Kayseri Şehir Terminali - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Kayseri Şehir Terminali - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Kayseri Aksaray arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 05:59 Star Batman aracıdır. ST44 olan bu araç tahmini olarak 05:59 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
155.50 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 04dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
15

KAYSERİ AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > KAYSERİ > AKSARAY > KONYA 09.03.2021 05:59 ST44, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > AKSARAYOTOGAR 09.03.2021 07:00 SUIT, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > AKSARAYOTOGAR 09.03.2021 09:00 SUIT, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > AKSARAYOTOGAR 09.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 35 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KAYSERİ > AKSARAY > İZMİR 09.03.2021 17:00 34, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > AKSARAY > İZMİR 09.03.2021 18:00 TR35, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > AKSARAY > İZMİR 09.03.2021 18:00 T34, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > AKSARAY > Turgutreis 09.03.2021 18:00 T34, 2+1 35 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > AKSARAY > BALIKESİR 09.03.2021 19:00 A2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > AKSARAY > Marmaris 09.03.2021 19:00 TR33, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > AKSARAY > Kemer 09.03.2021 21:00 Z34, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > AKSARAY > ANTALYA 09.03.2021 21:01 K41, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > AKSARAYOTOGAR 09.03.2021 22:00 SUIT, 2+1 35 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > KAYSERİ > AKSARAY > İZMİR 09.03.2021 23:00 TR35, TRAVEGO 35 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > AKSARAYOTOGAR 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 35 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Kayseri Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Kayseri Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Kayseri Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Kayseri Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Karaman - Aksaray Kayseri Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Yozgat - Aksaray Kayseri Uzaklık: 2,120.56 km / Süre: 02:48 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Aksaray Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Aksaray Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Aksaray Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Aksaray Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Aksaray Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri - Kırıkkale Aksaray Uzaklık: 2,424.25 km / Süre: 02:55 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

KAYSERİ AKSARAY GÜZERGAHI

KAYSERİ AKSARAY YOL TARİFİ

0,4 km / 1 dakika: İnönü Blv. yönünden Karanfil Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

1,1 km / 3 dakika: Şht. Miralay Nazım Bey Blv. yönünde sağa dönün 2 tane döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Şht. Miralay Nazım Bey Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Şht. Miralay Nazım Bey Blv. boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

1,4 km / 2 dakika: Döner kavşakta, Seher Blv. üzerinden düz devam edin 1 döner kavşaktan geçin

83 m / 1 dakika: Sakar Cd. yönünde sağa dönün

5,8 km / 6 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Fatih Sultan Mehmet Blv. / Sakar Cd. üzerine çıkın Fatih Sultan Mehmet Blv. boyunca ilerleyin

2,7 km / 3 dakika: 43. Sk. yönünde devam edin

12,7 km / 10 dakika: 24. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönüne devam etmek için çatalın solundan devam edin

0,2 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde ilerlemek için soldan devam edin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

71,5 km / 49 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Nevşehir Cd. yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin