Kayseri – Ankara arası 315 kilometredir. Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00 ve Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00’dir. Günlük sefer sayısının en yoğun olduğu rotalardan biridir. Bu sebeple günü her saati kolaylıkla otobüs bulabilirsiniz. Kayseri – Ankara arası otobüs yolculuğunuz ortalama 3 4 saat sürmektedir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)’ ne en yakın taksi durağı Terminal Taksi telefon numarası 0 (312) 624 46 90 ve en yakın otel olan Wyndham Ankara telefon numarası 0 (312) 219 03 03’dür. Uygun fiyatlı otobüs biletlerinden haberdar olmak için sayfamıza üye olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Kayseri Ankara arası en yakın sefer 20 Haziran 2021 Saat 00:30 Beydağı Turizm aracıdır. 2020 MERCE olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Metro Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
315.61 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 56dk.
Firma Sayısı
23
Sefer Sayısı
49

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

KAYSERİ ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 00:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 00:30 TR35, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 01:00 1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 01:15 1 + 1 - 41, 1 + 1 - 41 ,1+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 20.06.2021 01:30 2+1., 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 01:30 HJN3, 2+1 70 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 01:59 S 50, 1+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 02:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 02:00 Y2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 02:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 02:00 2+1T, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 02:00 TR33, 2+1 70 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 02:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 60 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 04:00 2+1,, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 04:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 05:30 TOU2, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 06:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 20.06.2021 07:00 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 20.06.2021 09:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 10:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 10:00 2+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 10:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 11:00 tou, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 11:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 11:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 20.06.2021 13:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 14:00 S38, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 14:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm GAZİANTEP > KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 14:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 14:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 45 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 15:00 2+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 17:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA > Çerkezköy 20.06.2021 17:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 18:15 TR35, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 18:58 Y2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 19:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 19:00 MT46, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 20.06.2021 19:00 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 19:30 TEMS, Temsa Maraton 41+1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 20.06.2021 20:00 HJN2, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > KAYSERİ > ANKARA > YALOVA 20.06.2021 21:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA > YALOVA 20.06.2021 21:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA > BALIKESİR 20.06.2021 21:30 Y2+1, 2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 22:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 22:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 20.06.2021 23:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 20.06.2021 23:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 20.06.2021 23:59 1+1S, 1+1 100 TL Bilet Al

ANKARA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 01:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 01:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Afşin 20.06.2021 01:30 TR35, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 01:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 02:30 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 70 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 02:30 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 02:45 2+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 03:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 03:15 CLASS, 2+2 60 TL Bilet Al
Süha Turizm YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 20.06.2021 03:30 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 04:00 CLASS, 2+2 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > SİVAS 20.06.2021 05:00 MT46, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 05:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 20.06.2021 05:30 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 07:30 2+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 20.06.2021 07:30 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 08:00 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 08:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 20.06.2021 09:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > KAYSERİ > Silopi 20.06.2021 09:45 2+1,, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 10:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 11:00 TR33, 2+1 70 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 20.06.2021 11:30 S38, 1+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 12:30 1 + 1 - 4, 1 + 1 - 46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Ak Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 20.06.2021 13:00 S38, 1+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 13:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 13:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > VAN 20.06.2021 13:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > KAYSERİ > IĞDIR 20.06.2021 14:00 2+1T, 2+1 65 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 15:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > KAYSERİ > SİİRT 20.06.2021 15:58 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 16:00 MERCEDES 2, 1+1 60 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Aksaray(İst) > ANKARA > KAYSERİ > Kerkük 20.06.2021 16:00 2+1,, 2+1 200 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 16:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > SİİRT 20.06.2021 16:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 17:00 MERCEDES 2, 1+1 50 TL Bilet Al
Hedef Turizm ANKARA > KAYSERİ > SİVAS 20.06.2021 17:00 tou, 2+1 60 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 17:00 PLS1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 20.06.2021 17:55 TRAV, 2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 18:00 MERCEDES 2, 1+1 50 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > VAN 20.06.2021 18:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 18:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > BATMAN 20.06.2021 18:00 2+11, 2+1 80 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Malazgirt 20.06.2021 18:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 18:30 1 + 1 - 41, 1 + 1 - 41 ,1+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 20.06.2021 19:00 1+2Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 20.06.2021 19:00 tou3, 2+1 55 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ > GAZİANTEP 20.06.2021 19:00 T34, 2+1 70 TL Bilet Al
Tuncelililer BURSA > ANKARA > KAYSERİ > TUNCELİ 20.06.2021 19:00 2+1., 2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 21:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 20.06.2021 21:00 1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANKARA > KAYSERİ > Afşin 20.06.2021 21:00 TR35, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 20.06.2021 21:00 T2+1, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 21:30 2020MERCED, 2020MERCEDES 2+1MAXİ ,2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 20.06.2021 22:00 S38, 1+1 70 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Patnos 20.06.2021 22:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 22:00 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 70 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 20.06.2021 22:58 h95, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 23:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 23:29 1+1 VİR - , 1+1 VİR - 38 ,1+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ANKARA > KAYSERİ 20.06.2021 23:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 50 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Kayseri Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Kayseri Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Kayseri Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Ankara Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Ankara Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Ankara Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

KAYSERİ ANKARA GÜZERGAHI

KAYSERİ ANKARA YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

117 km / 1 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

24,8 km / 18 dakika: Atatürk Cd. / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz