İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 165 TL olduğu İzmir Sakarya arası en yakın sefer 06 Haziran 2020 Saat 01:00 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Metro Turizm, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
501.23 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 42dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
18

İZMİR SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 01:00 PAMUKYOL, 2+1 165 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > ADAPAZARI 06.06.2020 02:00 CLASS, 2+2 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 08:00 PAMUKYOL, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 09:30 P260, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 10:30 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Sakarya VIB İZMİR > ADAPAZARI 06.06.2020 10:30 KR53, KR53 ,2+2 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 11:30 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 13:30 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 14:30 P260, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 15:30 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 16:30 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 17:30 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > ADAPAZARI 06.06.2020 18:30 CLASS, 2+2 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 18:30 P260, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 19:30 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > ADAPAZARI 06.06.2020 23:00 SUIT, 2+1 165 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 06.06.2020 23:59 P262, 2+1 165 TL Bilet Al
Sakarya VIB İZMİR > ADAPAZARI 06.06.2020 23:59 KR53, KR53 ,2+2 165 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya İzmir Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya İzmir Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya İzmir Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya İzmir Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya İzmir Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya İzmir Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Sakarya Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Sakarya Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Sakarya Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Sakarya Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Sakarya Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Afyon Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
İzmir Bursa Isparta Petrol 110 TL Bilet Al
İzmir Kütahya Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
İzmir Çanakkale Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
İzmir Isparta Isparta Petrol 130 TL Bilet Al
İzmir Burdur Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
İzmir Antalya Isparta Petrol 140 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Karabük Safran Turizm 130 TL Bilet Al
Sakarya Bartın Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 150 TL Bilet Al
Sakarya Düzce Süzer Seyahat 150 TL Bilet Al
Sakarya Ankara Jet Turizm 150 TL Bilet Al
Sakarya Balıkesir Metro Turizm 150 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Bursa İzmir Balıkesir Uludağ 110 TL Bilet Al
Yalova İzmir Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
Kütahya İzmir Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
Isparta İzmir Kontur Turizm 120 TL Bilet Al
Çanakkale İzmir Isparta Petrol 120 TL Bilet Al
Konya İzmir Jet Turizm 120 TL Bilet Al
Uşak İzmir Ben Turizm 130 TL Bilet Al
Burdur İzmir Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Zonguldak Sakarya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Balıkesir Sakarya Sakarya VIB 120 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Malatya Kayısıkent Turizm 120 TL Bilet Al
Eskişehir Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Bartın Sakarya Metro Turizm 130 TL Bilet Al
Kayseri Sakarya Malatya Kayısıkent Turizm 130 TL Bilet Al
Karabük Sakarya Metro Turizm 140 TL Bilet Al

İzmir Sakarya Otobüs Firmaları

İZMİR SAKARYA GÜZERGAHI

İZMİR SAKARYA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

33,4 km / 26 dakika: İstanbul Cd. / D565 yönünde hafif sola dönün D565 boyunca ilerleyin

51,6 km / 45 dakika: Mimar Sinan Blv. / D565 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin D565/E881 boyunca ilerleyin

210 km / 2 saat 16 dakika: Döner kavşaktan Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 yönündeki 1. çıkışa girin E881 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Mudanya / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

23,6 km / 14 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-5 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

78,7 km / 45 dakika: O-5 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

83,6 km / 49 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Sakarya / Bilecik / Antalya / Eskisehir çıkışına girin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Çatalın solundan devam edin, Pamukova / Bilecik / Antalya tabelalarını takip edin ve Orhan Gazi Cd. / D650 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Çaybaşı Cd. konumunda sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde devam edin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz

İzmir Haberler
  • Otobüs yolcu sayısı 8,5, sefer sayısı 5,5 kat arttı

    İZMİR'de, seyehat kısıtlamasının kaldırılmasının ardından birçok yolcu şehirler arası seyahat etmek için otogarı doldurdu.

  • Muğla ve İzmir de faiz çetesine operasyon

    Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından maddi durumu iyi olmayan vatandaşları istismar ederek yüksek faizli borçlandırıp senet imzalatan suç örgütüne yönelik operasyon düzenledi.

  • Ege de çocuklar güneşli havanın tadını çıkardı

    İzmir, Manisa, Uşak, Denizli ve Aydın'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkamayan 18 yaş altı çocuklar, kısıtlamadan muaf tutuldukları saatlerde güneşli havanın tadını çıkardı.

  • Son dakika! İzmir de, ikinci cuma namazı kılındı

    Son dakika haberlerine göre İzmir'de, ikinci cuma namazı kılındıİZMİR'de kılınan ikinci cuma namazında vatandaşlar Konak Meydanı'na akın etti.

  • Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttı

    Yolcu sayısı 8.5 kat, sefer sayısı ise 5.5 kat arttıKORONAVİRÜS nedeniyle uygulanan şehirlerarası seyahat kısıtlamasının 1 Haziran'da kalkmasından sonra tarifeli otobüsle yolcu taşımacılığında artış yaşandı.

Sakarya Haberler
  • Safranbolu Hıdırlık Tepesi ndeki tarihi namazgahlarda ...

    Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu ibadetin kısıtlanmasının ardından ikinci cuma namazı, Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu, Karabük, Zonguldak ve Bartın'da belirlenen camilerde ve meydanlarda eda edildi.

  • Doğu Marmara ve Batı Karadeniz de salgın sürecindeki ...

    Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında toplu ibadetin kısıtlanmasının ardından ikinci cuma namazı, Sakarya, Kocaeli, Düzce, Bolu, Karabük, Zonguldak ve Bartın'da belirlenen camilerde ve meydanlarda eda edildi.

  • Gönüllü dalgıçlar Sapanca Gölü nden atık topladı

    Sakarya'da gönüllü dalgıçlar 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla Sapanca Gölü'nde dip temizliği çalışması gerçekleştirdi.

  • Çoban köpeklerinin yaraladığı yavru kurt, tedaviye ...

    SAKARYA'nın Akyazı ilçesinde çoban köpeklerinin saldırdığı yavru kurt, tedaviye alındı.

  • Son dakika haberleri! Ak-Pres yeni yatırımı ile sektörde ...

    Son dakika haberi... Küçükoğlu Holding, şirketlerinden Ak-Pres, Sakarya'daki fabrikası için bin 600 tonluk servo (değişken hızlı) transfer pres makinesi aldı.