İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Nevşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Nevşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu İzmir Nevşehir arası en yakın sefer 22 Ocak 2021 Saat 10:00 Esadaş aracıdır. İ 46 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Esadaş, Kars Kalesi firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
770.60 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 14dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
9

İZMİR NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş İZMİR > NEVŞEHİR > ERZURUM 22.01.2021 10:00 İ 46, 2+2 75 TL Bilet Al
Kars Kalesi İZMİR > NEVŞEHİR > KARS 22.01.2021 11:00 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > NEVŞEHİR > VAN 22.01.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > NEVŞEHİR > Patnos 22.01.2021 12:30 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İZMİR > NEVŞEHİR > Patnos 22.01.2021 13:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Elbistan İZMİR > NEVŞEHİR > Elbistan 22.01.2021 15:30 34, 2+1 95 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > NEVŞEHİR 22.01.2021 18:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İzmir > Nevşehir 22.01.2021 18:30 RAHAT HAT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > NEVŞEHİR 22.01.2021 23:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir İzmir Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir İzmir Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir İzmir Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir İzmir Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir İzmir Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir İzmir Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Nevşehir Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Nevşehir Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Nevşehir Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Nevşehir Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Nevşehir Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Nevşehir Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Erzurum Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kütahya Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Burdur Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Antalya Esadaş 110 TL Bilet Al
Nevşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir Bingöl Muş Yolu Turizm 120 TL Bilet Al
Nevşehir İzmit Öncü Seyahat 120 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Nevşehir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Nevşehir Tuncelililer 100 TL Bilet Al

İZMİR NEVŞEHİR GÜZERGAHI

İZMİR NEVŞEHİR YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

72,1 km / 49 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Mustafa Parmaksız Cd. / D765 çıkışına girin

10,2 km / 8 dakika: Mustafa Parmaksız Cd. / D765 yönünde devam edin D765 boyunca ilerleyin

2,8 km / 3 dakika: Sulusaray Yolu konumunda U dönüşü yapın