Kars Şehir Otogarı - Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kars Şehir Otogarı - Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Kars Erzincan arası en yakın sefer 04 Aralık 2020 Saat 11:00 Kars Kalesi aracıdır. TR35 olan bu araç tahmini olarak 11:00 civarı Kars şehrinden kalkacaktır. Kars ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kars Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Turgut Reis, Kars Kalesi firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
388.59 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 41dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
10

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

KARS ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kars Kalesi KARS > ERZİNCAN > İZMİR 04.12.2020 11:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Turgut Reis KARS > ERZİNCAN > İZMİR 04.12.2020 11:00 1+1H, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KARS > ERZİNCAN 04.12.2020 12:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > KARS > ERZİNCAN > İSTANBUL 04.12.2020 12:01 0101, 2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm KARS > ERZİNCAN 04.12.2020 12:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Turgut Reis KARS > ERZİNCAN > İSTANBUL 04.12.2020 13:00 HJ46, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KARS > ERZİNCAN 04.12.2020 15:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > KARS > ERZİNCAN > BURSA 04.12.2020 15:59 2+.1, 2+1 60 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > ERZİNCAN > BURSA 04.12.2020 16:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Turgut Reis KARS > ERZİNCAN > ANKARA 04.12.2020 16:50 1+1H, 2+1 70 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Kars Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Kars Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Kars Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Kars Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Sivas - Erzincan Kars Uzaklık: 2,465.04 km / Süre: 03:01 Bilet Al
Muş - Erzincan Kars Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al

KARS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kars - Ardahan Erzincan Uzaklık: 913.76 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kars - Iğdır Erzincan Uzaklık: 1,362.07 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kars - Ağrı Erzincan Uzaklık: 1,683.63 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Kars - Erzurum Erzincan Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Kars - Artvin Erzincan Uzaklık: 2,428.29 km / Süre: 03:46 Bilet Al
Kars - Bayburt Erzincan Uzaklık: 3,255.51 km / Süre: 04:04 Bilet Al
Kars Kalkışlı En Ucuz Kars Biletleri
Kars Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kars Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kars Van Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Kars Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Kars Trabzon Turgut Reis 120 TL Bilet Al
Kars Sivas Kars Kalesi 130 TL Bilet Al
Kars Kayseri Kars Kalesi 150 TL Bilet Al
Kars Yozgat Kars Kalesi 150 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Tokat Yeni Barış Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Lüks Erzincan Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Ardahan Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Erzincan Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 110 TL Bilet Al
Kars Varışlı En Ucuz Kars Biletleri
Erzincan Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Van Kars Turgut Reis 100 TL Bilet Al
Sivas Kars Kars Kalesi 110 TL Bilet Al
Ordu Kars Turgut Reis 110 TL Bilet Al
Bitlis Kars Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Batman Kars Öz Doğu Kars 120 TL Bilet Al
Samsun Kars Turgut Reis 120 TL Bilet Al
Diyarbakır Kars Star Diyarbakır 130 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Ağrı Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Rize Erzincan Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Malatya Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kars Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Amasya Erzincan Öz Erzincanlılar 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al

Kars Erzincan Otobüs Firmaları

KARS ERZİNCAN GÜZERGAHI

KARS ERZİNCAN YOL TARİFİ

58 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde doğu ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İsmet İnönü Cd.

85 m / 1 dakika: İnönü Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Paşa Yolu Sk. yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 4 dakika: Turan Çelik Cd. yönünde devam edin

29 m / 1 dakika: Erzurum-Kars Karayolu / D965 / E691 yönünde sağa dönün

114 km / 1 saat 22 dakika: Erzurum-Kars Karayolu / D965 / E691 boyunca ilerlemek için düz devam edin E691 boyunca ilerleyin

266 km / 3 saat 4 dakika: Erzurum Ağrı Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün D100 boyunca ilerleyin

2,9 km / 4 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Halit Paşa Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Fevzi Paşa Cd. yönünde dümdüz ilerleyin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz