Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 175 TL olduğu Kahramanmaraş Sakarya arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 13:00 Süha Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 13:00 civarı Kahramanmaraş şehrinden kalkacaktır. Kahramanmaraş ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kahramanmaraş Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Ak Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
910.87 KM
Yolculuk Süresi
10sa. 43dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
6

KAHRAMANMARAŞ SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > SAKARYA > Çerkezköy 19.04.2021 13:00 A2+1, 2+1 175 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAHRAMANMARAŞ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 15:00 H1+1, 2+1 175 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 2+1, 2+1 175 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAHRAMANMARAŞ > ADAPAZARI 19.04.2021 17:00 TR38, TR38 ,2+1 175 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > ADAPAZARI 19.04.2021 18:30 SUIT, 2+1 175 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 20:30 2+1, 2+1 175 TL Bilet Al

SAKARYA KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm Çerkezköy > SAKARYA > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 19.04.2021 01:45 M2+1, PER 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAHRAMANMARAŞ > Kahta 19.04.2021 14:30 H1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 21:00 33 T, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 21:00 TR 46 2+1, TR 46 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 21:30 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kahramanmaraş - Gaziantep Sakarya Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adıyaman Sakarya Uzaklık: 1,473.19 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Sakarya Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kahramanmaraş - Kilis Sakarya Uzaklık: 1,763.44 km / Süre: 03:05 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Sakarya Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Sakarya Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Kahramanmaraş Kalkışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Varışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ SAKARYA GÜZERGAHI

KAHRAMANMARAŞ SAKARYA YOL TARİFİ

0,8 km / 4 dakika: güney yönünde ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Sağa dönün

3,9 km / 8 dakika: Sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Sola dönün

11,1 km / 17 dakika: Hafif sağa yönelin

11,5 km / 18 dakika: Hafif sağa yönelin

3,5 km / 5 dakika: Tam sağa dönün

7,4 km / 9 dakika: Sola dönün

4,4 km / 4 dakika: Sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Bulutoğlu Köyü Yolu konumunda hafif sola yönelin

57,6 km / 46 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 yönünde sağa dönün

1,0 km / 1 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

34,6 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 boyunca ilerleyin D825 boyunca ilerleyin

56,8 km / 38 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D815 yönünde devam edin D815 boyunca ilerleyin

83,9 km / 57 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sola dönün D300 boyunca ilerleyin

5,2 km / 5 dakika: D300 boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

21,8 km / 14 dakika: Çatalın solundan devam edin ve D260 / D300 üzerine çıkın

139 km / 1 saat 34 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Kayseri Kırşehir Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

53,8 km / 40 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

41,5 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin, Havalimanı / İstanbul tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

260 km / 2 saat 29 dakika: Bolu / İstanbul doğru Anadolu Otoyolu / O-4 / E89 yönündeki çıkışa girin Anadolu Otoyolu/O-4 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz