İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Nevşehir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Nevşehir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 190 TL olduğu İzmir Nevşehir arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 11:00 Vangölü Turizm aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Nevşehir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Nevşehir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vangölü Turizm, Lider Muş Tur firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
770.60 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 14dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
10

İZMİR NEVŞEHİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm İZMİR > NEVŞEHİR > VAN 06.06.2020 11:00 1+1, 2+2 Travego ,1+1 200 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > NEVŞEHİR > Patnos 06.06.2020 13:00 TO27, TOURİSMO 27 KİŞİLİK ,1+1 200 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İZMİR > NEVŞEHİR > VAN 06.06.2020 13:30 1+1, 2+2 Travego ,1+1 200 TL Bilet Al
Öz Elbistan İZMİR > NEVŞEHİR > DİYARBAKIR 06.06.2020 15:30 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > NEVŞEHİR 06.06.2020 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İzmir > Nevşehir 06.06.2020 18:30 00 MERCEDE, 2+1 190 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > NEVŞEHİR 06.06.2020 20:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İZMİR > NEVŞEHİR > KAYSERİ 06.06.2020 21:00 1+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > NEVŞEHİR 06.06.2020 22:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > NEVŞEHİR 06.06.2020 23:00 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al

NEVŞEHİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aksaray - Nevşehir İzmir Uzaklık: 759.84 km / Süre: 01:00 Bilet Al
Kırşehir - Nevşehir İzmir Uzaklık: 848.36 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Kayseri - Nevşehir İzmir Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Niğde - Nevşehir İzmir Uzaklık: 1,036.46 km / Süre: 01:21 Bilet Al
Yozgat - Nevşehir İzmir Uzaklık: 1,857.79 km / Süre: 02:18 Bilet Al
Kırıkkale - Nevşehir İzmir Uzaklık: 2,016.32 km / Süre: 02:28 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Nevşehir Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Nevşehir Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Nevşehir Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Nevşehir Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Nevşehir Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Nevşehir Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Afyon Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
İzmir Kütahya Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Çanakkale Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İzmir Isparta Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
İzmir Burdur Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
İzmir Antalya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Nevşehir Kalkışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Nevşehir Yozgat Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Konya Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Nevşehir Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Nevşehir Tokat Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Nevşehir Amasya Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Nevşehir Ankara Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Nevşehir Trabzon Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Nevşehir Erzincan Metro Turizm 130 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Bursa İzmir Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Yalova İzmir Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
Kütahya İzmir Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Isparta İzmir Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Çanakkale İzmir Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Konya İzmir Jet Turizm 120 TL Bilet Al
Uşak İzmir Ben Turizm 130 TL Bilet Al
Burdur İzmir Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Nevşehir Varışlı En Ucuz Nevşehir Biletleri
Kırıkkale Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Nevşehir Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Yozgat Nevşehir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Amasya Nevşehir Tokat Yıldızı 120 TL Bilet Al
Konya Nevşehir Malatya Zafer Turizm 140 TL Bilet Al
Isparta Nevşehir Elçi Vanyolu Seyahat 150 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Nevşehir Ak Turizm 150 TL Bilet Al

İZMİR NEVŞEHİR GÜZERGAHI

İZMİR NEVŞEHİR YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

8,2 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Aliya İzzet Begoviç Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Evrenköy Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Evrenköy Cd. boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 4 dakika: Aksaray Çevre Yolu Cd. / Konya Aksaray Yolu / D300 yönünde soldaki rampaya girin Konya Aksaray Yolu/D300 boyunca ilerleyin

25,3 km / 17 dakika: Konya Aksaray Yolu / D300 boyunca ilerlemek için düz devam edin D300 boyunca ilerleyin

72 m / 1 dakika: Konya Cd. / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: D300 / D750 / E90 yönünde sola dönün

72,1 km / 49 dakika: 3. Blv. / D300 yönünde sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Mustafa Parmaksız Cd. / D765 çıkışına girin

10,2 km / 8 dakika: Mustafa Parmaksız Cd. / D765 yönünde devam edin D765 boyunca ilerleyin

2,8 km / 3 dakika: Sulusaray Yolu konumunda U dönüşü yapın

İzmir Haberler
  • Otobüs yolcu sayısı 8,5, sefer sayısı 5,5 kat arttı

    İZMİR'de, seyehat kısıtlamasının kaldırılmasının ardından birçok yolcu şehirler arası seyahat etmek için otogarı doldurdu.

  • Muğla ve İzmir de faiz çetesine operasyon

    Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından maddi durumu iyi olmayan vatandaşları istismar ederek yüksek faizli borçlandırıp senet imzalatan suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.

  • Ege de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı

    İzmir, Manisa, Uşak, Denizli ve Aydın'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde güneşli havanın tadını çıkardı.

  • Son dakika! İzmir de, ikinci cuma namazı kılındı

    Son dakika haberlerine göre İzmir'de, ikinci cuma namazı kılındıİZMİR'de kılınan ikinci cuma namazında vatandaşlar Konak Meydanı'na akın etti.

  • Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttı

    Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttıKORONAVİRÜS nedeniyle uygulanan şehirlerarası seyahat kısıtlamasının 1 Haziran'da kalkmasından sonra tarifeli otobüsle yolcu taşımacılığında artış yaşandı.

Nevşehir Haberler
  • Nevşehir Belediye Başkanı Arı, vatandaşlara şerbet ...

    Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Cuma namazı sonrasında vatandaşlara maske dağıtarak şerbet ikramında bulundu.

  • AK Parti Gençlik Kolları, göletlere bin adet sazan ...

    AK Parti Nevşehir Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 5 Haziran Dünya Çevre günü dolayısıyla Gülşehir ilçesinde bulunan göletlere bin adet pullu sazan balığı yavrusu bıraktı.

  • Kasten yaralama suçundan 1 kişi tutuklandı

    Nevşehir'de tartıştığı kişiyi yaralayarak olay yerinden kaçan şüpheli polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalandı.

  • Belediye Başkanı Arı: "Nevşehir de izmarit atan kişiye ...

    Belediye Başkanı Arı: 'Nevşehir'de izmarit atan kişiye ibretlik ceza yazılacak' Arı: 'Lütfen, rica ediyorum izmaritleri yere atmayın' Nevşehir Belediyesi kentin çeşitli noktalarına izmarit kutusu yerleştirdi Nevşehir Belediyesi tarafından kentin farklı noktalarına vatandaşların sigara...

  • FETÖ nün firari sözde Konya bölge imamı ile eşi Nevşehir ...

    Nevşehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) sözde 'Konya bölge imamı' olduğu iddia edilen şüpheli tutuklandı, eşi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.