Kars Şehir Otogarı - Trabzon Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kars Şehir Otogarı - Trabzon Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Kars Trabzon arası en yakın sefer 16 Şubat 2021 Saat 12:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. ÇÇ41 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Kars şehrinden kalkacaktır. Kars ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kars Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
434.57 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 22dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

KARS TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm KARS > TRABZON > SAMSUN 16.02.2021 12:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KARS > TRABZON 16.02.2021 12:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

TRABZON KARS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm Bafra > TRABZON > KARS > IĞDIR 07.03.2021 21:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > KARS 07.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Kars Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Kars Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Kars Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Kars Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Kars Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Kars Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al

KARS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kars - Ardahan Trabzon Uzaklık: 913.76 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kars - Iğdır Trabzon Uzaklık: 1,362.07 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kars - Ağrı Trabzon Uzaklık: 1,683.63 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Kars - Erzurum Trabzon Uzaklık: 2,034.14 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Kars - Artvin Trabzon Uzaklık: 2,428.29 km / Süre: 03:46 Bilet Al
Kars - Bayburt Trabzon Uzaklık: 3,255.51 km / Süre: 04:04 Bilet Al
Kars Kalkışlı En Ucuz Kars Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kars Sivas Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kars Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kars Van Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Kars Giresun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Kars Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Kars Diyarbakır Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Kars Amasya Öz Doğu Kars 120 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Varışlı En Ucuz Kars Biletleri
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Samsun Kars Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Van Kars Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Kars Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bingöl Kars Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Konya Kars Kars Kalesi 120 TL Bilet Al
Giresun Kars Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al

Kars Trabzon Otobüs Firmaları

KARS TRABZON GÜZERGAHI

KARS TRABZON YOL TARİFİ

14 m / 1 dakika: Ordu Cd. yönünde doğu ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Ordu Cd.

1,7 km / 4 dakika: Cumhuriyet Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mezra Cd. yönünde devam edin

3,1 km / 4 dakika: Vali Hüseyin Atak Blv. yönünde sağa dönün

10,3 km / 7 dakika: Ardahan-Kars Karayolu / D965 / E691 yönünde devam edin D965/E691 boyunca ilerleyin

5,4 km / 4 dakika: Kars Ardahan Yolu yönünde sağa dönün

55,3 km / 39 dakika: Eski Erzurum Kars Yolu / D060 / E691 yönünde sağa dönün E691 boyunca ilerleyin

14,8 km / 12 dakika: Ardahan Çıldır Yolu / D010 yönünde sola dönün D010 boyunca ilerleyin

9,5 km / 8 dakika: Ardahan Göle Yolu / D955 yönünde dümdüz ilerleyin

27,9 km / 25 dakika: Ardahan Ardanuç Yolu yönünde sağa dönün

4,4 km / 6 dakika: Ardahan Ardanuç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

8,1 km / 14 dakika: Sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Ardahan Ardanuç Yolu yönünde sağa dönün

20,0 km / 24 dakika: Ardahan Ardanuç Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 3 dakika: Ardahan Ardanuç Yolu hafif sağa döner ve 7 Mart Cd. başlar

10,4 km / 11 dakika: Ardanuç Yolu yönünde devam edin

1,6 km / 2 dakika: Ardanuç Yolu yönünde devam edin

23,2 km / 24 dakika: Artvin Ardahan Yolu yönünde sola dönün

65,8 km / 1 saat 7 dakika: Döner kavşaktan Erzurum Cd. / D010 / D950 yönündeki 1. çıkışa girin D010/D950 boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sarp yönünde soldaki rampaya girin

15,0 km / 11 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 girin E70 boyunca ilerleyin

153 km / 1 saat 52 dakika: Karadeniz Sahil Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E70 boyunca ilerleyin

0,7 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz