Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Kahramanmaraş Konya arası en yakın sefer 13 Haziran 2021 Saat 10:30 Kontur Turizm aracıdır. 1+1(403) olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Kahramanmaraş şehrinden kalkacaktır. Kahramanmaraş ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kahramanmaraş Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Aksu Turizm, Kontur Turizm, Adıyaman Ünal Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
572.37 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 18dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
11

KAHRAMANMARAŞ KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA 13.06.2021 10:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > Marmaris 13.06.2021 14:30 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > KONYA > Marmaris 13.06.2021 14:30 T34, 2+1 150 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAHRAMANMARAŞ > KONYA > Didim 13.06.2021 14:31 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > BALIKESİR 13.06.2021 15:00 S46, 1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KONYA 13.06.2021 15:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > İZMİR 13.06.2021 16:30 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > KONYA 13.06.2021 17:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 150 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAHRAMANMARAŞ > KONYA > İZMİR 13.06.2021 17:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA > AFYON 13.06.2021 22:00 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KAHRAMANMARAŞ > KONYA 13.06.2021 23:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 150 TL Bilet Al

KONYA KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Aksu Turizm Marmaris > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 01:00 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 03:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 06:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm AFYON > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 14:30 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Kontur Turizm KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 15:30 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 150 TL Bilet Al
Ak Turizm BALIKESİR > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 22:30 S46, 1+1 150 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Didim > KONYA > KAHRAMANMARAŞ > Kahta 13.06.2021 23:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Aksu Turizm İZMİR > KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 23:30 S38, 1+1 150 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İZMİR > KONYA > KAHRAMANMARAŞ > Kahta 13.06.2021 23:59 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KONYA > KAHRAMANMARAŞ 13.06.2021 23:59 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 150 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Kahramanmaraş Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Kahramanmaraş Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Kahramanmaraş Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Kahramanmaraş Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kahramanmaraş - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adıyaman Konya Uzaklık: 1,473.19 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Konya Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kahramanmaraş - Kilis Konya Uzaklık: 1,763.44 km / Süre: 03:05 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Konya Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Konya Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Kahramanmaraş Kalkışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Varışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ KONYA GÜZERGAHI

KAHRAMANMARAŞ KONYA YOL TARİFİ

0,8 km / 4 dakika: güney yönünde ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Sağa dönün

3,9 km / 8 dakika: Sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Sola dönün

11,1 km / 17 dakika: Hafif sağa yönelin

2,5 km / 4 dakika: Hafif sola yönelin

8,5 km / 16 dakika: Maksutlu Köyü Yolu yönünde tam sola dönün

2,6 km / 5 dakika: Maksutlu Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,7 km / 4 dakika: Tam sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Hafif sola yönelin

0,9 km / 1 dakika: Hikmet Kabakcı Cd. yönünde tam sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Akdere Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Uzunoluk Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Boğazkesen Cd. üzerinden düz devam edin

82 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Boğazkesen Cd. boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Şekerdere Blv yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Şekerdere Blv boyunca ilerleyin

9 m / 1 dakika: 77018. Sk. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 77066. Sk. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Atatürk Blv. / Şht. Üzümsuyu Mehmet Efendi Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,4 km / 5 dakika: Azerbaycan Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Gazi Mustafa Kemal Blv. / D825 yönündeki 2. çıkışa girin

5,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Gazi Mustafa Kemal Blv. / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

38,9 km / 29 dakika: Döner kavşaktan Kahramanmaraş-Osmaniye Yolu / D825 yönündeki 1. çıkışa girin

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Nurdağı Bağlantısı yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

177 km / 1 saat 46 dakika: Çatalın sağından devam edin ve E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz