Kayseri – Adana arası mesafe 306 kilometredir. Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00 ve Büyükşehir Belediyesi Adana Merkez Otogarı telefon numarası 0 (322) 428 20 47’dir. Bu iki rota arası yolculuk ortalama 3 - 4 saat sürmektedir. Sefer sayısının en yoğun olduğu rotalardan biri olan Kayseri - Adana için günün her saati kolaylıkla otobüs bulabilirsiniz. En uygun Kayseri- Adana otobüs biletine güvenli ödeme seçenekleri ile sayfamızdan sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Kayseri Adana arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 01:45 Öz Sivas Seyahat aracıdır. 1+2 olan bu araç tahmini olarak 01:45 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Öz Sivas Seyahat, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
306.47 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 33dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
22

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

KAYSERİ ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > ADANA > Silifke 19.09.2021 01:45 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > KAYSERİ > ADANA > HATAY 19.09.2021 02:00 TR37, 2+1 80 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > KAYSERİ > ADANA > HATAY 19.09.2021 03:00 TS41, TOURISMO 41 ,2+1 110 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 03:15 BN, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ADANA 19.09.2021 04:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 04:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ADANA 19.09.2021 05:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ADANA 19.09.2021 07:30 A2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ADANA > HATAY 19.09.2021 10:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 11:30 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ADANA 19.09.2021 12:00 M1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ADANA > OSMANİYE 19.09.2021 14:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat TOKAT > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 15:00 16rh, 2+1 80 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > ADANA > OSMANİYE 19.09.2021 16:00 TR1, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ADANA > HATAY 19.09.2021 16:00 M1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 17:15 TOUR, 2+2 70 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 20:00 TR1, 2+1 60 TL Bilet Al
Turay Seyahat TRABZON > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 21:15 2+1R, 2+1 60 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > KAYSERİ > ADANA > MERSİN 19.09.2021 21:30 TR15, 2+2 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > KAYSERİ > ADANA > HATAY 19.09.2021 23:30 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Turhal > KAYSERİ > ADANA > HATAY 19.09.2021 23:45 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ADANA 19.09.2021 23:59 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al

ADANA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metatur Turizm MERSİN > ADANA > KAYSERİ > SAMSUN 19.09.2021 09:00 TOUR, 2+2 80 TL Bilet Al
Hedef Turizm OSMANİYE > ADANA > KAYSERİ > SİVAS 19.09.2021 11:00 TOU2, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 11:00 N2+1, 2+1 NEOPLAN STARLINER ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat MERSİN > ADANA > KAYSERİ > SİVAS 19.09.2021 12:00 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 12:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Taşucu > ADANA > KAYSERİ > Çamlıbel 19.09.2021 13:30 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm HATAY > ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 13:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Hedef Turizm MERSİN > ADANA > KAYSERİ > SİVAS 19.09.2021 14:30 TR1, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 14:30 A2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm HATAY > ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 15:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Kars Kalesi MERSİN > ADANA > KAYSERİ > KARS 19.09.2021 16:00 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 17:30 M1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş MERSİN > ADANA > KAYSERİ > ERZURUM 19.09.2021 18:30 BN, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > KAYSERİ > RİZE 19.09.2021 18:30 T2+1, TOURISMO ,2+1 110 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > ADANA > KAYSERİ > TRABZON 19.09.2021 18:30 T2-1, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 20:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > KAYSERİ 19.09.2021 22:00 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > ADANA > KAYSERİ > TRABZON 19.09.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat HATAY > ADANA > KAYSERİ > Turhal 19.09.2021 23:59 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Kayseri Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Kayseri Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Kayseri Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Kayseri Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Kayseri Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Kayseri Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Adana Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Adana Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Adana Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Adana Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Adana Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Adana Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Nevşehir Öncü Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

KAYSERİ ADANA GÜZERGAHI

KAYSERİ ADANA YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D805 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

92,9 km / 1 saat 4 dakika: Sağdan devam edin ve Kayseri Niğde Yolu / D805 üzerine çıkın

0,9 km / 1 dakika: Çıkışa girin

1,4 km / 1 dakika: Soldan devam edin

7,2 km / 4 dakika: Niğde Güney Otoyolu girin Paralı yol

137 km / 1 saat 26 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 yönünde devam edin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin