Kayseri – Ankara arası 315 kilometredir. Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00 ve Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00’dir. Günlük sefer sayısının en yoğun olduğu rotalardan biridir. Bu sebeple günü her saati kolaylıkla otobüs bulabilirsiniz. Kayseri – Ankara arası otobüs yolculuğunuz ortalama 3 4 saat sürmektedir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)’ ne en yakın taksi durağı Terminal Taksi telefon numarası 0 (312) 624 46 90 ve en yakın otel olan Wyndham Ankara telefon numarası 0 (312) 219 03 03’dür. Uygun fiyatlı otobüs biletlerinden haberdar olmak için sayfamıza üye olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 35 TL olduğu Kayseri Ankara arası en yakın sefer 15 Ağustos 2020 Saat 00:15 Lider Muş Tur aracıdır. 2+1/ olan bu araç tahmini olarak 00:15 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, RH Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
315.61 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 56dk.
Firma Sayısı
24
Sefer Sayısı
69

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

KAYSERİ ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 00:15 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 00:30 A34, 2+1 40 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 00:30 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 00:30 TR34, 34 KİŞİLİK TREVEGO ,2+1 80 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 00:30 MASKE ZORU, 2+1 35 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 01:00 34, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 01:00 MERL, 2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 01:00 1+1D, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 01:30 TR46-VİR, TR46-VİR ,2+2 40 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 01:30 ELİT HAT K, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 01:30 MASKE ZORU, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 01:59 2+1E, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 02:00 00 MERCEDE, 2+1 35 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 02:00 2+1H, 2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 02:15 RAHAT HAT, 2+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 02:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 02:30 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 04:00 A1-2, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 04:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 05:30 SMT1, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 06:00 F2+1, 2+1 45 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 06:30 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 90 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 15.08.2020 07:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 08:00 0OO, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 08:30 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 15.08.2020 09:00 G1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 10:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 11:00 SUIT, 2+1 45 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 11:00 MT38, 2+1 35 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 11:00 CCC, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 11:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 12:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elbistan Elbistan > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 13:00 34, 2+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 15.08.2020 13:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 14:00 C33, 2+1 40 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 14:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
RH Turizm GAZİANTEP > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 14:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 14:30 00 MERCEDE, 2+1 35 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 14:30 MASKE ZORU, 2+1 35 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 14:30 T15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 15:00 XY1, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 16:00 1AC, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 16:00 TOUR, TOURLİNER ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 17:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 15.08.2020 17:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA > Alanya 15.08.2020 17:30 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Öz Elbistan Elbistan > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 18:00 34, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > Akçay 15.08.2020 18:00 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 18:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 19:00 MASKE ZORU, 2+1 35 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:00 MT38, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 15.08.2020 19:00 SMT1, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 19:30 A1+1, TEMS, A1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 19:30 TRAVEGO 46, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 20:00 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 20:00 AİLE, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 21:00 A34, 2+1 40 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > Bandırma 15.08.2020 21:00 QQ1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat ELAZIĞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 21:58 try1, 2+1 70 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm Ergani > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 22:00 1+2Y, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur MUŞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 22:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 22:00 MASKE ZORU, 2+1 35 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 22:00 AİLE, 2+1 50 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BİNGÖL > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 15.08.2020 22:30 1+1Y, 2+1 40 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Kayseri > Ankara 15.08.2020 22:30 ELİT HAT K, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 15.08.2020 23:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 15.08.2020 23:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 15.08.2020 23:59 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al

ANKARA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ak Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 15.08.2020 00:30 A34, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 00:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 00:30 QQ1, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 00:40 ELİT HAT K, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 01:00 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 01:30 RAHAT HAT, 2+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 01:30 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm Akçay > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 01:45 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 02:00 RAHAT HAT, 2+1 40 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 15.08.2020 02:25 2+1T, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Elbistan İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 15.08.2020 03:00 34, 2+1 60 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 03:00 AİLE, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm Bandırma > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 03:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 03:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 03:30 ELİT HAT K, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 04:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 04:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > SİVAS 15.08.2020 04:30 MT38, 2+1 40 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 05:00 AİLE, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 05:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 05:30 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 06:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 06:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 07:30 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm Çerkezköy > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 07:30 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 08:00 RAHAT HAT, 2+1 40 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 08:00 MASKE ZORU, 2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 08:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 08:30 T15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 09:00 G1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 10:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 10:00 QQ1, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 10:30 TOUR, TOURLİNER ,2+1 45 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 15.08.2020 11:00 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 15.08.2020 11:15 34, 2+1 40 TL Bilet Al
Ak Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 15.08.2020 11:30 33 T, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 12:00 MERL, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 12:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 12:30 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 12:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 15.08.2020 13:00 C40, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 13:00 SMT1, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > KAYSERİ > VAN 15.08.2020 13:00 2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 14:00 0OO, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANKARA > KAYSERİ > VAN 15.08.2020 14:00 HJ46, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 14:30 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 15:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > KAYSERİ > SİİRT 15.08.2020 16:00 A1-2, 1+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 16:00 CCC, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 17:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 17:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > VAN 15.08.2020 18:00 44KA, 44 PH KENAN ASLAN TORİSMO ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Patnos 15.08.2020 18:00 HJ2, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 15.08.2020 18:00 34+2, 2+1 60 TL Bilet Al
RH Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 18:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 15.08.2020 18:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 60 TL Bilet Al
Lider Muş Tur BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Malazgirt 15.08.2020 18:30 HJ2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 18:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Hizan 15.08.2020 19:00 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 45 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Solhan 15.08.2020 19:00 1+1V, 2+1 60 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 15.08.2020 19:00 1+2Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 15.08.2020 19:00 2+1p, 2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > Patnos 15.08.2020 19:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
RH Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ > GAZİANTEP 15.08.2020 19:00 F1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Malazgirt 15.08.2020 19:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 15.08.2020 20:00 try1, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 21:00 00 MERCEDE, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 15.08.2020 21:00 34, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat ANKARA > KAYSERİ > Afşin 15.08.2020 21:00 TR34, 34 KİŞİLİK TREVEGO ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Elbistan ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 15.08.2020 21:00 34, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YALOVA > ANKARA > KAYSERİ > DİYARBAKIR 15.08.2020 21:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 21:00 Q1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 21:30 RAHAT HAT, 2+1 35 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 21:30 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > BATMAN 15.08.2020 21:30 X+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Malatya Kayısıkent Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 21:40 ELİT HAT K, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm ANKARA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 15.08.2020 22:00 C33, 2+1 40 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 22:00 00 MERCEDE, 2+1 40 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > VAN 15.08.2020 22:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 22:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 22:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm BALIKESİR > ANKARA > KAYSERİ > ELAZIĞ 15.08.2020 22:30 1+2Y, 2+1 100 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > TUNCELİ 15.08.2020 22:31 1+1A, 2+1 50 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 23:00 RAHAT HAT, 2+1 35 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 23:00 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 23:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Öz Elbistan BURSA > ANKARA > KAYSERİ > Elbistan 15.08.2020 23:00 34, 2+1 55 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > ANKARA > KAYSERİ > Adilcevaz 15.08.2020 23:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > KAYSERİ 15.08.2020 23:30 TR40-VİR, TR40-VİR ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > KAYSERİ > Şarkışla 15.08.2020 23:30 MT38, 2+1 45 TL Bilet Al
Beydağı Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 23:59 00 MERCEDE, 2+1 35 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Ankara > Kayseri 15.08.2020 23:59 MASKE ZORU, 2+1 50 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Kayseri Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Kayseri Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Kayseri Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Ankara Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Ankara Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Ankara Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Karaman Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Afyon Kayseri Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kayseri Lider Muş Tur 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Kayseri Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Alibeyköy Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al

KAYSERİ ANKARA GÜZERGAHI

KAYSERİ ANKARA YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

117 km / 1 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

24,8 km / 18 dakika: Atatürk Cd. / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz