İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 149 TL olduğu İzmir Şanlıurfa arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 11:30 Midyat Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 11:30 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Mardin Seyahat, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,253.08 KM
Yolculuk Süresi
14sa. 16dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
14

İZMİR ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > Midyat 19.09.2021 11:30 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 149 TL Bilet Al
Cizre İtimat İZMİR > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 19.09.2021 12:00 2+1S, 2+1 170 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > Dargeçit 19.09.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.09.2021 12:00 TRAV, 2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > ŞANLIURFA > Midyat 19.09.2021 12:00 494, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > Silopi 19.09.2021 13:00 2*1, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.09.2021 13:00 2+11, 2+1 180 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > ŞANLIURFA > SİİRT 19.09.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > BATMAN 19.09.2021 14:30 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > ŞANLIURFA > BATMAN 19.09.2021 14:30 TR41, 2+1 220 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > Silopi 19.09.2021 16:00 2+1,, 2+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.09.2021 16:30 HK38, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.09.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 180 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.09.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 180 TL Bilet Al

ŞANLIURFA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR > Kuşadası 19.09.2021 13:29 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR > Kuşadası 19.09.2021 14:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 210 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 14:30 TR17, Travego 17 UZUN ŞASİ ,2+2 180 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 15:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 17:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 17:30 TR40, 2+1 210 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 18:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 18:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 19:03 HK38, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 19.09.2021 19:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 210 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa İzmir Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Şanlıurfa Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Şanlıurfa Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Şanlıurfa Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Şanlıurfa Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Şanlıurfa Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Şanlıurfa Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

İZMİR ŞANLIURFA GÜZERGAHI

İZMİR ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

97,7 km / 1 saat 8 dakika: Şht. Piyade Atğm. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,0 km / 1 dakika: Sağdan devam edin

18,6 km / 17 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Afyon Ankara Yolu / D300 yönünde hafif sola dönün

204 km / 2 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Afyon Konya Yolu / D300 yönündeki 3. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

3,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

4,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Otogar Kavşağı Altgeçidi / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / D300 yönünde dümdüz ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana Yolu Köprülü Kavşağı / Adana Çevre Yolu Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

20 m / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,6 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönünde dümdüz ilerleyin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı / Konya Ereğli Cd. yönündeki 3. çıkışa girin Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

28,1 km / 18 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

16,7 km / 11 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

43,8 km / 29 dakika: Adana Konya Yolu yönünde devam edin

1,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 19 Mayıs Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

1,1 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa yönelin

80,3 km / 55 dakika: 30 Ağustos Cd. / Adana Konya Yolu yönünde hafif sağa dönün Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

275 km / 2 saat 44 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz