Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Şanlıurfa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kahramanmaraş Otobüs Terminali - Şanlıurfa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Kahramanmaraş Şanlıurfa arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 02:15 Süha Turizm aracıdır. T34 olan bu araç tahmini olarak 02:15 civarı Kahramanmaraş şehrinden kalkacaktır. Kahramanmaraş ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kahramanmaraş Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
264.74 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 45dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
18

KAHRAMANMARAŞ ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 02:15 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 04:00 F33, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 05:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 06:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 06:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > Hopa 15.06.2021 09:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > VAN 15.06.2021 11:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 12:45 Z34, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > ARDAHAN 15.06.2021 14:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 14:45 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Metatur Turizm YOZGAT > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 16:00 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 16:45 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > IĞDIR 15.06.2021 17:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 17:45 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 18:00 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 18:40 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > Silopi 15.06.2021 19:10 2+1,, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 15.06.2021 23:59 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al

ŞANLIURFA KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır ARDAHAN > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 15.06.2021 00:02 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 15.06.2021 03:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > Çerkezköy 15.06.2021 08:30 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 15.06.2021 09:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 15.06.2021 09:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > Marmaris 15.06.2021 10:30 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > YALOVA 15.06.2021 12:30 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 15.06.2021 14:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 15.06.2021 16:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 15.06.2021 17:00 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Tokat Seyahat ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 15.06.2021 19:00 F33, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 15.06.2021 19:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > ANKARA 15.06.2021 20:30 2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > ANKARA 15.06.2021 21:00 T34, 2+1 80 TL Bilet Al
Metatur Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > YOZGAT 15.06.2021 21:30 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > TOKAT 15.06.2021 21:45 MT38, 2+1 80 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Kahramanmaraş Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Kahramanmaraş Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Kahramanmaraş Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Kahramanmaraş Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Kahramanmaraş Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Malatya - Şanlıurfa Kahramanmaraş Uzaklık: 2,665.72 km / Süre: 03:26 Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kahramanmaraş - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adıyaman Şanlıurfa Uzaklık: 1,473.19 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kahramanmaraş - Kilis Şanlıurfa Uzaklık: 1,763.44 km / Süre: 03:05 Bilet Al
Kahramanmaraş - Hatay Şanlıurfa Uzaklık: 1,883.46 km / Süre: 03:18 Bilet Al
Kahramanmaraş - Malatya Şanlıurfa Uzaklık: 2,064.74 km / Süre: 03:39 Bilet Al
Kahramanmaraş Kalkışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Varışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ ŞANLIURFA GÜZERGAHI

KAHRAMANMARAŞ ŞANLIURFA YOL TARİFİ

0,8 km / 4 dakika: güney yönünde ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Sağa dönün

3,9 km / 8 dakika: Sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Sola dönün

11,1 km / 17 dakika: Hafif sağa yönelin

2,5 km / 4 dakika: Hafif sola yönelin

8,5 km / 16 dakika: Maksutlu Köyü Yolu yönünde tam sola dönün

2,6 km / 5 dakika: Maksutlu Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,7 km / 4 dakika: Tam sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Sağa dönün

2,2 km / 4 dakika: Hafif sola yönelin

1,0 km / 1 dakika: Hikmet Kabakcı Cd. yönünde tam sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Gazneliler Cd. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: Şht. İlbey Cd. girin

1,0 km / 1 dakika: Salman Zülkadiroğlu Blv. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Ali Ulvi Yetişen Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Tevfik Kadıoğlu Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 3 dakika: Döner kavşakta, Tevfik Kadıoğlu Blv. üzerinde kalarak düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Lütfi Köker Blv. yönündeki 2. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 2 dakika: Doğu Çevre Yolu / D835 yönünde sola dönün

5,8 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Recep Tayyip Erdoğan Blv. / D835 yönündeki 1. çıkışa girin D835 boyunca ilerleyin

19,2 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönündeki 1. çıkışa girin

10,7 km / 9 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D360 / D835 yönündeki 1. çıkışa girin Gaziantep Kahramanmaraş Yolu/D835 boyunca ilerleyin

60 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa yönelin Paralı yol

3,1 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde hafif sağa dönün Paralı yol

154 km / 1 saat 31 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

12,9 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

11,0 km / 10 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Gaziantep Şanlıurfa Yolu / D400 üzerine çıkın D400 boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz