İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ordu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun İzmit Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ordu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu İzmit Ordu arası en yakın sefer 21 Nisan 2021 Saat 14:05 Lüks Artvin Seyahat aracıdır. TOUR 41 olan bu araç tahmini olarak 14:05 civarı İzmit şehrinden kalkacaktır. İzmit ve Ordu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda İzmit Ordu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

İZMİT ORDU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Artvin Seyahat İZMİT > ORDU 21.04.2021 14:05 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 130 TL Bilet Al
Sakarya VIB İZMİT > ORDU 21.04.2021 14:30 TR38, 2+2 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİT > ORDU 21.04.2021 17:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm BURSA > İZMİT > ORDU > TRABZON 21.04.2021 17:30 TV40, 2+1 140 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > İZMİT > ORDU > Gölköy 21.04.2021 20:00 2+1B, 2+1 199 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİT > ORDU 21.04.2021 20:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Sakarya VIB İZMİT > ORDU 21.04.2021 20:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm İZMİT > ORDU 21.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > İZMİT > ORDU > Görele 21.04.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 145 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İZMİT > ORDU > TRABZON 21.04.2021 22:30 0607, 2+1 140 TL Bilet Al

ORDU İZMİT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > ORDU > İZMİT > İSTANBUL 21.04.2021 14:00 A2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > ORDU > İZMİT > İSTANBUL 21.04.2021 15:30 n20, 2+1 120 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > ORDU > İZMİT > İSTANBUL 21.04.2021 16:00 2*1G, 2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > ORDU > İZMİT > Kapaklı 21.04.2021 16:30 0607, 2+1 150 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > İZMİT 21.04.2021 17:00 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > ORDU > İZMİT > BURSA 21.04.2021 17:30 TV40, 2+1 140 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > ORDU > İZMİT > İSTANBUL 21.04.2021 18:00 2+1-, 2+1 FERAH ,2+1 150 TL Bilet Al
Sakarya VIB ORDU > İZMİT 21.04.2021 18:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 130 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ORDU > İZMİT 21.04.2021 18:45 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 145 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > İZMİT 21.04.2021 19:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > İZMİT 21.04.2021 20:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ORDU > İZMİT 21.04.2021 22:15 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
İzmit Kalkışlı En Ucuz İzmit Biletleri
İzmit Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Burdur Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İzmit Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İzmit Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İzmit Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Ordu Kalkışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Ordu Bartın Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kastamonu Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Niğde Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Isparta Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İzmit Varışlı En Ucuz İzmit Biletleri
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum İzmit Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırklareli İzmit Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İzmit Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kastamonu İzmit Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Antalya İzmit Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Ordu Varışlı En Ucuz Ordu Biletleri
Eskişehir Ordu Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Ordu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Ordu Vangölü Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Afyon Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Ordu Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Ordu Düzce Güven 115 TL Bilet Al

İZMİT ORDU GÜZERGAHI