İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Osmaniye otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Osmaniye otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İzmir Osmaniye arası en yakın sefer 20 Ocak 2021 Saat 12:00 Midyat Güneydoğu Seyahat aracıdır. 2+1: olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Ben Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
999.43 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 51dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
19

İZMİR OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > OSMANİYE > Dargeçit 20.01.2021 12:00 2+1:, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 20.01.2021 12:00 X+13, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > OSMANİYE > Midyat 20.01.2021 12:00 2+1,, 2+1 120 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > OSMANİYE > Silopi 20.01.2021 13:00 BRŞ, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 20.01.2021 13:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 20.01.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 119 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > OSMANİYE > SİİRT 20.01.2021 14:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > OSMANİYE > BATMAN 20.01.2021 14:30 2+1Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > OSMANİYE > BATMAN 20.01.2021 14:30 G ÖN, 2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > OSMANİYE > Kahta 20.01.2021 15:30 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 100 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > OSMANİYE > KAHRAMANMARAŞ 20.01.2021 16:00 C32, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 20.01.2021 16:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş İZMİR > OSMANİYE 20.01.2021 17:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 20.01.2021 17:00 X+1R, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > OSMANİYE > DİYARBAKIR 20.01.2021 19:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > OSMANİYE > HATAY 20.01.2021 19:00 X+2, 2+1 120 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 20.01.2021 19:30 mers, mercedes torismo ,2+1 119 TL Bilet Al
Seç Turizm İZMİR > OSMANİYE > GAZİANTEP 20.01.2021 19:30 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 140 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > OSMANİYE > HATAY 20.01.2021 21:00 MTR, TRAVEGO ADC ,2+1 120 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye İzmir Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Osmaniye Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Osmaniye Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Osmaniye Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Osmaniye Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Osmaniye Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Osmaniye Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

İZMİR OSMANİYE GÜZERGAHI

İZMİR OSMANİYE YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

30,0 km / 17 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz