İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Uşak otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmir Otobüs Terminali (İZOTAŞ) - Uşak otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 39 TL olduğu İzmir Uşak arası en yakın sefer 23 Ekim 2021 Saat 07:00 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 07:00 civarı İzmir şehrinden kalkacaktır. İzmir ve Uşak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmir Uşak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Ben Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
215.95 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 52dk.
Firma Sayısı
28
Sefer Sayısı
40

İZMİR UŞAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 07:00 403, 403 ,2+2 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 09:30 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İZMİR > UŞAK > Doğubeyazıt 23.10.2021 10:01 46K, 2+2 50 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 23.10.2021 11:00 TR15 2+2 4, 2+2 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İZMİR > UŞAK > NAHCİVAN 23.10.2021 11:30 TR46, 2+2 40 TL Bilet Al
Lider Ağrı Doğuş Turizm İZMİR > UŞAK > Doğubeyazıt 23.10.2021 12:00 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > UŞAK > Dargeçit 23.10.2021 12:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 23.10.2021 12:00 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İZMİR > UŞAK > Patnos 23.10.2021 12:28 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 39 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > Silopi 23.10.2021 13:00 2*1, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 23.10.2021 13:00 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Aras Seyahat İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 23.10.2021 13:30 VİP 2+1 38, 2+1 50 TL Bilet Al
Iğdırlı Turizm İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 23.10.2021 13:30 VİP2 2+1 4, 2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 13:30 403, 403 ,2+2 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > GAZİANTEP 23.10.2021 14:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 48 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > UŞAK > Kelkit 23.10.2021 14:00 2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > UŞAK > BATMAN 23.10.2021 14:30 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 15:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > UŞAK > Kahta 23.10.2021 15:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > UŞAK > KAHRAMANMARAŞ 23.10.2021 16:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 16:00 403, 403 ,2+2 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İZMİR > UŞAK > Afşin 23.10.2021 16:00 TR41, 41 KİŞİLİK TORİZMA ,2+1 40 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > UŞAK > Silopi 23.10.2021 16:00 2+1,, 2+1 40 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İZMİR > UŞAK > Niksar 23.10.2021 16:00 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş Turizm İZMİR > UŞAK > KAHRAMANMARAŞ 23.10.2021 17:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > UŞAK > DİYARBAKIR 23.10.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 70 TL Bilet Al
Özlem Batman Turizm İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 23.10.2021 17:30 TMS 41 Kiş, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İZMİR > UŞAK > SİVAS 23.10.2021 17:58 38tr, 2+1 49 TL Bilet Al
Tokat Seyahat Didim > İZMİR > UŞAK > TOKAT 23.10.2021 18:00 2+1Z, 2+1 50 TL Bilet Al
Topçam Turizm İzmir Otogarı > Uşak Otogarı 23.10.2021 18:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 18:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İZMİR > UŞAK > HATAY 23.10.2021 19:00 T2+1, TOURISMO ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Mersin İZMİR > UŞAK > MERSİN 23.10.2021 19:00 Y2+1, 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > GAZİANTEP 23.10.2021 19:30 vip , 2+1 48 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 21:00 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vip Lüks Adana İZMİR > UŞAK > HATAY 23.10.2021 21:00 MURO, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İZMİR > UŞAK > GAZİANTEP 23.10.2021 22:30 mers, mercedes torismo ,2+2 48 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 23:00 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 23:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm İZMİR > UŞAK 23.10.2021 23:59 1+2, 1+2 ,2+1 50 TL Bilet Al

UŞAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kütahya - Uşak İzmir Uzaklık: 1,404.21 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Denizli - Uşak İzmir Uzaklık: 1,531.25 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Uşak İzmir Uzaklık: 1,738.94 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Isparta - Uşak İzmir Uzaklık: 1,739.64 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Aydın - Uşak İzmir Uzaklık: 1,761.04 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Manisa - Uşak İzmir Uzaklık: 1,937.64 km / Süre: 02:39 Bilet Al

İZMİR KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Uşak Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
İzmir - Aydın Uşak Uzaklık: 1,832.18 km / Süre: 02:43 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Uşak Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
İzmir - Muğla Uşak Uzaklık: 2,260.54 km / Süre: 02:50 Bilet Al
İzmir - Denizli Uşak Uzaklık: 2,408.48 km / Süre: 03:00 Bilet Al
İzmir - Çanakkale Uşak Uzaklık: 3,175.09 km / Süre: 04:34 Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Kırşehir Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Uşak Kalkışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Mersin Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Uşak Varışlı En Ucuz Uşak Biletleri
Kırıkkale Uşak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Mersin Uşak Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
İzmit Uşak Anadolu Ulaşım 115 TL Bilet Al
Alibeyköy Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al
İstanbul Uşak Anadolu Ulaşım 120 TL Bilet Al

İZMİR UŞAK GÜZERGAHI

İZMİR UŞAK YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı yönünden 1368. Sk. konumuna doğru güney yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Mürselpaşa Blv.

2,2 km / 2 dakika: Altınyol / Mürselpaşa Blv. / D300 / D550 girin Altınyol/D300/D550 boyunca ilerleyin

5,1 km / 4 dakika: Zafer Payzın Kavşağı / D300 yönünde hafif sola dönün D300 boyunca ilerleyin

42,1 km / 33 dakika: Ankara Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

2,2 km / 4 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde dümdüz ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

44 m / 1 dakika: Mimar Sinan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mimar Sinan Cd. boyunca ilerleyin

32 m / 1 dakika: 100. Sk. yönünde hafif sola dönün

24 m / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sola dönün

162 km / 2 saat 0 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün D300/E96 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Zübeyde Hanım Cd. sağa döner ve Doğan Özkaraman Cd. başlar Aradığınız yeri solda göreceksiniz