Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Karabük Bursa arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 19:30 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 19:30 civarı Karabük şehrinden kalkacaktır. Karabük ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Karabük Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
446.48 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 56dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
1

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

KARABÜK BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm KARABÜK > BURSA 12.02.2021 19:30 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al

BURSA KARABÜK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm BURSA > KARABÜK 02.03.2021 00:01 CLASS, 2+2 110 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Karabük Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Karabük Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Karabük Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Karabük Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Karabük Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Karabük Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

KARABÜK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karabük - Bartın Bursa Uzaklık: 799.38 km / Süre: 01:26 Bilet Al
Karabük - Kastamonu Bursa Uzaklık: 1,067.96 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Karabük - Zonguldak Bursa Uzaklık: 1,178.67 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Karabük - Bolu Bursa Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Karabük - Çankırı Bursa Uzaklık: 1,783.80 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Karabük - Düzce Bursa Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Karabük Kalkışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Karabük Yalova Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Kayseri Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Karabük Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Alibeyköy Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Esenler Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük İstanbul Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Karabük Eskişehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Karabük Varışlı En Ucuz Karabük Biletleri
Ordu Karabük Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Karabük Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Esenler Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Alibeyköy Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Eskişehir Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Giresun Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Karabük Bursa Otobüs Firmaları

KARABÜK BURSA GÜZERGAHI

KARABÜK BURSA YOL TARİFİ

52 m / 1 dakika: kuzeybatı yönünde ilerleyin

0,8 km / 2 dakika: Sağa dönün

2,2 km / 5 dakika: Tam sağa dönün

2,2 km / 5 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Navsaklar Köyü Yolu yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: Kastamonu Karabük Yolu / D030 yönünde sola dönün

5,8 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kastamonu Karabük Yolu / D030 boyunca ilerleyin D030 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Şht. Ateşe Reşat Blv. / D030 yönünde sola dönün D030 boyunca ilerleyin

45,8 km / 32 dakika: Döner kavşaktan Karabük-Ankara Yolu / D755 yönündeki 4. çıkışa girin D755 boyunca ilerleyin

30,5 km / 20 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Ankara Karabük Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

253 km / 2 saat 27 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

76,6 km / 44 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Bursa Çevre Yolu / O-22 / E90 yönünde devam edin

1,7 km / 1 dakika: Bursa / Yalova / D575 yönündeki 16 çıkışına girin

2,1 km / 2 dakika: Çatalın sağından devam edin, Bursa / D575 tabelalarını takip edin ve Yeni Yalova Blv. / D575 / E881 üzerine çıkın

7,0 km / 11 dakika: Yeni Yalova Blv. / İstanbul Cd / D575 / E881 yönünde devam edin İstanbul Cd/D575/E881 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz