-2, 2+1 70 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 15:00 1+1(403), 2+2 90 TL Bilet Al
Lider Elbistan İZMİR > KONYA > Elbistan 22.09.2020 15:00 34, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > Kahta 22.09.2020 15:30 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Elbistan İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 22.09.2020 15:30 34, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > KONYA > HATAY 22.09.2020 16:00 TO, TOURISMO 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > KONYA > Afşin 22.09.2020 16:00 TR34, 34 KİŞİLİK TREVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 22.09.2020 16:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 22.09.2020 17:00 C32, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > KONYA > DİYARBAKIR 22.09.2020 17:00 X+1+, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İZMİR > KONYA 22.09.2020 18:00 TR40-VİR, TR40-VİR ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 18:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İzmir > Konya 22.09.2020 18:30 00 MERCEDE, 2+1 65 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > KONYA > HATAY 22.09.2020 19:00 TS32, TOURISMO 37 ,2+1 100 TL Bilet Al
RH Turizm İZMİR > KONYA > KAYSERİ 22.09.2020 19:00 E1-2, 2+1 90 TL Bilet Al
Villa Seyahat AYDIN > İZMİR > KONYA > Silifke 22.09.2020 19:00 34-1, 2+1 69 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 22.09.2020 19:30 vip , 2+1 79 TL Bilet Al
Yeni Aksaray İZMİR > KONYA > AKSARAY 22.09.2020 20:00 H1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > KONYA > HATAY 22.09.2020 21:30 X+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 22:01 1+1(403), 2+2 90 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > KONYA > GAZİANTEP 22.09.2020 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 79 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 23:00 1+1(orjin), 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 23:00 SUIT, 2+1 85 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 23:58 1+1(403), 2+2 90 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > KONYA 22.09.2020 23:59 1+1(orjin), 2+2 90 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya İzmir Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya İzmir Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya İzmir Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya İzmir Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya İzmir Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya İzmir Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Konya Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Konya Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Konya Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Konya Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Konya Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Konya Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Nevşehir Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Esenler Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Adana Ben Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Hatay Hatay Nur Seyahat 100 TL Bilet Al
Konya Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Antalya Yeni Aksaray 110 TL Bilet Al
Konya Bursa Ben Turizm 110 TL Bilet Al
Konya Mersin Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Konya Çorum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Konya Yalova Süha Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur İzmir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmit İzmir Show Time Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Bursa Konya Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Konya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kütahya Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kilis Konya Isparta Petrol 106 TL Bilet Al
Tokat Konya Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Aydın Konya Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İzmir Konya Isparta Petrol 120 TL Bilet Al

İZMİR KONYA GÜZERGAHI

İZMİR KONYA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Şehir Merkezi çıkışına girin

0,8 km / 1 dakika: Ankara Cd. girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. / Konya - Ankara Karayolu yönündeki 1. çıkışa girin

2,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan Ankara Cd. yönündeki 2. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz