Kayseri – Ankara arası 315 kilometredir. Kayseri Şehir Terminali telefon numarası 0 (352) 327 45 00 ve Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ) telefon numarası 0 (312) 207 10 00’dir. Günlük sefer sayısının en yoğun olduğu rotalardan biridir. Bu sebeple günü her saati kolaylıkla otobüs bulabilirsiniz. Kayseri – Ankara arası otobüs yolculuğunuz ortalama 3 4 saat sürmektedir. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali (AŞTİ)’ ne en yakın taksi durağı Terminal Taksi telefon numarası 0 (312) 624 46 90 ve en yakın otel olan Wyndham Ankara telefon numarası 0 (312) 219 03 03’dür. Uygun fiyatlı otobüs biletlerinden haberdar olmak için sayfamıza üye olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Kayseri Ankara arası en yakın sefer 12 Ekim 2020 Saat 00:30 Ak Turizm aracıdır. A34 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Kayseri şehrinden kalkacaktır. Kayseri ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Kayseri Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan RH Turizm, Süha Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
315.61 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 56dk.
Firma Sayısı
18
Sefer Sayısı
42

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

KAYSERİ ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 00:30 A34, 2+1 45 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 00:30 30, 2+1 45 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > ANKARA > YALOVA 12.10.2020 00:30 2+1, Travego 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Lider Elbistan Elbistan > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 01:00 34, 2+1 40 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 01:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Tuncelililer TUNCELİ > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 12.10.2020 01:00 1+1A, 2+1 40 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 01:30 TR 46 2+1, 2+2 35 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 01:30 H1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Elazığlılar Seyahat Ergani > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 01:59 H+3, HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Cesur Bingöl Seyahat Solhan > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 12.10.2020 02:00 1+1B, 2+1 30 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 02:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 02:30 A34, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 02:30 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 04:00 A1-2, 1+1 35 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 04:30 CLASS, 2+2 40 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 05:30 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 07:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 08:30 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 12.10.2020 09:00 K1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 11:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 11:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 11:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 40 TL Bilet Al
Öz Elbistan Elbistan > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 12.10.2020 12:45 34, 2+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 12.10.2020 13:00 QQ1, 2+1 50 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 14:00 33 T, 2+1 45 TL Bilet Al
Aksu Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 14:00 C32, 2+1 35 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 14:00 TR38-VİR, TR38-VİR ,2+1 35 TL Bilet Al
RH Turizm GAZİANTEP > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 14:00 E1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 16:00 Y1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 16:00 TOUR, TOURLİNER ,2+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 17:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > Çerkezköy 12.10.2020 17:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > Akçay 12.10.2020 18:00 Y1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 18:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 19:00 30, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 19:00 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 12.10.2020 19:00 W1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL 12.10.2020 19:30 F1+1, F1+1 HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
RH Turizm KAYSERİ > ANKARA > İSTANBUL(Esenler) 12.10.2020 23:00 A1-2, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Patnos > KAYSERİ > ANKARA > BURSA 12.10.2020 23:59 HJ2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ANKARA 12.10.2020 23:59 SUIT, 2+1 40 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Kayseri Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Kayseri Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Kayseri Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Kayseri Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

KAYSERİ KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kayseri - Nevşehir Ankara Uzaklık: 854.35 km / Süre: 01:12 Bilet Al
Kayseri - Niğde Ankara Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kayseri - Kırşehir Ankara Uzaklık: 1,341.24 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Ankara Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Ankara Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Kayseri - Sivas Ankara Uzaklık: 1,969.50 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Burdur Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Isparta Esadaş 100 TL Bilet Al
Kayseri Karaman Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Kayseri Hatay Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Osmaniye Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Göksun Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adana Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 105 TL Bilet Al
Ankara Ordu Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Aydın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Afyon Kayseri Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Erzurum Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Nevşehir Kayseri Lider Muş Tur 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Kayseri Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Ağrı Ses Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Kayseri Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Ankara Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Ankara Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Ankara Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Mersin Ankara Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Samsun Ankara Fındıkkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Ankara Isparta Petrol 105 TL Bilet Al

KAYSERİ ANKARA GÜZERGAHI

KAYSERİ ANKARA YOL TARİFİ

94 m / 1 dakika: İnönü Blv. yönünde doğu ilerleyin

2,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Osman Kavuncu Blv.

39 m / 1 dakika: Kömür Tevzi Sk. yönünde sola dönün

1,3 km / 2 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde sağa dönün

5,0 km / 7 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Osman Kavuncu Blv. boyunca ilerleyin

7,4 km / 9 dakika: Ankara Yolu yönünde devam edin

117 km / 1 saat 18 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kırşehir Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin Kayseri Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

24,8 km / 18 dakika: Atatürk Cd. / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

75,5 km / 47 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

9,1 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,1 km / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

65,7 km / 50 dakika: Ankara Kırıkkale Yolu / D200 / E88 girin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz