Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Kahramanmaraş Kayseri arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 00:30 Mardin Seyahat aracıdır. 2*1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kahramanmaraş şehrinden kalkacaktır. Kahramanmaraş ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kahramanmaraş Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Lüks Kahramanmaraş, Metro Turizm, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
286.71 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 08dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
25

KAHRAMANMARAŞ KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 16.06.2021 00:30 2*1, 2+1 170 TL Bilet Al
Metatur Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > YOZGAT 16.06.2021 01:29 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 16.06.2021 01:30 T34, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm GAZİANTEP > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 16.06.2021 09:30 TR33, 2+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 16.06.2021 10:00 S38, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 10:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 12:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > Çerkezköy 16.06.2021 13:00 TR33, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 13:30 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 13:30 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > Marmaris 16.06.2021 14:30 T34, 2+1 90 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > İSTANBUL 16.06.2021 15:00 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > BALIKESİR 16.06.2021 15:00 S46, 1+1 90 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 S46, 1+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > İSTANBUL 16.06.2021 17:00 S38, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 17:00 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 44 ,1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 18:30 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 18:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 20:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > İSTANBUL 16.06.2021 20:30 S38, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 20:30 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 46 ,1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 21:30 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 46 ,1+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > SAMSUN 16.06.2021 21:30 PLS2, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 22:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ 16.06.2021 23:30 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al

KAYSERİ KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 01:00 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 02:30 S46, 1+1 90 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 02:30 S38, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 02:30 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 03:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 04:00 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 44 ,1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 05:30 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 46 ,1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 06:00 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 07:00 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 46 ,1+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 16.06.2021 09:00 PLS2, 2+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 16.06.2021 11:00 Z34, 2+1 90 TL Bilet Al
Metatur Turizm YOZGAT > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 16.06.2021 12:00 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 16.06.2021 13:00 TR33, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 13:30 SUIT, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 14:30 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 16.06.2021 14:30 T33, 2+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > Silopi 16.06.2021 14:45 2+1,, 2+1 55 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 16:00 S38, 1+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 17:14 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 46 ,1+1 90 TL Bilet Al
Ak Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 18:00 S 50, 1+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 19:00 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > Kahta 16.06.2021 23:30 T2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 16.06.2021 23:59 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 90 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ > GAZİANTEP 16.06.2021 23:59 T34, 2+1 90 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Kahramanmaraş Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Kahramanmaraş Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Kahramanmaraş Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Kahramanmaraş Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Kahramanmaraş Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Kahramanmaraş Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kahramanmaraş - Gaziantep Kayseri Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adıyaman Kayseri Uzaklık: 1,473.19 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Kayseri Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kahramanmaraş - Kilis Kayseri Uzaklık: 1,763.44 km / Süre: 03:05 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Kayseri Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Kayseri Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Kahramanmaraş Kalkışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Varışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ KAYSERİ GÜZERGAHI

KAHRAMANMARAŞ KAYSERİ YOL TARİFİ

0,8 km / 4 dakika: güney yönünde ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Sağa dönün

3,9 km / 8 dakika: Sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Sola dönün

11,1 km / 17 dakika: Hafif sağa yönelin

11,5 km / 18 dakika: Hafif sağa yönelin

3,5 km / 5 dakika: Tam sağa dönün

7,4 km / 9 dakika: Sola dönün

4,4 km / 4 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Bulutoğlu Köyü Yolu konumunda hafif sola yönelin

57,6 km / 46 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 yönünde sağa dönün

1,0 km / 1 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

34,6 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

56,8 km / 38 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D815 yönünde devam edin D815 boyunca ilerleyin

83,9 km / 57 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Havalimani / Erciyes yönünde soldaki çıkışa girin

4,1 km / 6 dakika: Kocasinan Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

0,4 km / 1 dakika: yönünde ilerlemek için sağdan İstasyon Cd. devam edin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,0 km / 3 dakika: İstasyon Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Park Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

61 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin