İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Tekirdağ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Tekirdağ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu İzmir Tekirdağ arası en yakın sefer 08 Ağustos 2020 Saat 01:00 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Tekirdağ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Tekirdağ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Pamukkale Turizm, Balıkesir Uludağ, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
368.91 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 50dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
19

İZMİR TEKİRDAĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 01:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 03:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 07:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 08:30 1338, 1338 ,2+1 125 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 09:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 10:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 11:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 12:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 13:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 17:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 19:00 P272, 2+1 120 TL Bilet Al
Balıkesir Uludağ İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 20:00 1338, 1338 ,2+1 125 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 20:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 21:00 CLASS, 2+2 115 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 21:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 22:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 23:00 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al
Kale Seyehat İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 23:30 TR46, TRAVEGO ,2+2 100 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İZMİR > TEKİRDAĞ 08.08.2020 23:59 PAMUKYOL, 2+1 120 TL Bilet Al

TEKİRDAĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırklareli - Tekirdağ İzmir Uzaklık: 1,174.88 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Edirne - Tekirdağ İzmir Uzaklık: 1,432.13 km / Süre: 01:44 Bilet Al
İstanbul - Tekirdağ İzmir Uzaklık: 1,461.14 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Çanakkale - Tekirdağ İzmir Uzaklık: 1,690.35 km / Süre: 02:50 Bilet Al
Balıkesir - Tekirdağ İzmir Uzaklık: 2,161.22 km / Süre: 03:59 Bilet Al
Yalova - Tekirdağ İzmir Uzaklık: 2,381.15 km / Süre: 02:50 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Tekirdağ Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Tekirdağ Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Tekirdağ Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Uşak Tekirdağ Uzaklık: 2,159.52 km / Süre: 02:52 Bilet Al
İzmir - Muğla Tekirdağ Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Tekirdağ Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir Eskişehir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Aksaray Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Nevşehir Turgut Reis 100 TL Bilet Al
İzmir Esenler Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
İzmir Antalya Balıkesir Uludağ 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Kalkışlı En Ucuz Tekirdağ Biletleri
Tekirdağ Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Tekirdağ İzmit Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Tekirdağ Yalova Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Tekirdağ İzmir Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Afyon Pamukkale Turizm 123 TL Bilet Al
Tekirdağ Balıkesir Balıkesir Uludağ 125 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İzmir Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Eskişehir İzmir Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur İzmir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmit İzmir Show Time Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Varışlı En Ucuz Tekirdağ Biletleri
İzmit Tekirdağ Pamukkale Turizm 103 TL Bilet Al
Sakarya Tekirdağ Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Yalova Tekirdağ Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Tekirdağ Pamukkale Turizm 120 TL Bilet Al
Manisa Tekirdağ Balıkesir Uludağ 130 TL Bilet Al
Aydın Tekirdağ Pamukkale Turizm 135 TL Bilet Al
Ankara Tekirdağ Pamukkale Turizm 150 TL Bilet Al

İzmir Tekirdağ Otobüs Firmaları

İZMİR TEKİRDAĞ GÜZERGAHI

İZMİR TEKİRDAĞ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

33,4 km / 26 dakika: İstanbul Cd. / D565 yönünde hafif sola dönün D565 boyunca ilerleyin

51,6 km / 45 dakika: Mimar Sinan Blv. / D565 / E881 yönünde dümdüz ilerleyin D565/E881 boyunca ilerleyin

134 km / 1 saat 28 dakika: Döner kavşaktan Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 yönündeki 1. çıkışa girin D565/E881 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Bandırma Susurluk Yolu / D565 çıkışına girin

18,8 km / 13 dakika: Bandırma Susurluk Yolu / D565 yönünde devam edin

15,8 km / 11 dakika: Bandırma Susurluk Yolu / D565 boyunca ilerlemek için düz devam edin D565 boyunca ilerleyin

11,2 km / 11 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Bursa Çanakkale Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın D200/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Gönen Yolu Cd. / D200 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin

1,7 km / 4 dakika: Atatürk Blv. / D565 yönünde hafif sağa dönün

0,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan D565 yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 2 dakika: D565 boyunca ilerlemek için sağa dönün

88,3 km / 2 saat 11 dakika: Bandırma-Tekirdağ Feribotu feribotuna binin

0,3 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Barbaros Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: Atatürk Blv. yönünde sağa dönün

92 m / 1 dakika: Hükümet Cd. yönünde sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hükümet Cd. yönündeki 4. çıkışa girin