Karaman Otogarı - Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Karaman Otogarı -  Sakarya Büyükşehir Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 145 TL olduğu Karaman Sakarya arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 19:00 Kontur Turizm aracıdır. 403 olan bu araç tahmini olarak 19:00 civarı Karaman şehrinden kalkacaktır. Karaman ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Karaman Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kontur Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
683.17 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 23dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

KARAMAN SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kontur Turizm KARAMAN > ADAPAZARI 13.04.2021 19:00 403, 403 ,2+2 145 TL Bilet Al
Metro Turizm KARAMAN > ADAPAZARI 13.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Karaman Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Karaman Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Karaman Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Karaman Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Karaman Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Karaman Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

KARAMAN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Sakarya Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Karaman - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Karaman - Aksaray Sakarya Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Karaman - Nevşehir Sakarya Uzaklık: 2,695.41 km / Süre: 03:08 Bilet Al
Karaman - Adana Sakarya Uzaklık: 2,858.97 km / Süre: 03:16 Bilet Al
Karaman - Kırşehir Sakarya Uzaklık: 2,922.64 km / Süre: 03:40 Bilet Al
Karaman Kalkışlı En Ucuz Karaman Biletleri
Karaman Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Karaman Aydın Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Karaman Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Karaman Bolu Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Varışlı En Ucuz Karaman Biletleri
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Karaman Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Karaman Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Karaman Yeni Diyarbakır Seyahat 120 TL Bilet Al
Bilecik Karaman Metro Turizm 125 TL Bilet Al
Yalova Karaman Kontur Turizm 130 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

Karaman Sakarya Otobüs Firmaları

KARAMAN SAKARYA GÜZERGAHI

KARAMAN SAKARYA YOL TARİFİ

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünden Hoca Mahmut Cd. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,5 km / 3 dakika: Mut Cd. yönünde sağa dönün

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Mut Cd. boyunca ilerleyin

86,2 km / 57 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Mersin Yolu Cd. / D715 üzerine çıkın D715 boyunca ilerleyin

17,3 km / 14 dakika: Karaman Konya Yolu / D715 yönünde devam edin D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Adana / Ankara / Havalimanı / Konya Organize Sanayii Bölgesi yönündeki Adana Çevre Yolu Cd. rampasına doğru 1. çıkışa girin

5,0 km / 6 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. girin

3,0 km / 3 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,3 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Havalimanı / Aksaray / Ankara yönündeki rampaya doğru sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D300 / D715 girin

4,3 km / 3 dakika: Ankara Cd. / D300 / D715 boyunca ilerlemek için düz devam edin

5,9 km / 5 dakika: Aksaray Yolu Köprülü Kavşağı / Ankara Cd. / D715 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Ankara Cd./D715 boyunca ilerleyin

145 km / 1 saat 31 dakika: Ankara Cd. / D715 boyunca ilerlemek için düz devam edin D715 boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Çatalın solundan devam edin

0,5 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 / E90 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

81,0 km / 52 dakika: Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

261 km / 2 saat 30 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz